Wszystko mi się sypie - załamka! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wszystko mi się sypie - załamka!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Wszystko mi się sypie - załamka!

Dziewczyny.
Mam problem. A tak naprawdę wiele problemów zdrowotno - urodowych, które uprzykrzają mi życie od niecałego roku. Mam 25 lat, niecały rok temu rozpoczęłam stałą pracę biurową na pełen etat. No i się zaczęło.

Po pierwsze pogorszyła mi się strasznie cera. Nie widać tego na pierwszy rzut oka i nawet lekki makijaż jest w stanie to ukryć, ale jak się zbliżę do lustra to widzę całą masę zaskórników na brodzie, nad ustami, a nawet niektóre pojawiają się na policzkach - czego wcześniej NIGDY nie było. Na plecach trądzik straszny - ciagle siedzę i drapię plecy, aż mi chłopak powiedział, że jak to jeszcze raz zobaczy to da mi po łapach. tongue

Strasznie uwidocznil mi się cellulit, masuję ostro bańką chińską, ale mam wrażenie, że może przesadziłam, bo porobilam sobie chyba jeszcze większe dziury za mocno zasysając skórę - załamka - tyłek i tylna strona ud jak teren wulkaniczny.

Przetłuszczają mi się wlosy. kiedyś mogłam myć co 3-4 dni bez żadnego problemu, teraz już 2 dnia muszę umyć bo inaczej istnieje duże zagrożenie strąkami - ale to pikuś przy reszcie.

Podczas okresu musze brać dzień wolny w pracy, bo bóle mam tak straszne, że płaczę i dostaję gęsiej skórki - wcześniej ibuprom załatwiał sprawę na wiele godzin, teraz przyjeżdża karetka z zastrzykiem z pyralginy. (Wszystkie badania już robiłam (poza hormonami) - nic nie wyszło)

Dostałam hemoroidów!! Zapewne są łagodne i we wczesnej fazie, ale ok 2 razy w miesiącu mam atak - boli mnie i swędzi nie do wytrzymania. Może hemoroidy sa powiązane z bolesnym okresem - w końcu to bliskie odleglości - właśnie na to wpadłam...

Mam jakiś zespół suchego oka czy inne cholerstwo i męczę się z nim od miesiąca - o soczewkach mogę zapomnieć, więc użeram się z okularami, w ktorych nie wyglądam moim zdaniem atrakcyjnie.

I na dokładkę - schudłam jakos mimowolnie i zmalał mi oraz opadł - zawsze ladny, duży i jędrny - biust. Pojawiły się na nim też rozstępy. No rozpacz.

Nie zamartwiam się jakoś tym wszystkim dniami i nocami, ale ciągle co na siebie spojrzę, to widzę, że jeszcze rok-2 lata temu byłam zupełnie inną osobą bez tych wszystkich problemów i niedoskonałosci... a teraz jakby jakaś plaga mnie dopadła - czy to zwykłe starzenie się? Czy juz zaczyna mi wszystko zwisać opadać, dostaję trądziku a moje jelita nie wyrabiają i na to nie ma lekarstwa? Może to hormony i powinnam brać pigułki na wyregulowanie tego... Czy to naturalne i mam się z tym wszystkim pogodzić?  Ja wiem że ludzie mają gorsze problemy- oczywiście, tylko widzicie, dla mnie w tym momencie problemem jest to, że kiedyś wychodzilam z domu jak stałam i pewna siebie i otrzymywałam pozytywne opinie otoczenia, a teraz, żeby doprowadzić się do porzadku muszę spędzać coraz wiecej czasu przed lustrem, wydawać coraz więcej na kosmetyki i przechadzać się po lekarzach parę razy w miesiącu... Czy też tak macie/miałyście?

Can I play with your mind...?
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wszystko mi się sypie - załamka!

Wydaje mi się, że przydałoby Ci się trochę ruchu, mam nadzieję, że po pracy wychodzisz na dwór, uprawiasz jakiś sport... to bardzo ważne.

3

Wiesz, jestem niestety z tych, co nie biegają dopóki ktoś nie zacznie gonić...:) Jeśli chodzi o aktywność to tyle co poćwiczę z youtubem na kręgosłup na podłodze, bo od siedzenia lędźwia mam obolałe...
I kurczę zawsze tak było, fanką fitnessu nie byłam nigdy, a problemy spiętrzyly mi się dopiero od tego roku właśnie... I to tak gwałtownie!

Can I play with your mind...?

4

Zrob sobie serie badan, tak zabys wiedziala ze w tej kwestii mozesz byc spokojna. Ja pracuje w biurze juz ponad 6 lat i nie mialam nigdy takich problemow, fizyczna moja forma kiepska, ale poprostu nie mam czasu ani checi na jakies fitnesy, poza tym moja waga jest odpowiednia, ale jak chodzilam w ubieglym roku na cwiczenia naprawde lepiej sie czulam, wszystko przychodzilo mi latwiej, bylam zywsza i wypoczeta.

Bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje sie bardzo samotny....

5

PaulinaZ napisał/a:

Mam jakiś zespół suchego oka czy inne cholerstwo i męczę się z nim od miesiąca - o soczewkach mogę zapomnieć, więc użeram się z okularami, w ktorych nie wyglądam moim zdaniem atrakcyjnie.

Polecam Visine: na suche oczy (albo inne tego typu krople z apteki, ale koniecznie ''na suche oczy''). Bardzo pomagaja. Przynoszą sporą ulgę właściwie tego samego dnia.

Czy myslisz, że to wszystko jest spowodowane siedzacym trybem życia? Jaki prowadziłaś wcześniej?

Screw gravity.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wszystko mi się sypie - załamka!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018