Propozycja szefa przejścia z całego etatu na 3/4 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Propozycja szefa przejścia z całego etatu na 3/4

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Propozycja szefa przejścia z całego etatu na 3/4

pracowałam 2 lata, świątek, piątek i niedziela.... każde święto i każdy dzień kiedy trzeba było...a dziś dostałam nową umowę.... na 3/4 etatu.... takie odwdzięczenie się za dyspozycyjność i pracowitość.... "bo źle jest na rynku"- to usłyszałam... porażka... nie mogę sobie na pracę na tymże etapie....
a znależć pracę w mojej okolicy to szok.... wogóle smutno mi... sad(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Propozycja szefa przejścia z całego etatu na 3/4

Przykro mi z tego powodu,ale mimo wszystko powinien cieszyć cię fakt,że nie dostałaś wypowiedzenia,bo teraz naprawdę źle się dzieje.I niestety tak to bywa,że ten co stara się bardziej od innych rzadko jest doceniany,może za jakiś czas gdy sytuacja na rynku ulegnie poprawie na lepsze dostaniesz ponownie umowę na pełen etat.Życzę powodzenia.

3

Zgadzam się ze stokrotką. Jesteś w końcu doświadczonym pracownikiem i miejmy nadzieję, że szefostwo wkrótce należycie to doceni.

4

bardzo bym tego sobie życzyła...ale wiecie co, nie wiem czy chcę wracać do firmy gdzie mnie tak potraktowano sad(
to przykre... a sytuacja na rynku beznadziejna sad(

5

Z pewnością masz ogromny żal do szefostwa,ale ja na twoim miejscu bym wróciła do pracy,a w międzyczasie szukałabym czegoś innego,bo jeśli się zwolnisz i nie znajdziesz innego zatrudnienia,będziesz miała żal sama do siebie,że podjęłaś zbyt pochopną decyzję w złości i teraz w ogóle nie masz żadnej pracy.Przemyśl sobie czy warto,aż tak ryzykować.

6

żal mam teraz i to duży, bo tak się nie robi.... ale znowu, nie chcę działać pod wpływem impulsu... nie wiem... naprawdę nie wiem hmm/

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Propozycja szefa przejścia z całego etatu na 3/4

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024