wciąż kocham- jak zapomnieć?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » wciąż kocham- jak zapomnieć??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: wciąż kocham- jak zapomnieć??

proszę o rady jak zapomnieć o byłym chłopaku którego myślę, że wciąż kocham.. krótko mówiąc około 2 lat temu byłam zakochana (świata po za nim nie widziałam) w chłopaku, byliśmy ze sobą około roku po czym on mnie zostawil, bo twierdził, że mnie nie kocha i nie chce ze mną być,nie widział przyszłości ze mną z drugiej strony miał/ma sporo pieniędzy na koncie i dobrze zarabia za granicą jego rodzina zaczęła mu gadać że jestem z nim tylko dla kasy w co on uwierzył mimo tego, że nic zupełnie z jego pieniędzy nie miałam, przez pewien czas walczyłam o niego starałam się bardzo, żeby zaczął darzyć mnie takim samym uczuciem jak ja jego, niestety nie udało się, znalazł sobie inną i wtedy zrozumiałam, że go nie odzyskam i też zaczęłam "szukać". spotkałam faceta jestem z nim już prawie 2lata myślę, że go kocham i jest mi z nim bardzo dobrze, ale niestety problem tkwi w tym, że jak ten pierwszy zobaczył, że jestem już szczęśliwa to wyjawił, że mnie kocha i że żałuje że mnie zostawił że chce wrócic, było to jakieś półtora roku temu z racji tej że nie przestałam go kochac raz na jakiś czas rozmawialiśmy ja zawsze mu mówiłam że już znalazłam swoje szczęście że już go nie kocham i nie chce z nim być niestety do niego nie dociera raz na jakiś czas widujemy się u jego siostry rozmawiamy on mnie przytula na co ja nie pozwalam wciąż mówi że kocha wysyła do mnie smsy bo już telefonów od niego nie odbieram ale oszukuję sama siebie mówiąc mu że go nie kocham bo kocham tylko nie widzę z nim przyszłości i mój syn go nie akceptuje a obecnego akceptuje dlatego bardzo bym chciała o nim zapomnieć ale nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić

dobro wraca.. smile
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez marusia17 (2013-12-13 21:18:29)

Odp: wciąż kocham- jak zapomnieć??

ehhh, cięzko, musisz wybrać, w każdym razie nie powinnaś oszukiwać obecnego partnera

3

marusia17  mój obecny facet wie o wszystkim nawet na początku jak tamten się określił z uczuciami to powiedział mi że jedno moje słowo i da mi odejść tylko dlatego żebym była szczęśliwa wiele rozmawialiśmy na ten temat dał mi dużo czasu na podjęcie decyzji i podjęłam że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki wiem że jest mi dobrze z obecnym, zaakceptował od razu problemy wychowawcze z moim synkiem (syn ma zaburzenia emocji zachowania) a tamten zawsze traktował małego jak "konieczne zło" pamiętam prosiłam nawet wtedy obecnego żeby pomógł mi o tamtym zapomnieć stara się bardzo tylko że są chwile kiedy  ja bardzo tęsknie za tamtym nie wiem co on w sobie ma takiego że mnie przyciąga jak magnez do siebie wiem że nic dobrego mnie z nim by nie czekało po za tym zawsze mówię w chwilach wątpliwości że syn za mnie wybrał przeżył też już wiele mimo tego że ma 11 lat jego ojciec jest alkoholikiem dużo się naoglądał w domu a obecny mu daje dużo miłości i też nie chcę mu burzyc teraz tego co zbudowaliśmy z obecnym partnerem najgorsze jest to że wiem że nie chcę z tamtym byc a często tęknię i ryczeć mi się chce że tak to się ułożyło, chce o nim zapomnieć już nie myleć..

dobro wraca.. smile

4

znowu to samo!!! korci mnie, żeby napisać do niego, zapytać co słychać i takie tam, walczę sama ze sobą, hmmm czemu to takie trudne sad tyle czasu upłyneło.. a ja dalej myślę i dalej tęsknię jak osiągnąć swój cel?? jak zająć się czymś innym kiedy on wciąż siedzi w myślach.....

dobro wraca.. smile

5

Myślę ze powinnaś wprowadzić coś nowego do swojego związku. Spacery po zmroku , kino, romantyczna kolacja. Jesli będziesz dbała o swój związek i dostarczała mu bodzców  coraz mniej będziesz myślała o tamtym.

6

cały czas pielęgnujemy swoje uczucia i związek, żeby się to nie przerodziło w monotonnię choć jak czasem mój partner przestaje już się "starać" to mu przypominam że związek trzeba pielęgnować zawsze a nie tylko na początku ale dziękuję bardzo za rady smile pozdrawiam

dobro wraca.. smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » wciąż kocham- jak zapomnieć??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021