nałóg... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: nałóg...

Witam... sama nie wiem po co pisze... skoro opinie na temat tego postu moga byc rozne..
mam faceta jestesmy razem ponad 5 lat.. niestey od 1.5 roku sie zmienilam... zaczelam uciekac od problemow w narkotyki.. nie chce sie rozpisywac jakie bo co to ma za znaczenie... ogolnie nikt nie wie ze biore... jedynie moj facet... dal mi ultimatum albo to rzuce,.. albo on rzuci mnie.. ;/ wiem ze mnie nie zrozumiecie ale.. nie chce stracic faceta ale nie umiem przestac... ;/ co robic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nałóg...

możesz przestać da się. naprawdę. z każdym nałogiem da się skończyć tylko trzeba znaleźć w sobie siłę.
pomyśl sobie tak, ja przestałam się w takie rzeczy bawić przez chore sytuacje, problemy znajomych z tego powodu, pomyśl tylko że to może zniszczyć Twoje życie, niech złapie policja Ciebie, nie wykręcisz się tak łatwo. obrzydź to sobie. dasz rade!!
z czystej ciekawości jakie te narkotyki?

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

3

Przede wszystkim musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy Ty chcesz skończyć brać narkotyki. Jeśli chcesz to zrobić dla siebie to Ci się uda. Narkotyki to okropny nałóg i pewnie sama sobie nie poradzisz. Porozmawiaj z chłopakiem i poproś go, zeby Ciebie wspierał i czym prędzej zgłoś się do ośrodka uzależnień. Terapia jest tutaj chyba jedynym wyjściem. Napewno nie będzie Ci łatwo,ale jeśli naprawdę tego chcesz to Ci się uda.

4

heroina

5

heroina uzależnia bardzo szybko, ale ludzie wychodzą z nałogu nawet po 10 latach.  i żyją dalej. skończ z tym raz a dobrze. zdajesz sobie sprawę z tego że Cię to zabija? nie tak jak alkohol papierosy, to zabija szybciej. powinnaś o tym wiedzieć. i wziąć się za to. jestem pewna że problemy przez które zaczełaś brać herę to banały, heroina to Twój największy problem... im bardziej sobie wmawiasz ze nie możesz przestać tym trudniej. zacznij wierzyć w to że potrafisz to rzucić, a wtedy rzucisz to prędzej.

6

Ja ym sie na Twoim miejscu zgłosiła do poradni psychologicznej badz leczenia uzależnien i najlepiej do jakiegoś ośrodka zamknietego- heroina jest jednym z najomocniejszych narkotyków ....
Także obawiam się ze sama silna wola bez pomocy specjalistów nic nie pomoże.

7

dobrze że widzisz swój problem- i nie likwiduj go dla kogoś, dla faceta, związku-tylko dla siebie samej!!!

musi jednak Ci ktoś pomóc- jakiś ośrodek będzie niezbędny, a także pomoc psychoterapeuty...

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

8

Jeśli chcesz zmarnować sobie życie, to bierz dalej. Jeśli chcesz być szczęśliwa u boku mężczyzny, to zabieraj sie za leczenie i rozwiązywanie kłopotów przez które zaczęłas to gówno brać. Powodzenia:) Jeśli nie wiesz gdzie iść, to idź do opieki społecznej, oni cie pokierują. trzeba chciec, co nie jest łatwe, ale możliwe. musisz wiedziec, co jest dla ciebie ważne.

9

Moi poprzednicy mają bardzo dużo racji, musisz być teraz silna, mieć w sobie dużo samozaparcia i na pewno zgłosić się jak najszybciej na leczenie i to bez gadania. Samej sobie nie poradzisz, najlepiej obrzydź sobie , np obejrzyj sobie ,,skazanego na blusa" lub ,, że życie ma sens" i sobie po prostu obrzydź  albo przeczytaj ,,dzieci z dworca zoo", lub ,,pamiętnik narkomanki"  może to trochę da Ci do myslenia i w ogóle, może się przestraszysz, ale najważniejsze pogadaj z partnerem i idżcie razem na terapie i too jak najprędzej!!! Pozdrawiam, jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki

,,Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne"

10

ooo dokładnie obejrzenie takich filmów robi wrażenie, polecam jeszcze 'requiem dla snu' po tym powinna Ci odejsc całkowicie ochota na jakiekolwiek narkotyki....

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018