pracująca mama - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: pracująca mama

Czy któraś z was ma możliwość pracowania w domu, po urodzeniu dziecka? Ja zajmuję się rachunkowościa w firmie sprzedającej rusztowania plettac www.monter-rusztowania.pl i mam nadzieję, że będę miala możliwość pracy w  domu. Jak wygląda taka praca? Czy bardzo trudno się zmobilizować?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pracująca mama

Wczoraj zaczęłam pracę i bardzo ciężko mi się samej zmobilizować. Świadczy o tym nawet to, że powinnam pracowac właśnie teraz, a ja siedzę na tym forum sad

3

Praca w domu wymaga duzej samodyscypliny i kontroli nad mnostwem dystraktorow :-) Ale to tez niesamowity komfort bycia na miejscu z dzieckiem, oszczedzania sobie podrozy do miejsca pracy i calej tej formalnej otoczki plus kontaktu z czasem meczacym przelozonym/przelozonymi badz podwladnymi. Slyszalam od kogos, ze najtrudniejszy jest wlasnie okres adaptacji do takiej pracy. Fakt, iz dom i miejsce pracy to teraz jedno i to samo lokum musi wymusic na Tobie i rodzinie pewne zmiany. Mysle, ze w praktyce sama doswiadczysz co wymaga najwiekszych zmian i dostosowania, tak bys pogla jednak odwalic ten swoj kawalek roboty.
Glowa do gory! Dasz rade. Zycze ciepliwosci i samozaparcia oraz dyscypliny.

Psycholog z wyksztalcenia.
Obszar zainteresowan: piękno człowieka.

4

Dzieki za slowa wsparcia.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018