nudna,pusta,nijaka:/ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: nudna,pusta,nijaka:/

witam...

jest mi ze soba źle. niczym sie nie interesuje, nie mam o czym rozmawiac z ludzmi...nie wiem jak to zmineic.nie chce mi sie niczego robic:/ czuje sie jak pustak...nawet moj ex mi powiedział ze taka jestem...i teraz to juz w ogole nie mam sily nad soba pracowac;(

2

Odp: nudna,pusta,nijaka:/

Wypowiedź Twojego ex powinnaś potraktować jako taki kopniak na zachętę  i rozbudzenie...
Ja jestem aktywną osobą,bo tańczę towarzyski,wspinam się,uprawiam joging,rower,dużo czytam,fotografuję itd więc nawet nie mam czasu użalać się nad sobą.
Jeśli znajdziesz jakieś fajne zajęcie,napewno poznasz przy tym kogoś fajnego,z kim rozmowa samoistnie się rozkręci:)
I nikt nie jest beznadziejny!Trzeba odkryć siebie i to co Cie interesuje i pochłania.

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

3

czasem trzeba robic cos na sile, bo nigdy nie wiesz co cie zainteresuje;)
Mieszkasz w wiekszym miescie? Jesli tak to na pewno jest organizowanych tam wiele rzeczy (jakies wystawy, pokazy, warsztaty itp.) szczegolnie teraz latem, na ktore wstep jest darmowy lub kosztuje niewiele. Pojdz, zobacz, nie spodoba sie to nic nie tracisz, spodoba - juz masz jakis punkt zaczepienia.
Mieszkasz w mniejszej miejscowosci? Tez jest co robic, wsiadz codziennie na rower, wez aparat do reki i rusz w plener, wypozycz ksiazke ktora ma fajny tytul i poopalaj sie czytajac, zacznij eksperymentowac w kuchni. Na pewno znajdziesz cos dla siebie:)

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

4

Szczurunia ma rację.Trzeba czasem się przemóc i zrobić coś pomimo braku chęci.

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

5

Najważniejsze jest to, byś znalazła coś co absolutnie Cię pochłonie i zachwyci. Ja mam tak z książkami, komiksami (nie komiksy nie są tylko dla dzieci!) i muzyką. Warto próbować różnych rzeczy, nawet tych najdziwniejszych.

A wtedy bez problemu znajdziesz osoby o podobnych zainteresowaniach, z którymi będziesz mogła rozmawiać ciągle i ciągle.

Jestem zboczona, a ty mężczyzno, podgatunku, nie wmówisz mi, że to nienormalne.

6

Hej:)
Po pierwsze musisz wyjsc do ludzi i otworzyc sie na nowe pasje i zainteresowania, nie mozesz sie zamknac w sobie i myslec 'jaka jestem beznadziejna', uwierz mi to do niczego dobrego nie prowadzi. Na pewno umiesz rozmawiac z ludzmi, mi tez sie czasem wydaje, ze nie bede miala o czym rozmawiac ale pozniej same tematy przychodza do glowy, trzeba troche tylko ruszyc glowka:)
Sama nie mam wielu znajomych, bo mieszkam w malej miejscowosci i jak nie mam z kim wyjsc to sama ide na spacer albo wsiadam na rower, wlaczam mp3 i czuje sie swietnie, to jest cos co kocham.
Musisz odkryc w sobie pragnienia, jest tyle rzeczy do robienia. Najciezej jest zaczac ale potem bedziesz szczesliwa, gdy bedziesz robic to co kochasz i co daje ci radosc:)

'Nie myślę, że jestem warta, żeby się ze mną liczyć, ale czasem nawet dla mnie niebo i ziemia to za mało'...

7

Wydaje mi się, że autorka oczekuje od nas podania jej przykładów tego, co ma robić, żeby zmienić swoje życie. Żebyśmy jej napisały konkretne zainteresowania, którymi ma się zająć.
Z nie o to chodzi przecież, żeby robić to co wszyscy, albo to, co ktoś Ci powie, ale o to, żeby robić coś, co lubimy i co nam sprawia radość.

8

Na pewno masz jakieś zainteresowanie. Tylko może po prostu o tym nie myślałaś co by Cie fascynowało. Ja sama z 2 lata temu zaczęłam się interesować grafiką komputerową i teraz to moje hobby. A pare lat temu nawet o tym nie pomyślałam przez chwilę. Tak samo może być i z Tobą. Poszukaj co by Cię najbardziej zainteresowało. Czy fotografia czy książki... Czasem warto coś porobić na siłę :-)

9

Na pewno jest coś co szczególnie lubisz. Lubisz oglądać telewizję? Ogladaj wybrane programy, a nie spędzaj bezczynnie wielu godzin przed telewizorem. Ja oglądam szczególnie programy na temat żywienia i naprawdę dało mi to dużą wiedzę. Ty oczywiście znajdź coś odpowiedniego dla siebie. Możesz wolisz muzykę, książki albo kochasz zwierzęta?
Zainteresowania przychodzą często przypadkowo. Ja zaczęłam się interesować fotografią, kiedy dostałam swój pierwszy aparat cyfrowy. Wcześniej w ogóle mnie to nie interesowało. Ale pojechałam na pierwszą wycieczkę, gdzie robiłam zdjęcia potem zdarzyły się kolejne ciekawe wyjazdy i tak mnie fotografowanie wciągnęło.
Zainteresowałam się komputerami, bo nie miałam kogo poprosić o pomoc, kiedy coś się psuło. I tak od koniecznosci przeszło to w ciekawość.
Kiedyś myślałam tak jak Ty, że nie mam tematów do rozmów, że jestem nieciekawa. Ale teraz myślę, że przecież mam znajomych,  z którymi mogę porozmawiać na dany temat. A to, że kogoś innego nie zainteresuje rozmowa ze mną to trudno. Każdy ma inne zainteresowania i poglądy.

10

Hej, masz problem. Zastanawia mnie to, czy rzeczywiście są takie osoby, które nic nie interesuje. Jak spędzasz wolny czas???Może masz jakieś ulubione filmy (nie seriale), może przeczytałaś ostatnio jakiś fajny artykuł, felieton cokolwiek? Może kupiłaś sobie coś extra? Właśnie tak jak pisze Bożena zainteresowania przychodzą przypadkowo.
Może problem to nie Ty, a ludzie którymi się otaczasz, może oni tacy są, że to Ty nie masz o czym z nimi rozmawiać, a nie oni z Tobą ;-)

Warto mieć marzenia i z uśmiechem witać nowy dzień...

11

Hej,hej co ja tutaj czytam,zaraz tam pusta,każdy człowiek ma to w sobie coś co jest piękne.Kochana nie łam się życie jest piękne i nie warto go marnować na jakieś doły.wiesz co ja też tak miałam ale teraz się tego wyzbyłam zaczęłam wychodzić i to pomaga i to bardzo...Wyjdż gdzieś z przyjaciółmi by się odstresować,a zobaczysz że pojawi się w twoim życiu ktoś kto cię pokocha taką jaka jesteś i powie ci że jesteś cudowną osobą.Ludzie nie takie mają problemy a idą przez życie z podniesioną głową,więc głowa do góry...Zawsze po burzy wychodzi słońce.A tak na marginesie ile ty masz lat??? Pozdrawiam cieplutko.

Miłość, wierność, zaufanie.. - W dzisiejszych czasach to już chyba archaizmy...

12

cześć, beznadziejna!

też kiedyś miałem problemy z samotnością i brakiem zainteresowań. Wiesz co zrobiłem? Otworzyłem się i wyszedłem na świat. Wziąłem książkę i poszedłem poczytać nad rzekę. Po kilku dniach przysiadła się starsza pani zainteresowana co czytam - miesiąc później byłem już w dyskusyjnym klubie książki. Początkowo nie podobało mi się zbytnio, lecz z czasem polubiłem tą spokojną życzliwą atmosferę i gorące dyskusje... W podobny sposób dołączyłem do lokalnego wolontariatu. W mig stałem się sympatykiem teatru, filharmonii. Znalazłem towarzyszów wypraw pieszych rowerowych i kajakowych...

Najtrudniej mi było zrobić pierwszy krok. otworzyć się i wyjść do ludzi. Było trudno, ale teraz wiem, że warto smile

ps zmień ten dołujący nick!

13

beznadziejna.... wiesz co? faktycznie będziesz beznadziejna jak będziesz tak się użalać nad sobą. Nie ma po co! życie jest jedno i szkoda je zmarnować na myśleniu "jaka to nie jestem do bani". też przez to przechodziłam, ale to bez sensu. Próbuj nowych rzeczy, smakuj świta, a napewno znajdziesz swoje miejsce. Przede wszystkim poznawaj ludzi, otwieraj się na nich, gadaj o bzdurach jeśli nie masz o czym, a z czasem nabierzesz wprawy i zobaczysz, że poważniejsze tematy też umiesz ogarnąć, wystarczy chcieć, działać, a nie myśleć, że jest się beznadziejnym, bo takie podejscie będzie Cie cofać, a przecież trzeba przeć do przodu ;D

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018