Facebook Blokada zero dosłownie moderatorow adminów supportu pomocy i - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Facebook Blokada zero dosłownie moderatorow adminów supportu pomocy i

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Facebook Blokada zero dosłownie moderatorow adminów supportu pomocy i

Mam Blokade ze nie moge zapraszac znajomych ani Oni Mnie skoro sa nie zablokowani. Nie słusznie dostałem blokade. pisałem do facebooka ale nie udzielili Mi Odpowiedzi na Moje Pytanie i bezpodstawnie zablokowali Mi zeby znajomi nie mogli Mnie zapraszac ani pisac ktos cos napisal glupote itd. Facebook nie ostrzega wogóle ze ktos odrzucil zaproszenie powinno pisac nawet w Dniu Moich Urodzin nie odpisali Mi na pytanie tylko dziekowali za ankiete ale odpowiedziec nie Mogli Wogóle

Dlatego właśnie dział supportu, jest tylko po to aby zrobić prowizorkę, niby każdy może coś napisać, ale nie każdy może otrzymać pomoc, a to wszystko dlatego, że brakuje Nam polskiego działu technicznego.
Przez co jesteśmy całkowicie ignorowani.
Facebook wpadł na pomysł abyśmy radzili sobie sami jako społeczność i utworzył to forum, natomiast jak pokazuje temat, nie każdy problem da się rozwiązać bez ingerencji administratora portalu w jego strukturę.
Dlatego uzyskanie jakiejkolwiek pomocy jest mało prawdopodobne nad czym bardzo ubolewam.

jak odblokować konto? skoro pomocy od facebooka nie ma... nawet 1 odpowiedzi... 30 dni mineło i dalej jest 30 dni...

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Facebook Blokada zero dosłownie moderatorow adminów supportu pomocy i

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018