Skrzywdzona przez faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Skrzywdzona przez faceta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Skrzywdzona przez faceta

Hej.Chodzi o mojego byłego chłopaka, nie byłam z nim długo, z mojej strony to było, silne zakochanie, jakiego dotąd do nikogo nie poczułam, on też mówił, że to czuje, tak myślałam, ale mnie zdradził i zerwał ze mną byłam zalamana.Próbowałam o nim zapomnieć, ale odezwał się i napisał że żałuję że mnie zostawił i chciał wrócić, postanowiłam mu dać ostatnia szansę.Spotkaliśmy się, spędziliśmy ze sobą cały weekend w jego domu było jak dawniej,ale następnego już dnia przestał się odzywać, czułam, że znów mnie zrani, uwierzyłam mu.Od tego czasu minęło już rok i 3 miesiące.Wtedy ostatni raz się widzieliśmy, a od 5 miesięcy nie mamy ze sobą już kontaktu.Już mi minęło te uczucie do niego, ale czasem mi się on przypomina, na szczęście to tylko chwilowe wspomnienia.Ale dziś mi się śnił to był taki realny sen, jakby naprawdę się to działo, czy to znaczy że jeszcze o nim nie zapomnialam, czemu mi się śni przecież nie mamy ze sobą kontaktu?Najchętniej to bym wykasowala te wszystkie wspomnienia, nie mogę sad.Czy to mi nigdy nie przejdzie. To możliwe?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Skrzywdzona przez faceta

Na sny wpływu nie mamy. Coś was kiedyś łączyło, czasem go wspominasz, więc Ci się śni.
Kochałaś, może nadal coś czujesz, ale to minie, 5 miesięcy to nie wiele czasu.

3

Odp: Skrzywdzona przez faceta

Agresja28, przejdzie Ci , przejdzie i będziesz póżniej zdziwiona dlaczego tak to przeżywałaś. Wszystko potrzebuje swojego czasu. Nie myśl o tym jaką krzywdę Ci wyrządził , ale myśl o tym , jakim był łajdakiem. Użalanie się nad sobą pogłębia tylko Twoją frustrację. 3maj się:)

... czasu nie cofniesz, czasu nie zatrzymasz, możesz tylko iść z czasem

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Skrzywdzona przez faceta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018