Gdzie poznać dziewczynę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Gdzie poznać dziewczynę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: Gdzie poznać dziewczynę?

Dziś pisałem do mojej ex, dostałem blokadę na koncie na facebooku. Wczoraj dotarło coś do mnie i choć nie chciałem rozkręcać rozmowy to jednak chciałem jej napisać przepraszam. Pora poznać kogoś nowego. Pokochać, opiekować się nim, dbać o niego, spędzać z nim te chwilę. Brak mi tego. Czuje się samotny. Mam masę energii, której nie mam jak spożytkować. Kiedyś w wieku 7 lat byłem szczęśliwy. Nawet gasząc światło i słuchając Ace of Base. smile Dziś 20 lat później wspominam byłą dziewczynę, narkotyczne melanże i nie wiele mam z życia. Jestem bardzo ambitny, a jednocześnie bardzo sfrustrowany. Mam starszego brata, który zawsze się na mnie wyżywał, rodzice zdaje się bardziej pomagali w usamodzielnieniu się. Wstydzę się tego, że tak psioczę jak małe wystraszone pisklątko. Popełniłem parę błędów w życiu, które sporo mnie wyrzutów kosztowały. Straciłem wrażliwą dziewczynę. Chciałbym znowu taką spotkać. Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie poznać dziewczynę?

Stary pewnie wiesz co to Internet, bo piszesz na tym forum. Na portalach randkowych szukaj smile No i rozglądaj się wokół siebie, w pracy, na uczelni - jesteśmy wszędzie smile

3

Co przeskrobałaś że nie jesteście już razem ? zaintrygowałeś mnie smile

What doesn?t kill you only makes you stronger.

4

Po każdej burzy wychodzi słońce..pamiętaj:)

5

amazonia napisał/a:

Stary pewnie wiesz co to Internet, bo piszesz na tym forum. Na portalach randkowych szukaj smile No i rozglądaj się wokół siebie, w pracy, na uczelni - jesteśmy wszędzie smile

Na dyskotekach też są fajne dziewczęta wink

,, Nigdy się nie poddawaj- walcz do końca ! ''

6

Wszystko przed Tobą. Tym bardziej, że świadomy wcześniejszych błędów, możesz ich teraz unikać.
Przeszłość... minęła, warto pozytywnie myśleć o nadchodzących dniach.
Napisałeś, ze jesteś ambitny... to działaj smile wykorzystaj swoją ambicję i nie poddawaj się

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie... a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości

7

Ha! jakie analogiczne do mojego pytanie - tylko w drugą stronę big_smile

I'll be a story in your head, but that's okay, because we're all stories in the end. Just make it a good one, eh? Because it was, you know. It was the best.

8

hubert26 napisał/a:
amazonia napisał/a:

No. Ale tylko na jeden raz big_smile

9

Może jakieś portale randkowe albo jeszcze nasza klasa smile

10

kobieta020 napisał/a:

Może jakieś portale randkowe

Jak jest bogatym biznesmenem to może spróbować, z kolei jeśli przypomina przeciętnego Kowalskiego pod względem zarobków i urody to powinien sobie odpuścić.

hubert26 napisał/a:

Tak, tylko że zdecydowana większość z nich nadaje się na jeden raz.

Generalnie autorze wątku, spróbuj np. w pracy albo w bibliotece, choć to żadnej gwarancji poznania i tak ci nie daje.

11

maga164 napisał/a:

Ja tak samo.

12

maga164 napisał/a:

No wczoraj wyszedłem ze swojej nory, mogłaś mnie spotkać na rynku w Rzeszowie smile

13

każde miejsce jest dobre zeby poznac kogos nowego...sklep..park...kino...apteka...praca...internet...ja nigdy nie szukalam..nie staralam sie zeby na sile kogos znalesc...milosc przyjdzie sama nawet tego nie zauwazysz smile

My kind of love

14

Ważne tylko, aby nie zamykać się w "czterech ścianach", bo wtedy szanse są znacznie mniejsze.

15

Monia28 napisał/a:

milosc przyjdzie sama nawet tego nie zauwazysz smile

Red, nie bierz sobie do serca tych formułek wink

Czasem przyjdzie sama.
A czasem nie przyjdzie...

Też kiedyś myślałam, że nie ma sensu na siłę szukać, że jakoś to będzie. Okazało się, że jednak nie. I całe swoje (ponoć najlepsze) lata młodości spędziłam w samotności. Milość "sama" nie przyszła. A gdy się zorientowałam, w jakiej dupie jestem, to pewne rzeczy przepadły już bezpowotnie.

Samo w życiu to się nic nie robi, wszystko jest konsekwencją naszych działań (lub ich braku). Może niektórzy mają więcej szczęścia.. Ale szczęściu też trzeba pomagać.

16

Jak wyzej . A co do autora to lol , tak to wlasnie jest. Jak sie starasz do kogos pisac do jakiejs panny to ona ma cie gdzies.Ja na poczatku sie staralem tez dostalem kosza.  Jak zaczelem  miec  wyjebane i jej nie traktujesz powaznie to ona za toba by w ogien skoczyla . Nie wiem dlaczego tak jest nie pytaj. Kobiety chyba lubia byc ignorowane. Lubia niedostepnosc i tajemniczosc. Czym wiecej jedna olewala tym bardziej za mna ganiala . Mowie do niej co ty chcesz a ona dalej swoje , zrozum ze ja cie nie chce bo mnie kiedys olalas. Skutek ? Ja jezdze samochodem teraz wszedzie ona lazi na piechote z jakims innym typek ktory nie jest zdrowy na glowie  i tylko sie oglada za mna jak mnie widzi. Chciala mnie zalatwic i zobacz jak na tym wyszla.

Wystarczy cierpliwie czekac i inwestowac w samego siebie z dnia na dzien i patrzec tylko na siebie a dziewczyny beda za toba lataly caly czas. A ty musisz tylko wybrac jedna dla siebie tyle i Az tyle takie jest moje zdanie.

17

Dziś poznać jakąś sensowną i normalną dziewczynę jest niezwykle ciężko. Na rynku zostały przeważnie rozkapryszone i zmanierowane księżniczki, lub inne kobiecopodobne stwory, które tak na prawdę same nie wiedzą czego chcą i żyją w fantastycznym świecie kolorowych pisemek i durnych telenowel, który jest dla nich główną wykładnią. Niestety trend ten coraz bardziej się pogłębia, co widać po wypowiedziach pań na tym i na innych forach w kwestii relacji damsko-męskich.

18

tiszantul, a gdzie szukasz wybranki? Może czas zmienić miejsce łowów? wink

Fajnych kobiet jest sporo, ale one nie lubią frustratów.

19

daenerys7 napisał/a:

tiszantul, a gdzie szukasz wybranki? Może czas zmienić miejsce łowów? wink

Fajnych kobiet jest sporo, ale one nie lubią frustratów.

Oczywiście dla was każdy, kto wypowie o kobietach nieprzychylne zdanie jest frustratem. Znam doskonale tę narrację. Odnośnie moich doświadczeń to miałem styczność z wieloma kobietami, ponadto często też przeglądałem kobiece czasopisma i fora internetowe i niestety zauważyłem, że kobiety wymagają coraz więcej od facetów, niewiele więcej albo prawie nic nie dając od siebie.

20

tiszantul, wrzuć na luz. W takim razie jesteś sztywniakiem. Zwał jak zwał. wink

Nie wiem, w jakim środowisku się obracasz i jakie to są/były dziewczyny, ale zapewniam, że jest dużo fajnych. Tak samo jak mężczyzn, problem tkwi w tym, że fajnym mężczyznom i fajnym kobietom trudno się odnaleźć. Może zapisz się na jakiś język? Zainwestujesz w siebie + może poznasz tą jedyną? smile Tam jest zawsze dużo kobiet.

21

Każde miejsce jest dobre, po prostu gdzieś tam jest ta Twoja jedyna. Ja swoją Kobietę spotkałem na meczu big_smile dzisiaj już Narzeczoną, po prostu grałem amatorsko w lidze okręgowej smile Życzę Ci szczęścia

22

daenerys7 napisał/a:

tiszantul, wrzuć na luz. W takim razie jesteś sztywniakiem. Zwał jak zwał. wink

Nie wiem, w jakim środowisku się obracasz i jakie to są/były dziewczyny, ale zapewniam, że jest dużo fajnych. Tak samo jak mężczyzn, problem tkwi w tym, że fajnym mężczyznom i fajnym kobietom trudno się odnaleźć. Może zapisz się na jakiś język? Zainwestujesz w siebie + może poznasz tą jedyną? smile Tam jest zawsze dużo kobiet.

Takich i innych porad naczytałem się już bez liku. Zapisz się tam, pójdź tu bla, bla, bla... Największym problemem jest to, że polskie kobiety (niestety w większości) chcą uchodzić za wyjątkowe i trudne do zdobycia i niechętnie dają się gdzieś zaprosić czy w ogóle umożliwić komuś szansę bliższego poznania. Z resztą mam takie ogólne wrażenie, że dzisiejszy pęd życia (i postępujące za nim zubożenie relacji społecznych) nie sprzyjają budowaniu związków, ani jakiś trwałych więzi z drugą osobą.

23 Ostatnio edytowany przez Iris7 (2014-10-28 22:16:50)

Całe szczęście zatem, że polscy mężczyźni są tacy idealni. W Was nadzieja narodu polskiego, moi drodzy! <owacje na stojąco>

Tak szczerze, robisz ciekawe rzeczy, inwestujesz w siebie? Nie musisz tutaj niczego koloryzować, nikt cię nie zna. To jest przydatne, bo 1. masz więcej okazji, by kogoś poznać, 2. gdy już poznasz, jesteś w stanie uwagę utrzymać, bo jesteś interesujący.

Może zmień też nastawienie? Jakie masz usposobienie? Może bądź bardziej pogodny? smile

24

daenerys7 napisał/a:

Całe szczęście zatem, że polscy mężczyźni są tacy idealni. W Was nadzieja narodu polskiego, moi drodzy! <owacje na stojąco>

Tak szczerze, robisz ciekawe rzeczy, inwestujesz w siebie? Nie musisz tutaj niczego koloryzować, nikt cię nie zna. To jest przydatne, bo 1. masz więcej okazji, by kogoś poznać, 2. gdy już poznasz, jesteś w stanie uwagę utrzymać, bo jesteś interesujący.

Może zmień też nastawienie? Jakie masz usposobienie? Może bądź bardziej pogodny? smile

Ja nie napisałem, że polscy faceci są idealni, tylko że z Wami kobietami jest coraz większy problem. Przecież to my "idealni" faceci musimy zrobić do Was pierwszy krok, a Wy tylko czekacie na gotowe i możecie sobie urządzać licytację. Odnośnie inwestowania w siebie tak rozwijam się (robię kolejne studia podyplomowe), staram się także dobrze ubierać i wyglądać, ale pewnych mankamentów wizerunkowych (spowodowanych także przez chorobę) nie mogę przeskoczyć, ani też warunków życia (poziom wynagrodzenia) w naszym cudownym kraju. A niestety jakoś te dwie rzeczy liczą się dla większości kobiet bardziej, niż co innego.

25

intro_wertyk22 napisał/a:
hubert26 napisał/a:
amazonia napisał/a:

No. Ale tylko na jeden raz big_smile

Znam wiele kobiet, które chodzą na dyskoteki - i wcale nie są dziewczynami "na jeden raz".
Poza tym od tego są oczy - by patrzeć chociaż trochę do kogo się podchodzi. Jeżeli dziewczyna jest rozebrana praktycznie cała - to fakt podbija do niej wielu mężczyzn - ale czy wartościowa dziewczyna rozebrała by się cała by tylko "potańczyć"?
Nie mówię, że da się po wyglądzie stwierdzić kto czego oczekuje, ale.. jakie ma wartości - może prędzej.

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Gdzie poznać dziewczynę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018