Ciuchy dla kobiet z biustem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Ciuchy dla kobiet z biustem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Ciuchy dla kobiet z biustem

Pewnie nie jestem jedyną na tym forum, która z powodu biustu ma problem z kupnem ubrań. Ogólnie noszę/nosiłabym rozmiar 36/38, ale ze względu na biust często muszę przymierzać 40 i... i tak nie kupuję, bo za długie rękawy i wisi to na mnie niczym wór pokutny. Bluzki ze stretchu się jeszcze rozciągną, więc z tym problemu nie ma, ale najgorzej jest z sukienkami i... koszulami. Do wczoraj nie posiadałam ani jednej klasycznej koszuli na guziki, bo praktycznie wszystkie są szyte na kobiety bez biustu: albo jesteś chuda i bez biustu albo gruba i nadal ze stosunkowo niewielkim biustem. A niestety potrzebowałam klasycznej koszuli do nowej pracy. Przeszłam przez chyba wszystkie sklepy w mieście i w końcu znalazłam jeden sklep, w którym mogłam rozważyć kupno kilku koszul: był to Esprit. Nigdy tam w sumie nie wchodziłam, bo jakoś mnie ich ciuchy na ziemię nie powalały, ale te klasyczne i stonowane są ok i przede wszystkim dostosowane do sylwetki normalnej kobiety. Toteż polecam ten sklep i chciałam jednocześnie zapytać w jakich sklepach Wy kupujecie? Rozważałam kupienie koszuli w ciemno ze stronu BiuBiu, ale mieszkam za granicą, więc koszty wysyłki byłyby spore, a na dodatek nie mam pojęcia jak ta ichnia rozmiarówka działa. Pewnie kiedyś się na ich ciuchy skuszę, bo sukienki mają niektóre piękne, ale tym razem potrzebowałam koszuli na zaraz i to idealnie dopasowanej. Wpisujcie swoje propozycje sklepowe, wspierajmy się nawzajem wink

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Iceni (2013-09-10 17:46:39)

Odp: Ciuchy dla kobiet z biustem

No Bravissimo/Pepperbery - mają coraz większa ofertę bluzek dla biuściastych 
klasyczną koszule mają taką:


http://images.bravissimo.com/products/bp-pt107reds-small.jpg

znaczy mają rożne kolory, białe też big_smile

a taką z krótkim rekawem:

http://images.bravissimo.com/products/bp-pt189whta-small.jpg

one tam występują w fasonach od sredniobiuściastych do superbiuściastych wink

Tzn to jest oferta na UK. ale mysle, ze gdzie indziej tez będzie do zdobycia smile

3

Odp: Ciuchy dla kobiet z biustem

Jak na już i  zagranicę to Pepperberry właśnie bo chyba koszt będzie najniższy (ale nie jestem pewna, dawno u nich nie kupowałam), a na później BiuBiu i Urkye też mogę polecić.

Nie wiem, czy Ci to pomoże, bo pewnie zależy od wielu kryteriów w proporcjach sylwetki, ale w BiuBiu biorę zazwyczaj mój standardowy rozmiar konfekcyjny plus rozmiar na biust wg tabelki (chyba tylko w 2 modelach się to nie sprawdziło), a w Urkye rozmiar konfekcyjny o oczko mniejszy (ale u nich kupowałam niewiele, tylko bluzki i sukienki elastyczne i w których zależało mi na bliskim ciału dopasowaniu, myślę, że jak ktoś woli luźniej na brzuchu to standard będzie OK, zresztą na stronie o tym piszą).

Zawsze przed zakupem warto zerknąć do wątku danej firmy na Lobby Biuściastych i na Balkonetkę, dziewczyny dzielą się informacjami jeśli jakiś ciuszek wypada nietabelkowo.

Z sieciówek spróbuj zajrzeć do Wallisa, Orsaya i M&S jeśli masz u siebie, u nich chyba najczęściej trafiałam na w miarę prokobiece ciuszki (ale koszul nie mierzyłam, więc nie wiem, czy w tym zakresie też da się coś znaleźć czy nie).

4

Odp: Ciuchy dla kobiet z biustem
Alika napisał/a:

Jak na już i  zagranicę to Pepperberry właśnie bo chyba koszt będzie najniższy (ale nie jestem pewna, dawno u nich nie kupowałam), a na później BiuBiu i Urkye też mogę polecić.

Tylko cholera to Pepperberry tanie nie jest i jak nie wiem jak rozmiar wypada + przesyłka, która będzie na bank trochę kosztować to... no nie wiem, nie chcę ryzykować po prostu tongue Chciałabym mieć chociaż raz okazję przymierzyć na siebie, żeby wiedzieć z grubsza co jak wypada. Bo koszula jednak musi idealnie leżeć, zwykła bluzka się rozciągnie, a tutaj po prostu Ci cycki między guzikami wyjdą jak za mała wypadnie big_smile Teraz już koszuli nie potrzebuję, bo w Espricie kupiłam, ale dobrze mieć jakieś namiary, gdybym kiedyś jeszcze potrzebowała smile

Alika napisał/a:

Z sieciówek spróbuj zajrzeć do Wallisa, Orsaya i M&S jeśli masz u siebie.

Ugh, żebym to ja takie sklepy tu miała... W Norwegii niczego nie ma. Same H&My, Cubusy, Vero Mody, Zary. Czyli marki szyjące na laseczki-deseczki. Ciekawe, bo większość Norweżek jednak ma spore cycki.

5 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-09-16 20:10:57)

Odp: Ciuchy dla kobiet z biustem

Na pewno uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego, dosłownie na każdą okazję w spam Ja bardzo często robię tam zakupy, a "biustu mi nie brakuje".

6

Odp: Ciuchy dla kobiet z biustem

Już ty tu kryptoreklamy nie uprawiaj tongue beznadziejne te bluzki tam macie tongue

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Ciuchy dla kobiet z biustem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024