Barcelona, Loret de Mar? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Barcelona, Loret de Mar?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Barcelona, Loret de Mar?

Czy był ktoś z Was może w Hiszpanii? Chcę polecieć na wczasy do Loret de Mar. Niedaleko jest Barcelona. Pomyślałam, że byłoby to idealne miejsce na wakacje. Myślałam żeby wykupić coś na czerwiec, chociaż tydzień, ale jakby się trafiła fajna oferta to na dwa. Myślicie, że miejsce warte odwiedzenia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Barcelona, Loret de Mar?

Ja nie byłam, ale mam tak kuzynkę i ze zdjęć i opowiadań, to cała Hiszpania jest warta grzechu! big_smile Barcelona podobno jest tak klimatyczna, piękna, że można się zakochać smile Sama w tym roku planuję się wybrać do Hiszpanii smile

3

Odp: Barcelona, Loret de Mar?

Lloret de Mar to przede wszystkim miejsce imprezowe. Jeżeli chcesz jechać poimprezować, to nie ma lepszego miejsca. Imprezy i tłum młodzieży do białego rana na ulicach. Jeżeli zaś chcesz odpocząć i pozwiedzać, to słabo smile tu się tego nie robi smile wiem coś o tym, bo przepracowałam tam 3 miesiące łącznie przez 2 lata smile

wyjazd do Barcelony możliwy. Jedziesz do Blanes busem a stamtąd pociąg do centrum Barcelony.

----------
Łebę uwielbiam smile

4

Odp: Barcelona, Loret de Mar?

No wlasnie.Zalezy,czego oczekujesz.Jak zabawy,podrywu,to Lloret jak najbardziej.Jesli chodzi o odpoczynek,to inne miejscowosci.

5

Odp: Barcelona, Loret de Mar?

Zależy co dla kogoś oznacza odpoczynek;) Ja przede wszystkim cenię wspaniałe widoki,zapierające dech w piersiach, słońce, czysta woda i prawdziwy wakacyjny klimat...Tego właśnie na wakacjach w Lloret nie brakuje;) Jeśli ktoś nie lubi,nie trzeba przecież brać udziału w tych imprezach do rana;D

6

Odp: Barcelona, Loret de Mar?

Barcelona to miasto, które trzeba odwiedzić - cudo. Ale pamiętajcie, że niestety słynie także z kieszonkowców sad . Są naprawdę wszędzie i są bardzo skuteczni.

7

Odp: Barcelona, Loret de Mar?
TakaJakTy napisał/a:

Zależy co dla kogoś oznacza odpoczynek;) Ja przede wszystkim cenię wspaniałe widoki,zapierające dech w piersiach, słońce, czysta woda i prawdziwy wakacyjny klimat...Tego właśnie na wakacjach w Lloret nie brakuje;) Jeśli ktoś nie lubi,nie trzeba przecież brać udziału w tych imprezach do rana;D

I
Plaża w Lloret  jest brzydka,wąska,tuż przy ulicy.Ludzi mnóstwo,jeden lezy ,obok drugiego.Atrakcji turystycznych zadnych,chyba ze skoki pijanych Anglików czy Niemców z balkonów hotelowych wprost do basenu.Rano wokól dyskotek brudno,zarzygane,walają się zuzyte prezerwatywy.
Jest duzo innych urokliwych miejscowosci,gdzie i widoki są ladne,plaze czyste i spokój.Polecam kazdą inną mijscowosć,tylko nie Lloret.

Odp: Barcelona, Loret de Mar?

Barcelona jest magiczna. Najpiękniejsze miasto jakie kiedykolwiek widziałam i chyba jedyne do którego mogłabym się naprawdę przeprowadzić na stałe.

9

Odp: Barcelona, Loret de Mar?
majunia napisał/a:

Czy był ktoś z Was może w Hiszpanii? Chcę polecieć na wczasy do Loret de Mar. Niedaleko jest Barcelona. Pomyślałam, że byłoby to idealne miejsce na wakacje. Myślałam żeby wykupić coś na czerwiec, chociaż tydzień, ale jakby się trafiła fajna oferta to na dwa. Myślicie, że miejsce warte odwiedzenia?

Hiszpania brzmi pięknie kojarzy się z ciepłem ,a ja uwielbiam ciepło.Nigdy nie mogłam się zdobyć na taki wyjazd ,morze teraz jak Itaka ma takie super promocje to się skuszę.

10

Odp: Barcelona, Loret de Mar?
pszczółka01 napisał/a:
majunia napisał/a:

Czy był ktoś z Was może w Hiszpanii? Chcę polecieć na wczasy do Loret de Mar. Niedaleko jest Barcelona. Pomyślałam, że byłoby to idealne miejsce na wakacje. Myślałam żeby wykupić coś na czerwiec, chociaż tydzień, ale jakby się trafiła fajna oferta to na dwa. Myślicie, że miejsce warte odwiedzenia?

Hiszpania brzmi pięknie kojarzy się z ciepłem ,a ja uwielbiam ciepło.Nigdy nie mogłam się zdobyć na taki wyjazd ,morze teraz jak Itaka ma takie super promocje to się skuszę.

27 kwietnia wylatuje do barcelony na długi weekend, więc osobiscie przekonam sie o tych cudach :d   jak co mozesz liczyc na relacje z mojej strony wink

11

Odp: Barcelona, Loret de Mar?
sarenka1990 napisał/a:
pszczółka01 napisał/a:
majunia napisał/a:

Czy był ktoś z Was może w Hiszpanii? Chcę polecieć na wczasy do Loret de Mar. Niedaleko jest Barcelona. Pomyślałam, że byłoby to idealne miejsce na wakacje. Myślałam żeby wykupić coś na czerwiec, chociaż tydzień, ale jakby się trafiła fajna oferta to na dwa. Myślicie, że miejsce warte odwiedzenia?

Hiszpania brzmi pięknie kojarzy się z ciepłem ,a ja uwielbiam ciepło.Nigdy nie mogłam się zdobyć na taki wyjazd ,morze teraz jak Itaka ma takie super promocje to się skuszę.

27 kwietnia wylatuje do barcelony na długi weekend, więc osobiscie przekonam sie o tych cudach :d   jak co mozesz liczyc na relacje z mojej strony wink

No i gdzie ta relacja? smile Barcelona jest cudowna i magiczna smile na każdym kroku obcujemy ze sztuką. Co powiesz o Katalończykach? Według mnie są niesamowicie przyjaźni i otwarci.

12

Odp: Barcelona, Loret de Mar?

Barcelona jest piękna bo przez wiele kilometrów ciągnie się architektura jak w centrum miasta. Poza tym niezwykle równo i czysto jakby się chodziło po pałacu. Chodziłem po Barcelonie kilkadziesiąt godzin.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Barcelona, Loret de Mar?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024