Podróż z Bogiem w sercu, ale... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Podróż z Bogiem w sercu, ale...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Podróż z Bogiem w sercu, ale...

...bez pieniędzy.
Nie wiem czy słyszałyście/słyszeliście o takim fenomenie. Ludzie ruszają w kraj a nawet za granicę, bez zaplanowanych hoteli, bez pieniędzy, mając do dyspozycji tylko dobre słowo i Bożą opiekę. Zwykle mają jakiś cel pielgrzymkowy, są gotowi pomóc tym, którzy zaoferują coś do jedzenia bądź kawałek podłogi do spania. Przemieszczają się autostopem bądź rowerami.

Co o tym myślicie? Wariactwo? Wystawianie Boga na próbę? A może objaw głębokiej wiary i totalnego zaufania Bogu?

Tutaj przykład takiej historii: http://kpalys.blogspot.com/2013/08/ekumeniczna-podroz-autostopowa-dzisiaj.html

''Być czy mieć?
Być z tym, co się ma.''
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podróż z Bogiem w sercu, ale...

Chyba o czymś takim nie słyszałam, ale sama nigdy bym się na coś takiego nie zdecydowała. Jestem domatorką i takie wędrowanie nie leży w mojej naturze. Boga mogę mieć w sercu w inny sposób. Bo sposobów jest wiele. smile

"Jeżeli nie wiesz dokąd zmierzasz, każda droga zaprowadzi cię donikąd."

"Śmiech jest lekarstwem, które każdy może sobie przepisać."

3

Gdybym tylko otrzymała taki znak od Boga, ze mam wyjechać tam i tam, pojechałabym bez wahania. Bóg prowadził mnie już w tak wielu sytuacjach i miejscach na ziemi, że nie miałabym wątpliwości, że i tym razem tak będzie.
Natomiast nie za bardzo chciałabym sobie to wymyślać sama i na tym poprzestać- ale jestem gotowa iść tam, gdzie Bóg mnie chce zaprowadzić.

4

Catwoman napisał/a:

Gdybym tylko otrzymała taki znak od Boga, ze mam wyjechać tam i tam, pojechałabym bez wahania. Bóg prowadził mnie już w tak wielu sytuacjach i miejscach na ziemi, że nie miałabym wątpliwości, że i tym razem tak będzie.
Natomiast nie za bardzo chciałabym sobie to wymyślać sama i na tym poprzestać- ale jestem gotowa iść tam, gdzie Bóg mnie chce zaprowadzić.

No właśnie, musiałabym być w 100% przekonana, że Bóg tego ode mnie oczekuje. Na szczęście nie smile
Choć osobiście trochę jest to dla mnie wystawianiem Go na próbę, bo ja sobie pojadę, to Ty Boże się martw i mi pomagaj. tongue Chyba, że mamy to przekonanie o którym napisałam.

''Być czy mieć?
Być z tym, co się ma.''

5

No, tylko z przekonaniem- robiłam tak wiele rzeczy, które były właściwie z punktu widzenia przeciętnego zjadacza chleba nie do ogarnięcia w swym zakresie. I ja się obawiałam, ale miałam Słowo. I Bóg okazał się wierny.
Też nie chciałabym być dla nikogo ciężarem, bo i ap.Paweł pisał o swoich podróżach (a on też tak podróżował big_smile) że chleba niezapracowanego nie jada, gdziekolwiek jest nie chce być dla nikogo ciężarem.

Nie jestem tak zupełnie przekonana czy charakter /uniżenie każdego ćwiczy się w żebraniu- niektórym osobom może taka forma "przechodzenia" samego siebie jest potrzebna, innym z kolei inna...... ja stale myślę, że pokory człowiek uczy się wybaczając i okazując miłość ludziom obcym lub tym, którzy zostali "skazani" przez społeczeństwo.

6

To prawda, wszystko zależy od człowieka smile

''Być czy mieć?
Być z tym, co się ma.''

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Podróż z Bogiem w sercu, ale...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018