Ginekolog Ciechanów Mława - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ginekolog Ciechanów Mława

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

Temat: Ginekolog Ciechanów Mława

Czesc!
Mam pytanko. Otoz 'poszukuje' dobrego ginekologa z Mlawy albo Ciechanowa. Mozecie kogos sprawdzonego polecic...? Jesli tak to powiedzcie cos wiecej smile Jaki koszt wizyty i wgl wasze odczucia smile Pytam, bo bylam rok u jednego ginekologa, ale mam zle wspomnienia i raczej wole teraz isc do sprawdzonego smile
Dzieki ;*

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ginekolog Ciechanów Mława

Kobieta, czy mężczyzna?

3

Obojętnie smile

4

A masz faceta?

5

A co to ma za znaczenie czy mam czy nie mam?????
Ginekolog to lekarz jak kazdy inny smile
Jesli chcesz wiedziec to tak. Mam. NARZECZONEGO.
Czemu pytasz?

6 Ostatnio edytowany przez Wielki_Kot (2013-09-04 14:59:12)

Bo to wtedy nie jest obojętne czy idziesz do lekarza kobiety czy mężczyzny. Deklarujesz narzeczonemu wierność, a jest Ci obojętne czy pokażesz swoje narządy kobiecie czy mężczyźnie? Już w tak młodym wieku chcesz zniszczyć waszą wspólną intymność? Myślisz że on dobrze by się czuł jakbyś poszła do mężczyzny? Nie lepiej znaleźć dobrego lekarza kobietę?
Ginekolog to nie lekarz jak każdy inny, ale nie będę pisał dlaczego.

7 Ostatnio edytowany przez Wszystko.zajete (2013-09-04 15:21:06)

Wielki_Kot napisał/a:

Bo to wtedy nie jest obojętne czy idziesz do lekarza kobiety czy mężczyzny. Deklarujesz narzeczonemu wierność, a jest Ci obojętne czy pokażesz swoje narządy kobiecie czy mężczyźnie? Już w tak młodym wieku chcesz zniszczyć waszą wspólną intymność? Myślisz że on dobrze by się czuł jakbyś poszła do mężczyzny? Nie lepiej znaleźć dobrego lekarza kobietę?

Ej stary, nie przelewaj swoich fobii na innych, co? Że Ty masz taki problem, to nie znaczy, że masz przeprowadzać krucjatę dot. nie pokazywania przez kobiety swoich narządów płciowych w celu ich WYLECZENIA LEKARZOM w imię wierności rozumianej w sposób błędny, chory i zaściankowy. To jedynie oznacza, że masz problem i powinieneś się udać do LEKARZA - specjalisty w celu wyleczenia siebie. Poza tym, Twoja propaganda może doprowadzić do utraty pracy przez większość ginekologów płci męskiej - a i tak PKB mamy do bani big_smile

Dziewczyno, chill, idź do lepszego specjalisty.

8

Wszystko.zajete napisał/a:

Ej stary, nie przelewaj swoich fobii na innych, co? Że Ty masz taki problem, to nie znaczy, że masz przeprowadzać krucjatę w imię nie pokazywania przez kobiety swoich narządów płciowych w celu ich WYLECZENIA LEKARZOM w imię wierności rozumianej w sposób błędny, chory i zaściankowy. To jedynie oznacza, że masz problem i powinieneś się udać do LEKARZA - specjalisty w celu wyleczenia siebie. Poza tym, Twoja propaganda może doprowadzić do utraty pracy przez większość ginekologów płci męskiej - a i tak PKB mamy do bani big_smile

Dziewczyno, chill, idź do lepszego specjalisty.

PKB Polski to wzrosło o 1,9% a w Całej Unii Europejskiej jest -1,7%, więc nie takie do Bani patrząc na benchmark. Wbrew pozorom, kobiety też potrafią świetnie leczyć. I powiem Ci że powinien być zakaz uprawiania tego zawodu przez mężczyzn. Nie mam aspiracji politycznych, ale jakbym miał, to świetna myśl, na pewno chciałbym przeforsować taką ustawę. A może nie o zakazie, ale o dużych ograniczeniach, a nie taki syf jaki jest teraz w szpitalach. Tam to te sk*syny myslą że mogą sobie z kobietą już robić co chcą, dobrze że moja żona była akurat w tym normalnym i jej żaden facet paluchów śmierdzących nigdzie nie wkładał.
Blindi, poszukaj sobie dobrej specjalistki kobiety, szanuj waszą wspólną intymność, on może to docenić w przyszłości. Nie masz nic do stracenia a do zyskania, bardzo wiele.

9 Ostatnio edytowany przez Wszystko.zajete (2013-09-04 15:45:44)

Po pierwsze, jeśli ma Pan czas debatować na takie absurdalne tematy, to  proszę także przeczytać mój post jeszcze raz, tylko tym razem ze zrozumieniem.

Nigdzie nie napisałam, że kobiety nie potrafią świetnie leczyć,co więcej uważam, że kwalifikacje nie są związane z płcią, ale predyspozycjami i wiedzą danej osoby. Oczywiście, zaraz przytoczone zostaną przykłady górników, hutników i innych robotników, a także regulacji i projektów aktów prawnych dot. parytetów w spółkach publicznych, liberalizacji list wyborczych i środków zabezpieczeń społecznych w formie urlopów macierzyńskich, becikowych czy wieku emerytalnego, ALE mój drogi Panie, to co Pan insynuuje jest nie tylko śmieszne dla mnie, ale sprzeczne z myślą społeczno - ekonomiczną która ewaluowała ździebko od wieku XIX, nie mówiąc już o jawnej dyskryminacji, co dzisiaj nie tylko byłoby pośmiewiskiem legislacyjnym na miarę europejską, ale także zostałoby uchylone w dwie sekundy przez ETS.

Także miły rozmówco, proszę wrócić do źródeł, a także rozważyć ponownie potrzebę zasięgnięcia opinii specjalisty. No i może dokonać weryfikacji pojęć takich jak intymność i wierność.

Pozdrawiam serdecznie.

10

Trochę za bardzo poważnie wzięłaś tą politykę big_smile

Co do pojęcia intymność i wierność, to każdy trochę inaczej to interpretuje. Utarło się że większość mężczyzn nie jest zazdrosnych, ale wynika to pewnie z niewiedzy jak ten proces przebiega. Myślę że jakby zobaczyli jak to wygląda, posłuchali jak sobie żartujecie z lekarzem i uśmiechacie, pewnie część zmieniłaby zdanie. Dlatego tak jak autorka napisała, ze jest jej płeć lekarza obojętna, to powinna zasięgnąć opinii swojego narzeczonego, czy jemu to też jest jest obojętne. Jeśli tak, to droga otwarta, każdy robi jak chce, nie cierpią na tym wspólne relacje. Więc Blondi miej to na uwadze :-)

11 Ostatnio edytowany przez Wszystko.zajete (2013-09-04 16:06:31)

Wielki_Kot napisał/a:

Trochę za bardzo poważnie wzięłaś tą politykę big_smile

Co do pojęcia intymność i wierność, to każdy trochę inaczej to interpretuje. Utarło się że większość mężczyzn nie jest zazdrosnych, ale wynika to pewnie z niewiedzy jak ten proces przebiega. Myślę że jakby zobaczyli jak to wygląda, posłuchali jak sobie żartujecie z lekarzem i uśmiechacie, pewnie część zmieniłaby zdanie. Dlatego tak jak autorka napisała, ze jest jej płeć lekarza obojętna, to powinna zasięgnąć opinii swojego narzeczonego, czy jemu to też jest jest obojętne. Jeśli tak, to droga otwarta, każdy robi jak chce, nie cierpią na tym wspólne relacje. Więc Blondi miej to na uwadze :-)

Pewnie za poważnie, ale z przerażeniem przeczytałam Twój topic na temat ginekologa i żony, którym (czego naprawdę się obawiam) NIE był tym razem żartem, zważywszy na kilkustronicową dyskusję z Twoim czynnym udziałem. Jeśli był, to zwracam honor, dobrze się ubawiłam, ale jeśli naprawdę uważasz, że badania przeprowadzane przez ginekologów stoją w sprzeczności z wiernością, bo "co my tam kobietki sobie wygadujemy i żartujemy z tymi lekarzami", to moja reakcja była w pełni uzasadniona. Bo nie powinieneś przerzucać swoich problemów na autorkę i robić z igły widły. Pozdrawiam.

12

Pewnie za poważnie, ale z przerażeniem przeczytałam Twój topic na temat ginekologa i żony, którym (czego naprawdę się obawiam) NIE był tym razem żartem, zważywszy na kilkustronicową dyskusję z Twoim czynnym udziałem. Jeśli był, to zwracam honor, dobrze się ubawiłam, ale jeśli naprawdę uważasz, że badania przeprowadzane przez ginekologów stoją w sprzeczności z wiernością, bo "co my tam kobietki sobie wygadujemy i żartujemy z tymi lekarzami", to moja reakcja była w pełni uzasadniona. Bo nie powinieneś przerzucać swoich problemów na autorkę i robić z igły widły. Pozdrawiam.

Polityka = żart
Mój wątek = święta prawda.
Nie uważam, że wy flirtujecie, nie odbieraj tego tak, tylko Ci zasr*cy sobie żartują, oglądają każdą kobietę (no wiadomo że przy tym leczą, ale też sprawdzają czy wszystko ok), a mąż musi za to płacić. Jeszcze bezczelne chamidła potrafią męża z USG dopochwowego wyprosić a wprowadzić studentów, jak to opisywał Sonia na tym forum. I to jest fakt. Zboczeńce myślą, że im wolno robić z obcymi kobietami co chcą. Znów jedna kobieta tu opisywała, ze jak idzie do ginekologa to goli dokładnie krocze, a dla męża nigdy, więc współczuję jej mężowi, ale niestety nie każdy ma skarb za żonę. Dlatego ja apeluje do autorki, aby skonsultowała się z narzeczonym. Każdy powinien liczyć się ze zdaniem partnera.

13

Wiesz, co próbowałam merytorycznej argumentacji, ale nie wyszło. Dlasza dyskusja nie ma sensu, bo raz piszesz, że badanie u ginekologa stoi w sprzeczności z wiernością i narusza intymność, teraz podważasz profesjonalizm przyjmujących lekarzy i intencje klientek (bo nie ogoliła się dla męża, a jak szła do przychodni to już tak..)

Dla mnie to wszystko mi się w głowie nie mieści, bo to jest straszne absurdalne- zwyczajnie nie ogarniam Twojego problemu. Całe szczęście, że uprzedziłeś autorkę, że ewentualne podjęcie leczenia u ginekologa płci męskiej zrujnuje jej związek. UFFF!

Dlatego chciałabym podsumować to jednym obrazkiem, który dobrze przedstawia moją reakcję na ten problem:

http://bi.gazeta.pl/im/1/14533/m14533741,REAKCJA8.gif

14

Wiesz, co próbowałam merytorycznej argumentacji, ale nie wyszło. Dlasza dyskusja nie ma sensu, bo raz piszesz, że badanie u ginekologa stoi w sprzeczności z wiernością i narusza intymność, teraz podważasz profesjonalizm przyjmujących lekarzy i intencje klientek (bo nie ogoliła się dla męża, a jak szła do przychodni to już tak..)

Dla mnie to wszystko mi się w głowie nie mieści, bo to jest straszne absurdalne- zwyczajnie nie ogarniam Twojego problemu. Całe szczęście, że uprzedziłeś autorkę, że ewentualne podjęcie leczenia u ginekologa płci męskiej zrujnuje jej związek. UFFF!

Dlatego chciałabym podsumować to jednym obrazkiem, który dobrze przedstawia moją reakcję na ten problem:

http://bi.gazeta.pl/im/1/14533/m14533741,REAKCJA8.gif

Myślałem, że jesteś ładniejsza.
Nie uprzedzałem autorki, że coś zrujnuje, tylko, aby się zapytała co myśli jej facet o tym, a to jest wielka różnica.

15 Ostatnio edytowany przez aska@aska (2013-10-15 12:26:59)

w jakim wieku poszlyscie do ginekologa pierwszy raz bo ja jak mialam 14 lat .

16

heheheheeh rozwaliły mnie tu dyskusje pytanie kobieta czy facet ginekolog:) bosheeeeeee ginekolog to LEKARZ i pokazanie mu narządów kobiecych nie jest zdrada ani wtargnięciem w sferę intymna no luuuudzie błagam was..........ja chodzę do faceta i mój chłopaka jakoś nie ma nic przeciwko a to że poród odbierał lekarz facet to co ???też jakiś akt niepożądany  w naszej rodzinie nastał big_smile:D:D:D uśmiałam się no ładnie ładnie:) niestety nie pomoge w wybraniu lekarza bo nie mieszkam w ciechanowie przykro mi ale kwestia płci wydaje mi sie obojętna ważne żeby to był lekarz z dobra opinia na necie nawet w Google wpisz opinie lekarzy Ciechanów tam powyskakują stronki itp itd.....:)

17

Wielki_Kot napisał/a:

Zmień dilera albo bierz po pół.

18 Ostatnio edytowany przez Wielki_Kot (2013-10-16 14:18:14)

oOomadziaoOo napisał/a:

heheheheeh rozwaliły mnie tu dyskusje pytanie kobieta czy facet ginekolog:) bosheeeeeee ginekolog to LEKARZ i pokazanie mu narządów kobiecych nie jest zdrada ani wtargnięciem w sferę intymna no luuuudzie błagam was..........ja chodzę do faceta i mój chłopaka jakoś nie ma nic przeciwko a to że poród odbierał lekarz facet to co ???też jakiś akt niepożądany  w naszej rodzinie nastał big_smile:D:D:D uśmiałam się no ładnie ładnie:) niestety nie pomoge w wybraniu lekarza bo nie mieszkam w ciechanowie przykro mi ale kwestia płci wydaje mi sie obojętna ważne żeby to był lekarz z dobra opinia na necie nawet w Google wpisz opinie lekarzy Ciechanów tam powyskakują stronki itp itd.....:)

Niektórym takie rzeczy przeszkadzają i to nie jest śmieszne. Np. temu facetowi z wątku Sonii http://www.netkobiety.pl/t56729.html
Z całym szacunkiem ale uważam że jest to prawdziwy facet, a nie taki który wmawia sobie, że to przecież lekarz. Lekarze nie mają obciętych genitaliów, aby nie czuli popędu seksualnego. Tak wiem, miał ich 500, ale może akurat ta 501 będzie go kręcić. A wy kobiety lubicie chodzić do facetów, to widać, pokarzecie wszystko co macie, dacie pomacać piersi wkładać co nieco w pipkę. A jak wracacie do domu, to macie pretensje jeszcze do męża że za długo rozmawiał z koleżanką. Hipokryzja. Jak później może być ochota na seks z ukochaną kobietą, jak jest świadomość, że parę godzin temu jakiś inny facet ładował tam swoje paluchy i głowę. A wy kobiety nie możecie pojąć, że NIEKTÓRYM mężczyznom mogą takie rzeczy przeszkadzać, bo nie mają wypranych mózgów.

19

Szpak Marceli napisał/a:
Wielki_Kot napisał/a:

Zmień dilera albo bierz po pół.

Kolejny biedny facet.

20

Tytuł wątku brzmi "Ginekolog Ciechanów Mława". Proszę o zaniechanie off topu i powrót do tematu wątku.

21

wielki kot - proponuje najpierw się dowiedzieć na czym polega badanie ginekologiczne a później bredź takie pierdoły:) bo wyraźnie nie wiesz jak i sporo innych facetów ( a warto pogadać o tym ze swoja partnerka nie wiem dlaczego dziewczyny nie tłumaczą swoim facetom takich spraw...dla mnie to nic takiego i coś normalnego ale mniejsza o to ) . Lekarz nie "maca" tylko BADA a poza-tym lekarz nie wgapia się w pacjentkę i musi mieć rękawiczki do badania- do innego bym nie poszła i nie ważne czy to kobieta czy facet  bo to faktycznie już jest...niefajne co najmniej .

22

oOomadziaoOo napisał/a:

wielki kot - proponuje najpierw się dowiedzieć na czym polega badanie ginekologiczne a później bredź takie pierdoły:) bo wyraźnie nie wiesz jak i sporo innych facetów ( a warto pogadać o tym ze swoja partnerka nie wiem dlaczego dziewczyny nie tłumaczą swoim facetom takich spraw...dla mnie to nic takiego i coś normalnego ale mniejsza o to ) . Lekarz nie "maca" tylko BADA a poza-tym lekarz nie wgapia się w pacjentkę i musi mieć rękawiczki do badania- do innego bym nie poszła i nie ważne czy to kobieta czy facet  bo to faktycznie już jest...niefajne co najmniej .

Wielki Kot tego nie rozumie,według niego lekarz badając pacjentke gwłałci ją przynajmniej myślami i wzrokiem big_smile

23

oOomadziaoOo napisał/a:

Nie zakładaj że nie wiem, jak nie masz o tym pojęcia. Jak ty jezsze w podstawówce byłaś, to ja dokładnie wiedziałem jak to badanie wygląda. A żona opowiadała mi wszystko dokładnie.
A tak w ogóle co to ma za znaczenie. Rozbiera się przed innym facetem, i in jej wkłada palce podczas jednego z badań. Więc co tu ma za znaczenie przebieg badania? Dla mnie nie dopuszczalne już jest, że pokazywałaby swoje narządy.

24

Ponownie proszę o powrót do tematu wątku. Od tej chwili posty będące off topem będą usuwane.

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ginekolog Ciechanów Mława

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024