Miesiączka dwa razy w miesiącu . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Miesiączka dwa razy w miesiącu .

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Miesiączka dwa razy w miesiącu .

Witam .
Miesiączkę mialam 1 sierpnia i trwala ona 2 dni ( zawsze byla regularna ) wczoraj 29,08 dostalam kolejną i widzę , ze dzis juz nie ma sladu po niej .  Strasznie mnie to nie pokoi . Co moze byc przyczyną ?  Bo jednak miesiaczka  ktora trwa 2 dni nie jest to normalne .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miesiączka dwa razy w miesiącu .

2 dni krwawienia to dla mnie nie miesiączka, a plamienie. Uprawiałaś seks? Jak tak to może, ale nie musi oznaczać tyle co zagnieżdżenie się zarodka i ciążę.

3

Odp: Miesiączka dwa razy w miesiącu .

miesiączkę (jeżeli liczyć tę z 1 sierpnia tez jako miesiączkę) dostałaś w normie, minęło 28 dni i 29 dostałaś kolejną. Jednak rzeczywiście nie wiem czy można uznać 2 dniowe krwawienie jako miesiączkę. Czytałam, że krwawienie może występować przez 3-7 dni i niby to jest normą, ale jak dla mnie 7 dni to za długo. Książkowo powinny być 5dniowe  z 28 miesięcznym cyklem, ale to tylko teoria.

Najlepsza rada: idź do lekarza, przez internet nie da się Cię zbadać.

4

Odp: Miesiączka dwa razy w miesiącu .

Pierwszy dzien krwawienia to 1 dzien kobiecego cyklu, ktory z reguly trwa 28-29 dni(standardowo).
Takze sie nie masz czym martwic.
Gbybys miala powiedzy 2 tygodnie po okresie krwawienie wtedy mialabys tzw krwawienie srodcykliczne.

5

Odp: Miesiączka dwa razy w miesiącu .
mysza93 napisał/a:

2 dni krwawienia to dla mnie nie miesiączka, a plamienie. Uprawiałaś seks? Jak tak to może, ale nie musi oznaczać tyle co zagnieżdżenie się zarodka i ciążę.

W sytuacji gdy sie starasz lub uprawialas sex bez zabezpieczenia moze ale nie musi oznaczac to ewentualna ciaze.

6

Odp: Miesiączka dwa razy w miesiącu .

Jeżeli Cie to niepokoi po prostu wybierz sie do lekarza, uważam ze to najrozsadniejszy pomysl.
Ja osobiscie znalazlam super ginekologa i moge z nim swobodnie rozmawiac o takich rzeczach. Poza tym, uwazam ze nie musi oznaczac to ciazy ani zadnych innych zaburzen, mialam tak dwa razy w okresie wzmozonego stresu.

7

Odp: Miesiączka dwa razy w miesiącu .

nie odchudzałaś się? nie chorowałaś? ja po odchudzaniu miałam przez 3 miesiące 2-dniowe plamienia, a ciążę można było wykluczyć, bo byłam jeszcze wtedy dziewicą wink

8

Odp: Miesiączka dwa razy w miesiącu .

A może miałaś tak skąpą miesiączkę, bo miałaś cykl bezowulacyjny? prowadzisz obserwacje?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Miesiączka dwa razy w miesiącu .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024