Bardzo drogie gadżety - co posiadacie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Czytając temat Catwoman o oszczędnościach przyszedł mi do głowy inny temat. Drogie gadżety, coś co przekracza zdrowy rozsądek wink a mimo to kupiliście.

Ostatnio szyłam na mojej maszynie i przypomniało mi się, że dostałam ją jako nastolatka od mamy za jej extra pieniądze (jakaś premia czy coś takiego). Maszyna była droga jak na tamte warunki - ja będąc w jej sytuacji raczej nie kupiłabym czegoś tak drogiego, zwłaszcza, że nie miałam aspiracji zostania krawcową, ot hobby.

Mój poprzedni szef był audiofilem. Kupował różne kable do sprzętu za kosmiczne pieniądze. W jego przypadku - to raczej nie był wydatek ponad jego możliwości, ale mieszkał w starym domu i sam przyznawał, że wygłuszanie i in. modyfikacje nie dają takiego efektu dźwiękowego, jaki można byłoby uzyskać ze sprzętu.

Jedna z moich koleżanek miała słabość do zapalniczek Zippo (sam nie paliła, ot zbierała je - bo były takie piękne i ekskluzywne wink )

Macie takie rzeczy, które kosztowały więcej niż wasze możliwości, niż zdrowy rozsądek pozwala, (albo mają więcej możliwości, niż to z czego korzystacie), ale musieliście je nabyć big_smile ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Chciałabym, ale niestety nie stać mnie na to aby zakupić coś, co kosztuje więcej niż "moje możliwości" wink

3

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Tak. Obiektyw do aparatu. Ale nie będę pisała ile na niego wydałam, bo jeszcze mąż przeczyta... smile

4

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Smartfona w Media Markt kiedyś się szarpłem big_smile
Nowość, kosztował mnie miesięczną pensję sad  a jego główną zaletą było to że jako jedyny robił filmy w HD
Nigdy nim nie zrobiłem żadnego filmu ,przynajmniej takiego do którego warto by było zajrzeć sad
Ot głupota nie boli sad ,nigdy więcej takich dupereli za ciężkie pieniądze..

5

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Dziesięć lat temu kupiłem kamerę Sony za ponad 3 tysiące złotych . Zarabiałem wtedy około 850... Owszem trochę się przydała , tylko że w sumie można było się bez niej obejść .

6

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?
chandler napisał/a:

Dziesięć lat temu kupiłem kamerę Sony za ponad 3 tysiące złotych . Zarabiałem wtedy około 850... Owszem trochę się przydała , tylko że w sumie można było się bez niej obejść .

Chandler no to pobiłeś Pawła-1979 big_smile ponad 3 miesiące pracy. To się nazywa żyć na bogato wink

7

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Z tego co pamiętam , to pieniążki te były z serii "easy come , easy go ".

8

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Ja jakieś 3lata temu kupiłam aparat cyfrowy oplimus eh co prawda wziełam go na raty . Ale ani razu nie zrobiłam zdjęcia eh i w końcu go opylilam w lombardzie za namową faceta za grosze. Miałam też fajną mp3 to dałam mojemu facetowi a teraz chcę znowu sobie kupić.. no i mam fajny telefon i laptop nie stety już drugi bo pierwszy się rozwalił eh. I posiadam rower POlską Holenderkę i skuter ale czy to jest gadżet chyba nie ale taki mam status majątkowy to jest tylko moje i nikt mi tego nie odbierze.... i wierzyczka codziennie słucham swojego kochanego radia.

9 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2013-10-29 12:14:20)

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Ja sobie wczoraj kupiłam fajny gadżecik - kolorowe, przezroczyste pudełko na buty. Ja je zamówiłam na stronie spam i  myślę, że każda z nas powinna takie w swojej garderobie mieć.

10

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Hmmm jedyne co mi przychodzi na myśl to taki niepozorne coś:
http://www.stylowazastawa.pl/products/big/Wok_Skeppshultpoj._35_l_30_cm-10096-1307632159
Patelnia WOK. Kosztował sporo, ale się uparłam, bo chciałam taki z prawdziwego zdarzenia, taki na jakich smażą w Azji. Uparłam się i kupiłam, a co! Fakt faktem odkładałam na niego, więc wyrzutów sumienia wielkich nie było. Poza tym wok się mi odwdzięczył i smażę na nim już przeszło trzeci rok, a jest gotowany kilka razy w tygodniu smile)

Nie jestem typem gadżeciary, chociaż bardzo lubię robić ludziom prezenty i często nie skąpie pieniędzy na nie, dlatego ostatnio kupiłam dla przyjaciółek balona...za 100 zł ^^ Drogo, ale był tak uroczy, że nie mogłam się oprzeć!

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1383942_260292144119288_264848221_n.png

11

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?
peyton_oth napisał/a:

Hmmm jedyne co mi przychodzi na myśl to taki niepozorne coś:
http://www.stylowazastawa.pl/products/b … 1307632159
Patelnia WOK. Kosztował sporo, ale się uparłam, bo chciałam taki z prawdziwego zdarzenia, taki na jakich smażą w Azji. Uparłam się i kupiłam, a co! Fakt faktem odkładałam na niego, więc wyrzutów sumienia wielkich nie było. Poza tym wok się mi odwdzięczył i smażę na nim już przeszło trzeci rok, a jest gotowany kilka razy w tygodniu smile)

Nie jestem typem gadżeciary, chociaż bardzo lubię robić ludziom prezenty i często nie skąpie pieniędzy na nie, dlatego ostatnio kupiłam dla przyjaciółek balona...za 100 zł ^^ Drogo, ale był tak uroczy, że nie mogłam się oprzeć!

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hph … 8221_n.png

fajny ten balon ale kurczę...stówa tongue

12

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Sliczny balon!

13

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Hm, w sumie nie jestem typem gadżeciarza, zazwyczaj sobie drogich rzeczy nie kupuję, niemniej jednak skusiłam się na HTC One, który kosztował mnie ok 2500zł (Kurde, to więcej niż mój laptop...).  A poza tym mam świra na punkcie bielizny, więc jak znajdę ładny stanik, który dobrze leży to nie mam oporów przed wydaniem kilku stów big_smile

14

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?
ZieloneNiebo napisał/a:
peyton_oth napisał/a:

Hmmm jedyne co mi przychodzi na myśl to taki niepozorne coś:
http://www.stylowazastawa.pl/products/b … 1307632159
Patelnia WOK. Kosztował sporo, ale się uparłam, bo chciałam taki z prawdziwego zdarzenia, taki na jakich smażą w Azji. Uparłam się i kupiłam, a co! Fakt faktem odkładałam na niego, więc wyrzutów sumienia wielkich nie było. Poza tym wok się mi odwdzięczył i smażę na nim już przeszło trzeci rok, a jest gotowany kilka razy w tygodniu smile)

Nie jestem typem gadżeciary, chociaż bardzo lubię robić ludziom prezenty i często nie skąpie pieniędzy na nie, dlatego ostatnio kupiłam dla przyjaciółek balona...za 100 zł ^^ Drogo, ale był tak uroczy, że nie mogłam się oprzeć!

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hph … 8221_n.png

fajny ten balon ale kurczę...stówa tongue

Też mnie nieco bolał portfel podczas płacenia, ale radość osoby obdarowanej była bezcenna smile
Widziałam kiedyś zdjęcia jak podczas wesela sufit był przystrojony tymi balonami. Wisiały tak sobie po prostu w powietrzu, a do sznurków poprzyczepiane były zdjęcia młodej pary (chyba z polaroidu). To było cudowne! *_*

15 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-01-21 21:02:57)

Odp: Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

hmmm... ja mam tablet reklama fajny, ale zanim zaczęłam go uzywać zgodnie z przeznaczeniem "Bo do pracy mi się przyda" musiało trochę czasu minąć. Może nie kosztował fortuny, ale jednak to gadżet który dziś mi pomaga w pracy, uszczęśliwia i ułatwia wiele spraw:)

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Bardzo drogie gadżety - co posiadacie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024