czy wyslac zyczenia urodzinowe rodzicom bylego? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy wyslac zyczenia urodzinowe rodzicom bylego?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez awet1 (2014-02-03 11:59:27)

Temat: czy wyslac zyczenia urodzinowe rodzicom bylego?

Hej.
Rozstalam się z chlopakim 3 tyg temu..w sumie bardzo nie dawno:-(
Za niedługo sa urodziny Ojca i siostry tego bylego chcialabym im wysłać zyczenia. Chociąż tyle mogę zrobic. Byli dla mnie wazni tylko nie chce by się jakoś głupio poczuli ze sms ode mnie.
Jak mam sie podpisać po zyczeniach?
Wypada napisac zyczenia a na koncu imie np Genia od Zbycha. Cży po prostu imie. Tymbardziej ze ojciec bylego nie ma mnie zapisanego w telefonie wiec nie bd wiedzial ze ja to ja.  O siostre się nie martwie bo z nią często pisalam. Chyba mnie jeszcze nie wykasowala.
Co myslicie, Co mam  napisac??
Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy wyslac zyczenia urodzinowe rodzicom bylego?

Skoro byli dla Ciebie ważni, to dlaczego masz wątpliwości....
Chyba ze powodem zerwania z chłopakiem było jakieś świństwo z Twojej strony.... wtedy bym sobie jednak darowała.
A podpisać się można normalnie. Imieniem i nazwiskiem.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

3

a nie szukasz po prostu pretekstu, żeby on się dowiedział o tym itd?

4

MARIETA28 napisał/a:

a nie szukasz po prostu pretekstu, żeby on się dowiedział o tym itd?

Też o tym pomyślałam.

Wszystko zależy od okoliczności. Bo jeśli rozstaliście się z Twojego powodu to i siostra, i rodzina pewnie już o tym wiedzą. Jednak, jeśli wyszło wszystko bez spin, to nie ma problemu. Jak tylko czujesz taką potrzebę, możesz złożyć im życzenia. A skoro byłaś z tym chłopakiem, to Twoje imię wystarczy, powinni wiedzieć kto wysłał życzenia.

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

5

Zależy jak długo z nim byłaś i dlaczego się rozstaliście.

6 Ostatnio edytowany przez awet1 (2014-02-03 21:53:00)

Powiem tak. Byliśmy 2.5 roku ze soba. Od 3 tygodni mamy ze soba kontakt ale nie widujemy się codziennie dlatego pretekst to nie jest . Rozstaliśmy się bo klocilysmy się od 2 miesiecy o głupstwa które trochę nas doprowadzaly do szału a w emocjach już nawet sobie przykre rzeczy mowilismy. Chociąż uczucia nadal zostaly w nas i tesknota..aj szkoda pisac.. Oni wiedzą ze się rozstaliśmy tylko nie wiedzą z jakiego powodu. Bo on to wytlumaczyl tylko tyle ze nie bd już przychodzic do nich i ze się rozstaliśmy tyle. Nie wiem. Nie chce by się pytali i nie wiem cży nie glupio. Chociaz minelo zaledwie 3 tyg wiec myslicie ze jak podpisze z imienia i nazwiska bedzie ok?

7

Boję sie ze oni pomyśleli sobie ze to moja wina bo były tak to wytlumaczyl im chocby
wcale. Nic nie zrobilam jemu nie zdradziles nie oszukalam by tak mysleli ale jąk bym sama miala dziecko i bym się dowiedziała to odrazu pierwsza mysl ze np on coś mógł zrobić mojej np corce.

8

Za dużo masz wątpliwości i emocji. Nie wysyłaj tych zyczeń, dla własnego świętego spokoju.

9

Tylko ze mi się wydaje ze tak wypada z szacunku do nich.

10

awet1 napisał/a:

A czy oni Ci wysyłali życzenia? Składali je? Dostawałaś smsy, kartki itp? Kończąc związek kończysz relacje ze wszystkimi, którzy otaczają byłego. Poza tym takie wysyłanie smsa jeśli  już mówimy o szacunku chyba nie jest dobre. Daj sobie spokój najlepiej.

11

Teo napisał/a:
awet1 napisał/a:

A czy oni Ci wysyłali życzenia? Składali je? Dostawałaś smsy, kartki itp? Kończąc związek kończysz relacje ze wszystkimi, którzy otaczają byłego. Poza tym takie wysyłanie smsa jeśli  już mówimy o szacunku chyba nie jest dobre. Daj sobie spokój najlepiej.

Dlaczego uwazasz ze z szacunku chyba nie jest to dobre?

12

Zadzwoń i złóż życzenia smile

Prawdziwy Mężczyzna Powinien Umieć Pokazać, że Ma Jaja Bez Opuszczania Spodni...

13

Też bym złożyła życzenia gdybym wcześniej była w dobrych relacjach z jego rodzicami:)

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy wyslac zyczenia urodzinowe rodzicom bylego?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018