mam grube policzki !!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: mam grube policzki !!!

mam nieco maly ale uciazliwy problem .. poniewaz jestem szczupla dziewczyna ale mam bardzo grube policzki no i podbrudek ! masakra .. w ogole nie pasuje mi to do reszty ciała hmm/

jestem uzalezniona od gum do zucia .. mozliwe ze z tego powodu mam takie policzki ? 
jak sie tego pozbyc ?  wygladam jak pulpet sad((((((((((((

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mam grube policzki !!!

znam kilka dziewczyn, szczupłych również z takimi dużymi buziami i wydaje mi się że na to nie ma raczej sposobu.. przynajmniej ja go nie znam.. obym jednak się myliła wink

może któraś z forumowiczek może pomóc?

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

3

hmm może ewentualnie coś pokombinować z makijażem czy fryzurą?

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

4

Monisssia,
mam taki sam problem. I to na dodatek od zawsze!
Od żucia gumy na pewno się tak nie robi. Już po prostu taki mamy kształt twarzy. Czytałam, że na podbródek działa zmniejszenie wagi ciała o 2-3 kg. W moim przypadku to zadziałało, ale jak tylko nabiorę troszkę ciałka, to znowu go widać.

Oczywiście są jakieś sposoby na takie "dolegliwości" w chirurgii plastycznej, np. implant podbródka, czy też nowy sposób, lipoliza iniekcyjna, która polega na wstrzyknięciu leku uzyskanego z soi (fosfatydylocholina) bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Niestety zabieg wykonywany jest w ogólnym uśpieniu i kosztuje od 200 do 1000zł, zależy gdzie jest wykonywany.

Ewentualnie profiloplastyka twarzy (implantaty). Zabieg ma już jednak cenę kosmiczną - od 4000 do 8000 zł.

Jeśli chodzi o makijaż, to na kości policzkowe i podbródek nakładamy róż.  Jasny podkład nakładamy na środkową część twarzy aż do końca brody. Brązerem pokrywamy boki twarzy wyciągając linię ukośnie w dół, w kierunku ust i skrzydełek nosa. Łatwo znaleźć to miejsce wciągając policzki i malując w miejscu zapadnięcia się policzków. Dokładnie zacieramy granice.
Róż nakładamy ukośnie w dół tworząc dość szeroki pas przy nasadzie włosów zaczynając malować od połowy ucha w kierunku ust - nakładamy kolor na linii brązera lub nieco nad nim. Ruchy pędzla ukośne w dół.

Natomiast przy dłuższych włoskach można wycieniować włosy wokół twarzy warstwowo na tak zwane "pazurki".

Jak na razie nie znalazłam innych sposób. Pozostaje tylko polubić i przyzwyczaić się wink
Pozdrawiam!

"Z Tobą chcę dzielić mój świat, zasypiać przy Tobie, dotykać Twych ust, unosić się nocą do gwiazd...z Tobą szczęście chcę dzielić na pół"... M... smile

5

"drugiego" podbródka można się pozbyć częściej robiąc ćwiczenia, skręcanie głowy w lewo, w prawo, wyciąganie brody do "sufitu" i przyciąganie w dół "do klatki piersiowej"

z okrągłą twarzą też mam problem, głównie dlatego, że zaleca się półdługie i długie fryzury, z pazurkami wchodzącymi na twarz, z asymetryczna grzywką (a ja lubię krótkie włosy)

6

na niektóre osoby dobrze działają herbatki odchudzające, ponieważ odchudzają one tylko twarz i biust.
może warto sprawdzić smile na wadze na pewno nie spadniesz bo mimo tych wszystkich reklam itd nie maja one takich właściwości.

7 Ostatnio edytowany przez Join2Game (2010-05-23 15:47:02)

malgos2307 napisał/a:

na niektóre osoby dobrze działają herbatki odchudzające, ponieważ odchudzają one tylko twarz i biust.
może warto sprawdzić smile na wadze na pewno nie spadniesz bo mimo tych wszystkich reklam itd nie maja one takich właściwości.

Te herbatki z reguły odwadniają stąd znika woda podskórna, ale mimo to nie wierzyłbym w to. Lepiej zaparzyć sobie zioła i inne specyfiki, ograniczyć sól jeść więcej natki pietruszki.

Czasami wystarczy schudnąc, a czasami to po prostu woda podskórna. Są na to sposoby.

8

Poszukaj w sieci odpowiednich ćwiczeń, które pozwolą Ci pozbyć się "drugiego podbródka" - z tym nie powinno być problemów. Gorzej z policzkami. Tu powiem szczerze, że nic mi nie przychodzi do głowy. Póki co pozostaje Ci tylko odpowiedni makijaż i dobrze dobrana fryzura.

9

Taką Cię Pan Bóg stworzył i powinnaś to zaakceptować. Zmienić możesz jedynie wygląd, zmień fryzurę na taką która będzie pasować do takiego kształtu twarzy, poza tym postaraj się o odpowiedni makijaż.

10

Jaaa rozwiązanie problemu na swój typ urody odnalazłam w krótszych włosach . Co prawda zdecydowałam się na włosy do obojczyków z przedziałkiem na środku, i ..grzywką " opadającą z każdej strony na połowę mojej twarzy i gdy się uśmiecham ukrywają trochę policzki .

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018