Kocha czy nie Kocha ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kocha czy nie Kocha ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kocha czy nie Kocha ?

Witam. Mam 21 lat, moja partnerka ( była/obecna ) o 2 lata młodsza. Dwa tygodnie temu usłyszałem od niej tekst typu: "Nie wiem czy Cię kocham" i że musi to przemyśleć, po prawie 4 latach związku, choć raz była podobna sytuacja i wtedy wmieszał się jej "przyjaciel", lecz po dwóch tygodniach wróciła. O co może chodzić tym razem ? Jak można nie wiedzieć czy się kocha. Dodam tyle, że dzisiaj dziewczyna wyjeżdża na studia do innego miasta i że tak to napisze, totalnie mnie olewa, a niby ma podjąć decyzję jak wróci czyli za 2 tygodnie ( nagle się dowie czy kocha ? ). Kocham ją bardzo i jestem w stanie zrobić dla niej wszystko ( trochę to wykorzystywała, ale sam ją tego nauczyłem ). Poradźcie co robić, czekać na decyzję czy może dać sobie spokój. Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kocha czy nie Kocha ?

Najlepiej nie odzywaj sie do niej, nie pisz nie dzwon, zajmij sie soba. idz z kumplami na piwo czy do kina. Jesli po dwoch tygodniach bedzie chciala wrocic to porozmawiaj z nia powaznie o tym co czujesz w tej sytuacji, jaka chustawke Ci funduje. Nie daj sobie wejsc na glowe. Moim zdaniem dziewczyna jeszcze bardzo mloda nie dojzala do powaznego zwiazku jesli nagle nie wie czy kocha. Nie kocha to sie rozstajecie, kocha to niech zacznie budowac normalna relacje partnerska. Na Twoim miejscu powiedzialabym (jakby chciala wrocic) ze musisz sobie to przemyslec bo nie akceptujesz takego zachowania w zwiazku, niech ona potrwa troche w niepewnosci, a Ty dasz sobie czas na przemyslenia czy napewno chcesz tkwic w takiej relacji

http://www.youtube.com/watch?v=WQ3VPCvMa2Q polecam

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedź. Ilona, bardzo chciałbym tak postąpić jak piszesz lecz boje się, że ją stracę. Zawsze mówiono mi, że mam szanować Kobietę, starać się o nią, choć raz olałem na 2 tygodnie gdy mnie właśnie zostawiła i dało to pozytywny efekt ( znów byliśmy razem, lecz po kilku dniach wszystko wróciło do normy, fochy i zrywanie o wszystko ). Nie mam zamiaru jej zmuszać choć nie mogę pojąć jak można zostawić tak człowieka, którego niby się kocha. Krzysiek, dzięki za nutkę, myślę że przesłucham ją nie raz dzisiaj w nocy, bo słowa są bardzo trafne do sytuacji jaka mnie spotkała. Dzięki za to, że mogę się Wam wygadać.

Męczę się kolejny dzień. Sam nie wiem co mam robić. Niby ma wrócić w sobotę i dać odpowiedź czy mnie kocha i czy chce ze mną być. Rozumiem że za wszelką cenę mam do niej nie pisać, nie dzwonić, dać jej spokój na ten tydzień ?

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Kocha czy nie Kocha ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018