Skrzywdzona przez faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Skrzywdzona przez faceta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Skrzywdzona przez faceta

Hej.Chodzi o mojego byłego chłopaka, nie byłam z nim długo, z mojej strony to było, silne zakochanie, jakiego dotąd do nikogo nie poczułam, on też mówił, że to czuje, tak myślałam, ale mnie zdradził i zerwał ze mną byłam zalamana.Próbowałam o nim zapomnieć, ale odezwał się i napisał że żałuję że mnie zostawił i chciał wrócić, postanowiłam mu dać ostatnia szansę.Spotkaliśmy się, spędziliśmy ze sobą cały weekend w jego domu,ale następnego już dnia przestał się odzywać, czułam, że znów mnie zrani, uwierzyła mu.Od tego czasu minęło już rok i 3 miesiące.Wtedy ostatni raz się widzieliśmy, a od 5 miesięcy nie mamy ze sobą już kontaktu.Już mi minęło te uczucie do niego, ale czasem mi się on przypomina, na szczęście to tylko chwilowe wspomnienia.Ale dziś mi się śnił to był taki realny sen, jakby naprawdę się to działo, czy to znaczy że jeszcze o nim nie zapomnialam, czemu mi się śni przecież nie mamy ze sobą kontaktu?Najchętniej to bym wykasowala te wspomnienia, nie mogę sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Skrzywdzona przez faceta

Założyłaś już jeden wątek na ten temat, teraz cierpliwie poczekaj na odpowiedzi użytkowniczek; nie jest dozwolone zakładanie kilku identycznych wątków.
W międzyczasie, proszę, zapoznaj się z Regulaminem Forum.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Skrzywdzona przez faceta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018