NIEPOKOJĄCA ŻYŁA NA NODZE - POMOCY ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » NIEPOKOJĄCA ŻYŁA NA NODZE - POMOCY !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: NIEPOKOJĄCA ŻYŁA NA NODZE - POMOCY !

zawsze chodziłam w spodenkach czy też dość krótkich spódniczkach/sukienkach, jednak w te wakacje zauważyłam na swojej nodze niby małą, ale oszpecającą żyłę, znajduje się ona na tylnej części nogi pod kolanem hmm wstydzę się teraz ubrać coś krótkiego bo mam wrażenie że wszyscy będą się gapić lub wyśmiewać, wiem wiem, są gorsze problemy żylaki itp, ale wstydzę się swojego ciała, nie dość że mam AZS co wiąże się z częstym pojawianiem czerwonych plam w zgięciach to jeszcze ta żyła hmm czy da się w jakiś sposób sprawić by nie była aż tak widoczna ( jakieś maści, operacje ) ? 

TAK WYGLĄDA MOJA ŻYŁA [NIBY DROBNA, JEDNAK OSZPECA sad ] http://www.img.pl/medium/DGDc.jpg
ZNAJDUJE SIĘ W TYM MIEJSCU (TO NIE MOJE NOGI) - http://www.img.pl/medium/CGDc.jpg

jeżeli znacie jakiekolwiek sposoby na rozwiązanie tego problemu POMÓŻCIE - PROSZĘ !

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: NIEPOKOJĄCA ŻYŁA NA NODZE - POMOCY !

Pozostaje Ci chodzić w spodniach, albo się przyzwyczaić.

włosomaniaczka smile

3 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2013-08-08 08:23:41)

Puknij sie w glowe, tego w ogole nie widac. Wyszukiwanie problemow na sile...

http://img594.imageshack.us/img594/705/3s18.jpg

Uploaded with ImageShack.us

TO by byl problem! A nie to, co Ty pokazalas...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

4 Ostatnio edytowany przez Iceni (2013-08-08 09:37:57)

Tego może nie widać, ale ja bym z tym poszła do lekarza, bo to MOŻE być początek żylaków. Teraz to malutkie i niegroźne, ale za 5 lat?...

"WIDOCZNE ŻYŁY
Widocznym objawem przewlekłej choroby żylnej są również pajączki oraz żyły siatkowate (tzw. teleangiektazje), które zwykle pojawiają się na bocznych powierzchniach uda oraz w pobliżu kolan. Są to drobne, przeświecające przez skórę niebieskawe bądź czerwonawe żyłki tworzące na skórze obraz przypominający pajęczą sieć, lecz mogą przybierać także dowolne, inne kształty. Zmiany te nie powodują żadnych dolegliwości, bywają dziedziczone, nie muszą również prowadzić do dalszego rozwoju choroby, nie muszą także oznaczać jej pojawienia się. Konsultacja medyczna pozwoli ustalić ich pochodzenie, ponieważ w wielu przypadkach mogą okazać się jedynie defektem kosmetycznym, który można usunąć w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych bądź klinikach medycyny estetycznej. "

5

Pewnie, niech idzie, ale niech nie robi z tego tragedii na miare nowotworu. Bo co, bo spodniczki nie moze ubrac? Bez przesady...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

6

no może to nie jest nic aż tak strasznego, tylko dziwnie się czuje hmm i również boje się o to że ta "żyłka" się powiększy..

z wypowiedzi ICEI wynika, że tą żyłę można w jakiś sposób usunąć, tak ?

7

compelling napisał/a:

no może to nie jest nic aż tak strasznego, tylko dziwnie się czuje hmm i również boje się o to że ta "żyłka" się powiększy..

z wypowiedzi ICEI wynika, że tą żyłę można w jakiś sposób usunąć, tak ?

Skleroterapia.
I obyś  miała tylko takie dolegliwości i problemy....

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

8

Jesli to poczatki zylakow, to dostanie masc na sterydach, na ktora wyda majatek, a ktora i tak nie pomoze.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » NIEPOKOJĄCA ŻYŁA NA NODZE - POMOCY !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018