"Odchudzanie na zawolanie"??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 210 ]

Temat: "Odchudzanie na zawolanie"???

Witam:)))
Dziewczyny czy slyszalyscie juz cos o tej diecie?

"Sekretna Technika Różnicowania Typów Kalorii
„Odchudzanie Na Zawołanie”

Twój metabolizm zawsze stara się spalać tyle kalorii ile mu dostarczasz, ale zawsze ma pewne opóźnienie w tym dostosowywaniu się. Jeżeli UMIEJĘTNIE zróżnicujesz TYP kalorii jakie jesz, to oszukasz swój metabolizm który będzie spalał więcej kalorii niż mu dostarczysz, a przy tym nie spowolnisz jego pracy i nie spowodujesz efektu „jo jo”.

To jest właśnie „sekret” dzięki któremu nasza dieta rzeczywiście działa w przeciwieństwie do wszystkich innych diet!"

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "Odchudzanie na zawolanie"???

Nie słyszałam o niej. Kupiłaś?

3

ja tez nie słyszałam... ciekawe czy przetestowane i czy dziala

4

Nie, nie kupilam smile
Chcialam zasiegnac czyjejs porady , czy warto.

5

Wygląda ciekawie, ale skąd pewność, że to prawda...

6 Ostatnio edytowany przez vidomina (2009-07-29 22:39:36)

Szczerze mówiąc, to nie wierze w takie "cudowne środki". Wiem sama po sobie, że jednak ćwiczenia fizyczne i odpowiednie odżywianie się działają i powodują, że się chudnie. Więc to, co jest tam napisane, to niestety tanie chwyty marketingowe i kłamstwa. Nie wiem, może środek faktycznie coś tam daje, ale nie ufała bym za bardzo ^^ Gdyby to było takie proste, to już dawno stało by się tak popularne, że każda z nas byłaby "chodzącym ideałem".

Chodzić swoimi ścieżkami...

7

A ja właśnie dzisiaj kupiłam tą dietę smile Za 9 dni napiszę czy ona działa. Zaczynam od jutra!

- Bez przesady. Przecież ja mam tylko osiemnaście lat!
- A ja prawie sto dziesięć. Pora się ustatkować.

Zmierzch

8

Super smile))
Napisz koniecznie smile
Czekam z niecierpliwoscia:)
Pozdrawiam:)

9

gdzie jest haczyk?

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

10

Problem w tym, że niewiadomo. Czuję się trochę jak królik doświadczalny. Jakby jeszcze ten królik dzięki temu schudł to już by była pełnia szczęścia smile

Zmierzch

11

A jak wyglada ta dieta?

12

Hm.. Chodzi głównie o to żeby jeść odpowiednie produkty w odpowiednich sekwencjach przez 9 dni, chodzi o manipulację metabolizmem. Dieta jak dla mnie jest prosta, przyjemna i... zobaczymy czy skuteczna. Więcej napisać nie mogę bo musiałabym streścić całą dietę a nie wiem czy autorka byłaby zadowolona smile
Wolę się nie narażać smile

Zmierzch

13

Ja też jestem ciekawa, więc pisz jak Ci idzie. Koniecznie!! smile

14

hej nie chce sie wtrącać ale tą dietkę mozna za darmola ściągnąć wystrczy dobrze poszukać ja tam na pewnym forum ja tak sciągnełam i nic nie płaciłam jak ktoś bardzo chce to mogę ja przesłąć na pocztę

15

Powiedz najpierw czy działa? smile

16 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-08-03 12:35:55)

ja wiem czy działam chyba tak ja dobiero jestem po 9 dniach czyli po jednej turze i schudłam 1.5 kg ale potem jadłąm co chciałąm lody chleb itp. i nic nie przytyłam czyli efektu jojo nie ma a dieta jest przyjemna i nie ma głodzenia się  od jutra zaczynam drugą turę bo mam jeszcze 10kg do zrzucenia:/

a tak po za tym to w zestawie sa dwie diety jedna zwana ONZ i druga zwana TURBO w Onz sa cztery posiłki a w Turbo 6 posiłków posiłki te muszą być równo rozmieszczone w ciągu dnia sa tez grupy jedzenia z których nalezy wybierac produkty no i trzeba pić minimum 8szklanek wody dziennie nie trzeba ćwiczyć wystarczą spacery i to całą tajemnica diety którą niektórym cięzko tu zdradzić hehe

dobra ide bo nie mam czasu jak nie to nie nara.

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji "edytuj" jeśli chcesz coś dodać lub zmienić / Delicious

17

Ewusiatko i Wabiczek - temat jest o diecie, proszę o nie robienie off-topicu

18

czy ktoś mógłby przesłać mi tą dietę na poczte bardzo mi na tym zależy, czekam na odpowiedz;)

19

Może któraś z was wie jak przytyć ? Wszyscy piszą tylko o odchudzaniu a ja chce przytyć 5 kg! Dacie przepis taka  na dietę ?

Nic nie zadowoli tych, których niewiele też nie zadowala.

20

Witam, jeśli to dla Ciebie nie byłby problem i również mogabyś mi wysłac tą dietę, bo nie dam rady jej kupic, wyskakuję mi jakiś błąd. Byłabym bardzo wdzięczna,
pozdrawiam.

21

Do kogo było to skierowane śnieżka? smile Jeśli do mnie to na maila Ci ją wysłac?

Zmierzch

22

A mi mozesz przeslac?

23

wabiczek ja poproszę o tą fajną dietkę.Jeśli byś mogła to prześlij mi na poczte.Z góry wielkie dzięki:)

Miłość, wierność, zaufanie.. - W dzisiejszych czasach to już chyba archaizmy...

24

O! mi też byś mogła przesłać, jeśli można (na maila) ;>

25

Ja też bym prosiła, jeśli można oczywiście:)

26

Ja tez bym baaaardzo prosila big_smile

27 Ostatnio edytowany przez pamelka2802 (2009-08-12 08:37:06)

czesc dziwczyny jestem tu nowa ale pisze dlatego ze zaczełam stosować dietę Turbo czyli lekki tuning ONZ:) jestem w 6 dniu narazie sie nie ważyłam bo bałąm się wejść na wagę... ale czuje się super. polecam ta diete jest rewelacja!!!!:) napiszcie cos czy sprobowałyście pozdrawiam:)

28

Cześć dziewczyny jestem tu nowa i również bardzo bym prosiła o przesłanie tej diety jeśli nie sprawilo by to problemu:)Z góry serdecznie dziekuje i cieplutko pozdrawiam

29

Hej

jestem osobą której po ciąży zostało parę kilogramów.
Czy dieta odchudzanie na zawołanie naprawdę działa.
Czy ktoś mógłyby przesłać mi ją na email.
Może ktoś chciałby rozpocząć odchudzanie razem ze mną i rejestrować wyniki na stronie ??

Pozdrawia
Magda

30

Witaj verre, bardzo chętnie rozpoczęłabym z Tobą odchudzanie:-)ale niestety nie mam jeszcze tej diety i czekam z niecierpliwością na e-mail od którejś z użytkowniczek.Jeśli ją otrzymam to bardzo chętnie się przyłącze.Pozdrawiam

31

dziewczyny jesli chcecie to moge wam poprzesyłac ta diete nie ma problemu tylko napiszcie e-maile, po za tym jest ona do sciagniecia na chomikuj.pl za darmo ja mam ja wlasnie z tam tąd.

32 Ostatnio edytowany przez pamelka2802 (2009-08-12 08:36:19)

verre napisał/a:

Hej

jestem osobą której po ciąży zostało parę kilogramów.
Czy dieta odchudzanie na zawołanie naprawdę działa.
Czy ktoś mógłyby przesłać mi ją na email.
Może ktoś chciałby rozpocząć odchudzanie razem ze mną i rejestrować wyniki na stronie ??

Pozdrawia
Magda

czesc:) co do diety to uważam ze jest dobra dla każdego kto chce zrzucic kilka zbednych kilogramow:) jest swietnym poczatkiem do zmiany calego sposobu odrzywiania, moim zdaniem ksztaltuje dobre nawyki. wlasnie skonczylam dzien 6 jutro się zważę i napisze jakie efekty. pozdrawiam:)

33

no i 7 dzien wczoraj sie ważyłam 2,5 kg. mniej.. rewelacja ale jesczez duuzo mi zostalo.
A jak u was? pozdrawiam

34

Ja rozpoczynam jutro także wszystko przed mną:-) ale myśle że będzie dobrze , jestem pozytywnie nastawiona...pamelka2802 gratuluje i trzymam kciuki, p.s. dziekuje za dietki i pozdrawiam

35

Jak bym mogła prosić o przesłanie mi tej dietki byłabym bardzo wdzięczna:))

36

misia2450 napisał/a:

Jak bym mogła prosić o przesłanie mi tej dietki byłabym bardzo wdzięczna:))

daj adres to ci wysle::)

37 Ostatnio edytowany przez pamelka2802 (2009-08-12 21:06:42)

dziewczyny diety powinny byc juz na waszym koncie:) a co do jadłospisu no to każdy wedle upodobaniea zaczełam zapisywac to co powinnam zjesc  własciwie od trzeciego dnia wiec moge wam jakies przykładowe podac
dzien 3
tunczyk serek wiejski
noga kurczaka + kilka rzodkiewek
ogórek pomidor szynka
makrela  i znowu serek wiejski
ale nie zjadałam wsyztkiego i nie zjadam do teraz bo dla mnie to za duzo:)
dzien 4
borówki brzoskwinie
szynka chuda serek wiejski
ogorek pomidor
pieczona wolowina i fasolka
itd. pewnie idealnie byloby gdybym zjadala wszytko ale jakos nie moglam:) jak narazie efekt jakis tam jest teraz mam zamiar zwazyc sie prezed sobotmnim urlopem wiec napisze. a wy swoja droga tez piszcie jak wam idzie jaka waga i co jadłyscie. pozdrawiam was bardzo serdecznie:)

38

Ja byłam na tej diecie 6 dni i nic

39

Delicious napisał/a:

Ja byłam na tej diecie 6 dni i nic

Delicious wydaje mi sie ze to indywidualna sprawa kazdego organizmu jak zareaguje na ta diete, jeden schudnie inny nie:) a tak po za tym moglas pociagnac do konca i wtedy zobaczylabys efekty:) ja chudne i czuje sie swietnie:)

40

Właśnie efektów nie było żadnych to i motywacji nie było smile
Ale Tobie gratuluję

41

Cześć dziewczyny
Muszę schudnąć:(
Wyśle mi któraś te dietę na maila??

42

dziewczynki ja mam dziisja oprzed ostatni dzien i zwazylam sie wiec lacznie 4,5 kg mniej:))))))))!!!!!!!!!! a jak u was napiszcie bo bardzo jestem vciekawa jak wam idzie powodzemia i pozdrowienia

43

Hej. jestem nowa. Mogłabym prosić o przesłanie tej dietki. Mam dyszkę do zrzucenia ;/ , a to drogie trochę jest. byłabym ogromnie wdzięczna smile

moge dostać tą diete????
prosze
nie moge podać jeszcze adresu a le widoczny jest na moim koncie

44

Ja też bym bardzo prosiła o przesłanie tej dietki wink) Z góry dziękuję wink

45

czy ja też mogłąbym prosić o dietę na maila

z góry serdecznie dziękuję będę dozgonnie wdzięczna

46

hej wink mogłabyś i mi wysłać diete ? z gory dzieki ;***

47

a tu macie link do diet:
RapidShare: Easy Filehosting wystarczyło przeszukac fora, wystarczy wejsc w link i kliknąć download plik jest spakowany w formacie zip więc nie powinno oszczędzacie czas  ..dla siebie i innych kopiujcie ten link co jakiś czas żeby ktos nie zapomniał, że jest prostsza metoda na ściągniecie niż wysyłanie przez email ;p pozdrawiam

48

pamelka2802 napisał/a:

dziewczynki ja mam dziisja oprzed ostatni dzien i zwazylam sie wiec lacznie 4,5 kg mniej:))))))))!!!!!!!!!! a jak u was napiszcie bo bardzo jestem vciekawa jak wam idzie powodzemia i pozdrowienia

Gratuluję zrzuconych kilogramów smile
Byłabym bardzo wdzięczna jakbyś wysłała mi tą dietkę.

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

49

Wlasnie otworzylam dietke bo wczesniej mialam z tym problem. Powiem wam szczerze ze jestem troche rozczarowana... Myslalam ze jak ktos zaplaci te 42 zl to chociaz podadza mu jakis przykladowe menu, a tu nic. Moze macie jakies fajne propozyjce? tongue

50

A po co menu skoro masz podane potrawy? Wybierasz co lubisz, a nie musisz wciskać w siebie na siłę czegoś, na co nie masz ochoty.

Swoje menu z 3 dni podawał już ktoś wcześniej.

51

Również będę baardzo wdzięczna za przesłanie owej diety. smile)

52

Dziewczyny pomóżcie!!!!!
W sumie od zawsze miałam trochę za dużo kilogramów, ale po ciąży waga skoczyła grubo ponad 100kg!!!!!! Nie wiem co robić, jestem zdesperowana i zrozpaczona.
Piszecie że mogłybyście przesłać dietkę na maila,  bardzo Was proszę o udostępnienie tej dietki...
niby te 43zł to nie dużo jeśli miałoby pomóc ale jestem samotną niepracującą matką i nawet to dla mnie duży wydatek sad
Jest mi źle w swoim ciele i czuję się strasznie a chciałabym choć trochę zrzucić...
dlatego proszę Was bardzo o pomoc!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.

53 Ostatnio edytowany przez nancymw (2009-08-17 22:42:49)

Delicious ZŁOTA babka z Ciebie, śliczne dzięki!!!!!

Jutro z rana biorę się za drukowanie i lekturę smile i obiecuję na 100% że się z Wami podzielę doświadczeniami, jeśli takowe będą...OBY! smile

Mam nadzieję że podziała! A właściwie moje drogie to czy jest skuteczna ta metoda? Czytałam Wasze opinie i wiele z Was ją zachwala.

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.

54

Witam,

Bardzo proszę o podesłanie dietki również do mnie. Próbowałam już wszystkiego.... diety, tabletki, ćwiczenia, i...:( NIC !!!
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam

55

O ile jest to możliwe, bardzo proszę o wysłanie mi rozpiski diety odchudzanie na zawołanie na e-maila. Z  góry dziękuję:)
Pozdrawiam

Posty [ 1 do 55 z 210 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018