Miłość to bajka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłość to bajka?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Miłość to bajka?

Witam was wink jakiś czas temu głęboko przemyślałem sobie całe swoje dotychczasowe życie a szczególnie związki.
Coraz częściej czuję w sobie.. jakby to nazwać, hmm.. "apatie". Ale to jest raczej wina tego na jakie kobiety trafiam... W poważnym związku byłem 1,5 roku ale zakończyłem to bo dziwne było dla mnie poczucie "rutyny". Szczeniackie lata.. ;/ pomyślałem sobie, że czemu by nie skorzystać z życia i zdobywać serca każdej? - i od tego wszystko się zaczęło, zmieniłem się przez te 6 lat. Środowisko kumpli sprawiło, że zacząłem jeździć na imprezy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że znam swoje poczucie wartości i nie miałem problemów z poznawaniem dziewczyn ale los chciał, że wychowano mnie jak wychowano i nie potrafię kogoś od tak wykorzystać. A mnie wykorzystano już wiele razy i to zawsze wtedy, kiedy chciałem już poważnego związku. Mam 21 lat i wstydzę się, że jestem nadal prawiczkiem... oczywiście pieszczoty i ciało kobiety nie jest mi obce ale jeśli chodzi o sprawy seksu zawsze moja psychika blokowała mnie i szeptała - "może to nie ta właściwa, lepiej poczekaj" no i wtedy okazywało się, że to nie ta smile. Powoli tracę nadzieje na normalne dziewczyny a może ze mną jest coś nie tak? Piszę tutaj bo na prawdę mam ogromną potrzebę wyżalenia się i wiem, że brzmi to żenująco ale nie życzę nikomu takiego pecha... Mimo, iż jestem facetem to nadal człowiekiem.. mam też chwile słabości. Czy dla was atrakcyjni mężczyźni kojarzą się z kimś komu zależy tylko na seksie i tym, że nie ma nic w głowie i można z nim robić co się chce bo co tam, on i tak nie ma uczuć?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miłość to bajka?

A nie myślałeś zostać księdzem? smile

3

Odp: Miłość to bajka?

Życie to nie bajka.
Jest Ci źle, chcesz ale jesteś zablokowany żeby współżyć z dziewczyna.
Albo może nie Poznales tej jedynej.
Atrakcyjny mężczyzna to taki z którym swoje się szczęśliwa, na takie wnętrze (psychiczne i emocjonalne) jakiego chce u faceta.
Nie musi ciągle chcieć seksu, ale jeżeli będzie chciał to też źle nie jest.
Atrakcyjny to mądry, na którym można polegać. Czuje się przy nim bezpiecznie. Taki który jest sobą, nikogo nie udaje.
Trzeba mieć wzajemnie szacunek do siebie, dogadywać się i będzie super!
Pozdrawiam Cię!

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłość to bajka?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024