Netkafejka fanek piłki nożnej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka fanek piłki nożnej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1

Temat: Netkafejka fanek piłki nożnej

Witajcie :-)
Czy są tu może kobietki, które intersują się piłka nożną? :-)
Takie które lubią chodzić na mecze albo tylko kibicować przed TV? ;-)
Zapraszam do dyskusji. Panowie również mile widziani :-)

gg 48432364
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Netkafejka fanek piłki nożnej

Jako, że Panie milczą, a Panowie również zostali dopuszczeni do głosu - melduję się! smile

Jestem zdecydowanie sympatykiem footballu przed TV (a konkretnie przed ekranem monitora) - niestety, zobaczenie meczy drużyn, za które trzymam kciuki nie jest obecnie możliwe, natomiast mój patriotyzm lokalny nie obejmuje IV-ligowego poziomu mej miejscowości big_smile

46,XY wink

3

ooo pierwszy odważny big_smile
ja też mecze tylko przed tv oglądam (niestety). Ale może się kiedyś zmotywuję i wybiorę się na mecz wink

gg 48432364

4

A tam odważny - kobiety lubiące football to rzadkość, trzeba to wykorzystać smile

Jakie ligi najbardziej lubisz? I z którymi drużynami sympatyzujesz?

46,XY wink

5

no właśnie rzadkość. A szkoda. Ale miałam nadzieję, że będzie nas więcej a tu zonk wink

Z zagranicznych to lubię ligę hiszpańską, a konkretnie to kibicuję Realowi Madryt.
A z naszych polskich drużyn to kibicuję III ligowemu klubowi Odrze Wodzisław z mojej rodzinnej miejscowości pomimo, że już od dawna tam nie mieszkam. Taki sentyment wink Może kojarzysz ten zespół. Jeszcze kilka lat temu w ekstraklasie grał.
I pewnej drużynie z ekstraklasy, ale nie wiem czy powinnam głośno się o tym wypowiadać, żeby gromy nie poleciały wink

A Ty komu kibicujesz?

gg 48432364

6

Witam serdecznie Panie!
Jestem zdecydowaną fanką piłki nożnej...Legia Warszawa, FC Barcelona, liga angielska-nie mam faworyta-to głównie oglądam, w TV. Specjalnie w tym celu zakupiłam pakiet Canal+:) Boruca uwielbiam wręcz, mimo wieku:), mojego oczywiście.

7

Witaj ronna smile w końcu kobietka, która lubi piłkę nożną i w dodatku kibicuje Legii smile której nie wiedzić czemu nikt nie znosi.
Oj też bym chętnie zakupiła pakiet C+ żeby móc mecze oglądać, ale mąż chyba by się wtedy z domu wyprowadził, bo on za piłką nie przepada wink

gg 48432364

8

Ja się odnośnie polskiej TE nie wypowiadam - szczególnie w temacie Legii... tongue

Przede wszystkim oglądam Premier League, gdzie sympatyzuję z Tottenhamem.

Druga w kolejności jest Liga Mistrzów.

Czasami lubię też pooglądać mecze Realu Madryt.

No i wszelkie imprezy typu Euro czy Mundial również. Te ostatnie jako jedyne w telewizorni, wcześniejsze na internetowych streamach, bo w domu niestety nie ma kultu piłki kopanej wink

46,XY wink

9 Ostatnio edytowany przez Sara85 (2014-01-23 14:41:21)

Mówiłam, że ich prawie nikt nie lubi tongue

MŚ, ME, LM też oglądam ale tylko to co łaskawie TVP puści. Tak, żeby ciągle coś oglądać to niestety brak czasu wink

U mnie też nie ma kultu kopanej, ale jak już coś leci w TV to mąż nie ma nic do gadania wink a i synka chcę "zarazić" kibicowaniem tongue

gg 48432364

10 Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd_87 (2014-01-24 10:16:31)

Sara85 - antypatia do "L" ma długą historię, ale szkoda psuć atmosferę wątku wink

Bardziej lubisz piłkę od swojego męża? No pozazdrościć! Ale tak sobie teraz pomyślałem, dlaczego tak wiele kobiet nie przepada za piłką. Czy jest dla nich za nudna? Nie rozumieją jej reguł? A może po prostu nie uważają tego sportu za męski? W dobie dzisiejszych symulantów i płaczków byłbym w stanie zgodzić się z ostatnim argumentem, bo jak np. spojrzę na piłkarzy ręcznych to czasami rzeczywiście nożni objawiają się jako porcelanowe figurki smile

46,XY wink

11

Gwynbleidd_87 napisał/a:

Sara85 - antypatia do "L" ma długą historię, ale szkoda psuć atmosferę wątku wink

Racja smile

No niestety, ja bardziej tą piłkę lubię, a szkoda bo fajnie jest wspólnie pokibicować wink

Mnie się wydaje, że dla kobiet piłka nożna jest i nudna i nie rozumieją reguł. Nie widzą nic ciekawego w kopaniu piłki. A w dzieciństwie gdy wiekszość dziewczynek bawiła się lalkami, ja biegałam z chłopakami za piłką wink
Niestety byłam jedyną dziewczyną grającą w piłke.

gg 48432364

12

Coś strasznie tu cicho. A chętnie bym dołączyła do dyskusji, bo piłka to całe moje życie smile
Od dawna nie gram [problemy z achillesem], ale za to od 19 lat wiernie kibicuję Manchesterowi United i maniakalnie oglądam piłkę angielską big_smile

13

Drogie kobietki, a wiecie co to jest spalony? big_smile

14

Chyba tylko facetom wydaje się, że to jakaś wiedza tajemna wink

15

Mówisz że kibicujesz Man.Utd?
Ja z kolei od 2005r jestem wiernym kibicem Man.City wink

A co do naszej zacnej ekstraklasy to płynie we mnie krew Legionisty smile

16 Ostatnio edytowany przez wikir (2014-07-19 15:12:23)

Odbiór. Kibicuję Man United od jakichś 6-7 lat. W zeszłym sezonie nie przegapiłam ani jednego spotkania Diabłów. Kiedyś spełnię swoje marzenie i pojadę na Old Trafford smile

17

Grease napisał/a:

Chyba tylko facetom wydaje się, że to jakaś wiedza tajemna wink

Dla niektórych jest to wiedza tajemna. tongue
Mundial się skończył, a ja nadal nie wiem. Znaczy definicję znam, ale nie wiem po co to jest... wink

18

wikir napisał/a:

Odbiór. Kibicuję Man United od jakichś 6-7 lat. W zeszłym sezonie nie przegapiłam ani jednego spotkania Diabłów. Kiedyś spełnię swoje marzenie i pojadę na Old Trafford smile

Old Trafford, piękny stadion obyś niedługo poleciała bo naprawdę warto wink

No ale tak czy siak mam nadzieje że Man.City obroni tytuł big_smile

19

No ale tak czy siak mam nadzieje że Man.City obroni tytuł big_smile

Miniony sezon był niesamowity. Jako, że nienawidzę Liverpoolu życzyłam nawet City mistrzostwa. A po meczu z Crystal Palace kiedy LFC straciło mistrzostwo(i to w jakim stylu!) płakałam ze śmiechu. Szczególnie z Gerrarda - karma wraca big_smile

Całkiem możliwe, że jeszcze w tym roku polecę, a jeżeli nie to w przyszłym. A co do polskiej ekstraklasy - to mimo, że jestem z pomorza kibicuję Legii i tam też się w przyszłości wybiorę smile

20

Ma Gerard za swoje wink
Jak miał możliwość dołączyć do błękitnej części Manchesteru to wybrzydzał, to teraz ma big_smile

21

No to teraz pytanie do Pań które może jednak popiszą tutaj - który z piłkarzy jest najprzystojniejszy?   big_smile

22

Siostrze i koleżankom najbardziej podobał się Krzynówek lol

23

Old Trafford marzy mi się od dziecka, ale udało się zobaczyć tylko Camp Nou sad

W polskiej ludzie odkąd pamiętam kibicuję Cracovii. Lubię też drużyny w jakiś sposób mi bliskie - Podbeskidzie i Piasta.

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka fanek piłki nożnej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018