Łóżko wodne co sądzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Łóżko wodne co sądzicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-09-06 19:28:19)

Temat: Łóżko wodne co sądzicie?

Od kiedy pamiętam marzyłam o łóżku wodnym smile Niedawno wróciłam z Anglii gdzie pracowałam w wakacje i wreszcie udało mi się zaoszczędzić trochę kaski big_smile Mogę zacząć rozglądać się za łóżkiem. JUPI !!!  Wyczaiłam sobie takie cudeńko spam Tak mi się spodobało, ze jestem gotowa je kupic nawet zaraz, ale mam troszkę wątpliwości sad  Znalazłam w necie info że łóżka wodne powodują bóle kręgosłupa. Pytanko do dziewczyn, które mają takie łóżka ? prawda z tym kręgosłupem? Kurdeee strasznie się nastawiłam na to wodne, a tu taka lipa z tymi bólami kręgosłupa hmm

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-09-06 19:28:34)

Odp: Łóżko wodne co sądzicie?
MiliN napisał/a:

Od kiedy pamiętam marzyłam o łóżku wodnym smile Niedawno wróciłam z Anglii gdzie pracowałam w wakacje i wreszcie udało mi się zaoszczędzić trochę kaski big_smile Mogę zacząć rozglądać się za łóżkiem. JUPI !!!  Wyczaiłam sobie takie cudeńko spam. Tak mi się spodobało, ze jestem gotowa je kupic nawet zaraz, ale mam troszkę wątpliwości sad  Znalazłam w necie info że łóżka wodne powodują bóle kręgosłupa. Pytanko do dziewczyn, które mają takie łóżka ? prawda z tym kręgosłupem? Kurdeee strasznie się nastawiłam na to wodne, a tu taka lipa z tymi bólami kręgosłupa hmm

Oj tam oj tam z bólami kręgosłupa może i to prawda ale wiesz sama bym sobie kupiła takie łóżko wodne ale na pewno bym nie kupowała przez internet....

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

3 Ostatnio edytowany przez Iceni (2013-09-06 19:48:48)

Nie! Nigdy w życiu!
Żeby takie łóżko nadawało się do spania i tak go trzeba przykryć jakimś materacem, przynajmniej 5 cm grubości - inaczej śpisz na folii - nie będę opisywać jak się przy tym człowiek poci yikes (niby sa teraz z regulowaną temperaturą, ale to znowu sa koszty utrzymania - jednak to masa wody do podgrzania/ostudzenia) Jeżeli  śpią dwie osoby rożnej wagi to ta lżejsza śpi wyżej.  Jeżeli nie napełnisz materaca do odpowiedniego ciśnienia to przy siadaniu albo kładzeniu się z impetem drugą osobę wybija w górę pod wpływem ciśnienia - nie wyobrażam sobie nie obudzić się  na takim łóżku kiedy ktoś się poruszy obok yikes Jeżeli napełnisz żeby nie falowało, to staje się twarde ale i tak sprężynuje.  Chyba, że to łózko z dwoma materacami?
Dla mnie to łózko, na którym jedynie siedziałam,  to było horror tongue

Ale chyba najbardziej przeraża mnie ta folia - materac powinien oddychać - w zimie to jeszcze pół biedy, ale jak spać na plastiku w lecie w temp. ponad 20 stopni, albo w takiej jak tego roku? Ok, można to chłodzić  - ile będzie wynosić koszt chłodzenia 200 litrów wody przez całą noc, co noc przez kilka tygodni? a po jakimś czasie podgrzewania tejże w zimie?

Nie spałam,  nie moje to łózko było, ale właściciele zanim się go pozbyli przykryli go własnie zwykłym kilkucentymetrowym materacem żeby odzyskać jakiś komfort - czyli w zasadzie spali na materacu a nie na łóżku wodnym (przy materacu efektu łózka wodnego prawie nie ma) - moim zdaniem (i chyba ich też ) niepotrzebnie wyrzucone pieniądze.

Aha! I słyszałam, że niektóre łózka bywają głośne - normalnie jest słychać takie jakby trzeszczenie przy poruszaniu big_smile ale na własne uszy się nie wsłuchiwałam.

Szkoda, ze link jest usunięty, bo jednak łóżko łóżku nie równe i może wymyślili w końcu jakieś, na którym się da spać big_smile Ale myślę, ze jedyne rozwiązanie to takie łózko naprawdę full-wypas, bo inaczej będziesz rozczarowana.

4

Nie czytaj co tam w internetach piszą big_smile Z zwyrodnieniami kręgosłupa to jeden wielki MIT smile Od kilku lat śpię na łóżku wodnym i nie mam żadnych przykrych dolegliwości. Wręcz przeciwnie, czuję się bardziej wyspana wink Łóżko wodne dopasowuje się do sylwetki, dzięki czemu nacisk na kręgosłup jest mniejszy (to najlepiej wytłumaczą ci w sklepie, ja nie jestem w tym ekspertem wink ).  Przez całe życie spałam na twardych tapczanach, teraz mam wodne i w życiu nie wróciłabym na tapczan smile

5

nie słyszałam, zeby łózko wodne powodowalo bóle kręgoslupa, jednak na bóle kręgosłupa najlepsza jest poduszka ortopedyczna... korzystam z takiej poduszki jakiś czas i mogę stwierdzić, że różnica jest odczuwalna...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Łóżko wodne co sądzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021