jaka bluzka do leginsow w pepitke? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » jaka bluzka do leginsow w pepitke?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: jaka bluzka do leginsow w pepitke?

Mam pytanko smile co proponujecie założyć do leginsów/spodni w czarno biały wzór, tzw. pepitkę? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jaka bluzka do leginsow w pepitke?

ja bym ubrala prosta czarna bluzke lub obcisly sweterek z dekoldem w serek i czarny plaszcz
Albo sweterek bezowy i czarny zakiet w stylu Chanel

3

Odp: jaka bluzka do leginsow w pepitke?

A jaką masz sylwetkę ?
Legginsy w takim kolorze to dość odważny wybór.
Ja założyłabym do tego jakąś białą bluzkę z większym dekoldem. Ewentualnie coś w stonowanym kolorze - może jakiś beż, brąz...
Do tego wzoru też możesz dorzucić coś mocniejszego wink Czerwony dodatek typu marynarka lub krótka skórzana kurteczka na białej bluzce, do tego czerwone paznokcie, usta i czarne szpilki . Zależy jaki chcesz osiągnąc efekt. Gdzie się wybierasz i jaki styl wolisz.

4

Odp: jaka bluzka do leginsow w pepitke?

Do powyższych pomysłów dodam jeszcze tunikę lub dłuższy sweterek, do którego możesz założyć pasek okalający biodra. Do czarno-białej pepitki pasują wszystkie kolory, wybór zależy od okazji oraz od tego jakie lubisz i w czym dobrze wyglądasz.

5

Odp: jaka bluzka do leginsow w pepitke?

hejka to i ja sie dolcze do was wink

tylko ze ja mam plaszcz w pepitke i nie wiem co do niego ubrac ? jaka apaszkę, jakie buty ? placz jest taki bardzej na jesien i wczesna wisone ale nie mam pojecia i nigdy nie mialam co ubiera sie do plaszcza zwlaszcza do kolana sad
nie lubie ostatnio butow na wysokim obcasie ! kiedyś tak teraz szukam na płaskim bardziej ,lub małym obcasiku.
zle sie czuje w takich plaszczach ale pewnie to daltego ze nie wiem jak je i z czym nosic nawet pod spod co byscie doradzily do ubioru ? i tobra do tego jaka ?

podoba mi sie pomysl jedenj z kolezanek ze czerwona kurteczka do tych legginsow lub marynarka, bardzo eleganckie polaczenie wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » jaka bluzka do leginsow w pepitke?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024