Witam serdecznie :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam serdecznie :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Witam serdecznie :)

Witam mam na imię Anka i w tym roku kończę 26 lat. Mam dwójkę kochanych dzieci, męża i rybki smile Obecnie mieszkamy w Warszawie, ale mam nadzieję, że za jakiś czas wyprowadzimy się na wieś. Uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki. Pozdrawiam.

"...20 lat mineło jak jeden dzień, nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień..."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witam serdecznie :)

cześć, Anka! ja  mam odwrotne nadzieje. jakiś czas temu wyprowadziłam się z Warszawy na wieś. Było KOSZMARNIE!wytrzymałam rok i przeniosłam się do miasta, no ale już nie do Warszawy, i tęsknię strasznie za tą naszą stolicą. ma coś w sobie. chciałabym tam wrócić. Pozdrawiam!

3

Ja w Warszawaie mieszkam od 7 lat (wcześniej mieszkałam w małej miejscowości niedaleko Parku Kompinowskiego) i bardzo mi się tu podoba. Ale na wsi mamy ogrodzoną działkę, dom całoroczny, mały sad. Jest tam bardzo spokojnie, z jednej strony pola z drugiej las. Dzieciaki będą miały dużo miejsca na zabawę, a przyda się bo energia ich rozpiera smile. No i życie będzie tam trochę tańsze.

"...20 lat mineło jak jeden dzień, nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień..."

4

Hey:)Mam nadzieje ze na tym forum rozwaze wiele wlasnych problemów:(POZDRAWIAM!!!:0

5

Witam ponownie smile

Dużo czasu mineło od mojej ostatniej wizyty na forum  i trochę się stęskniłam.
Mimo problemów i zmartwień nadal jesteśmy razem. Od roku niemieszkamy już w Warszawie, ale do moich kochanych męższczyzn dołączył jeszcze jeden chłopiec - Gabriel (4 miesiące). Niedene mi jest urodzenie dziewczynki smile .
Pozdrawiam.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam serdecznie :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018