Buscopan czy stosowałyście ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Buscopan czy stosowałyście ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

1

Temat: Buscopan czy stosowałyście ?

Hej,

Cierpię na jelito drażliwe ostatnio często widzę reklame tego preparatu buscopan stosowałyście może ? Pomaga jakoś ? bo ja już stosowałam wszystko co możliwe despuliny , no-spy i te wszystkie leki które lekarz rozkurczowo przepisywał ale poprawy z tego żadnej nawet jakieś takie krople które ponoć były stworzone pod jelito drażliwe ale nic z tego . Co wiecie o tym buscopanie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Buscopan czy stosowałyście ?

Nie wiem co to za lek o którym piszesz , ale wiem co jest skuteczne w Twoim schorzeniu , bo ja też na to chorowałam dopóki nie zaczęłam pić Mikstury Oczyszczającej , piję też koktajle z błonnikiem , siemię lniane dwa razy dziennies i stosuję dietę bezglutenową . To wszystko co napisałam sprawia ze moje życie się zmieniło na lepsze , nie mam zaparć ani problemów z jelitami !!!! Jezeli chcesz znać  szczegóły na ten temat to Ci podam linka na odpowiednie tematy.
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=7624.0
Tu jest wszystko na temat chorób i ich leczenia , wejdz na różne tematy na tym forum a dowiesz się wielu rzeczy .

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

3

Zgadzam się z fragmą. Dieta jest bardzo. Popieram, że powinnaś ją stosować, ale jest jeszcze jedna ważna rzecz - stres. Postaraj się wszystko wcześniej zaplanować aby się nie denerwowac i nie spieszyc.
Co to głównego wątku, a wiec buscopanu - to jest to wedlug mnie jedyny lek, ktory moze pomoc w takiej sytuacji. Moim zdaniem o wiele lepszy niż wychwalana nospa. Z tego co wiem to jest powlekany i pochodzenia roslinnego. Mnie przynajmiej pomógł.
Głowa do gory smile

Jeśli wszyscy wokół Ci kadzą, zważ, byś nie został zaczadzony

4

Tak naprawdę jeśli sama nie spróbujesz co jest dla ciebie najlepsze to po prostu się nie przekonasz, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Potwierdzam to że no spa nie jest najlepsza w moim przypadku nigdy się nie sprawdziła, brałam różne tabletki gdyż tak jak ty miewam różne dolegliwości jelitowe i do tej pory sprawdził się jedynie buscopan i jestem mu jak narzazie wierna ale wybór należy do Ciebie smile))

5

Ja cierpię na jelito drażliwe postać biegunkową. Gdy zaczyna się ten okres nędzy i rozpaczy jelitowej, biorę 3 razy dziennie scopolan compositum (na receptę) oraz trzy razy dziennie po 2 tabletki taninalu (bez recepty. taninal biorę tak długo aż po raz pierwszy wypróżnię się normalnie, wtedy odstawiam, reszta zostaje), wieczorem dodatkowo jedna tabletka valerin mite. To (oprócz taninalu) biorę przez około tydzień, objawy ustępują a ja mogę jeść wszystko co mi się podoba smile [ważne, żeby tabletki połykać 30 minut przed posiłkiem. Ostatni posiłek przed godziną ósmą].

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

6

Ja również próbowałam już wielu leków, jednak jak do tej pory to właśnie Buscopan jako jedyny pomaga mi się uporać z bólem i naprawdę działa bardzo szybko. Jest sprzedawany bez recepty więc nie trudno go dostać!

7

Bo przede wszystkim dziewuszki nie czytają i biorą jakieś przeciwbólowe leki, które tak naprawdę mało dają, więcej szkodzą. Buscopan jest o tyle lepszy, że jest ROZKURCZOWY, a właśnie skurcz powoduje ból. Zatem w mniejszym lub wiekszym stopniu wpływa na przyczyne. Zwykle przeciwbolowe po prostu podnosza tolerowany próg bólu, dlatego dla nas dziewczyny Buscopan jest w wiekszosci przypadków o wiele lepszym wyjsciem.

8

Ja stosuję ten specyfik na bóle miesiączkowe. Ale przeczytawszy wasze posty z ciekawości weszłam na stronę buscopanu i rzeczywiście poleca się go na zespół jelita drażliwego. Ale jak czytam szczegóły tej choroby cywilizacyjnej to cieszę się, że mnie to nie męczy.

9

Ja stosuje Buscopan ale raczej na bóle miesiączkowe. Jest lekiem działającym rozkurczowo więc może na twoje drażliwe jelito także pomoże. Daj znać czy pomogło !!

10

mam buskopan stosuje go na pechezyki powietrza w brzuchu niewiem co to jest lekarz tak powiedzial w kazdym razie moj brzuch jest czasem tak wypchany ze wygladam jak w 3 miesiacu ciazy.wtedy biore buskopan i szczerze to pomaga

11

nikol napisał/a:

mam buskopan stosuje go na pechezyki powietrza w brzuchu niewiem co to jest lekarz tak powiedzial w kazdym razie moj brzuch jest czasem tak wypchany ze wygladam jak w 3 miesiacu ciazy.wtedy biore buskopan i szczerze to pomaga

Może jakieś problemy z jelitami, co? Też czasami tak mam, jak się np. stresuję. Buscopan ogólnie rozluźnia, więc chyba rożne rodzaje skurczy brzusznych może rozluźnić.

12

moze masz racje musze zrobic badania juz dawno o tym myslalam chociaz lekarza pytalam i stwierdzil ze to z pikantnego jedzenia jest,

13

Ja biorę na bóle miesiączkowe i czasami jak mnie brzuch zaczyna boleć ze stresu - straszny nerwus ze mnie i wszystko przeżywam hmm To jak na razie najlepszy preparat, jak dla siebie znalazłam.

14

Stwierdzam że buscopan stanie się niedługo obowiązkowym elementem torebki każdej kobiety smile ... w mojej torebce jest już od dawna smile

15

dziewczyny ratujcie..
mam straszne bole brzucha podczas okresu..\piszecie o tym buscopanie..w samych seperlatywach
a ile on kosztuje..?

16

Dżasmino, cena zależy od Apteki. Ja za buscopan ostatnio zapłaciłam 10 PLN, ale w różnych aptekach ceny mogą się wachać o plus minus 2 PLN.

17

Sybilla18 napisał/a:

Stwierdzam że buscopan stanie się niedługo obowiązkowym elementem torebki każdej kobiety smile ... w mojej torebce jest już od dawna smile

Ja mysle, ze busco juz jest obowiazkowym elementem torebki kazdej babki smile Niestety niektore nosza silne przeciwbolowe. No ale to ich wybor. Zoladek, trzustka, watroba jest tylko jedna - warto o nie dbac.

18

Też nie miałam pojęcia że buscopan ma tyle zastosowań, ale to jeszcze lepiej o nim świadczy ( tak na marginesie to ja w swojej aptece za grosze w manufakturze łódzkiej płacę ok. 9 zł ). Swoją drogą jak tak sobie czytam o jelicie drażliwym to muszę przyznać, że to wyjątkowo paskudne schorzenie i chyba najskuteczniejszy sposób walki z nim to nie tabletki a odpowiednia dieta ( bez czekolady, kawy i tłuszczy ) oraz regularne spożywanie posiłków.

19

Nie mogę się oprzec aby nie podpisac się pod Waszymi pochwałami na temat buscopanu:)Jak dla mnie jest rewelacyjny,miło jest znaleśc po latach cierpienia cos naprawdę skutecznego:).Wcześniej próbowałam chyba wszystkich dostępnych środków aby przeżyc te dni...włącznie z ketonalem sad Aż siorka siła wcisnęła:) we mnie busco widząc me męki.I już nie wyobrazam sobie nie miec go pod ręką.W mojej torebce rownież zajmuje swoje honorowe miejsce:)Pomaga i podczas okresu i kiedy się zdenerwuję tak ze mój żołądek kurczy się ze stresu.Tak więc Busco rządzi smile

20

kurcze myslalam ze ten buscopan kosztuje nie wiadomo ile, jak tak go wychwalacie, a tu taka przyziemna cena..:)

21

Cena jest baaardzo przyzwoita jak na tak dobre działanie, ja na początku też myślałam że pewnie dużo kosztuje, ale jednak nie smile

22

Ja używam jak się przejem i brzuch zaczyna mi ciążyć, co zdarza się dość często ze względu na rozmiary mojego żołądka smile Na efekty nie narzekam i na cenę też nie, więc ogólnie polecam smile

23

zakupilam sobie ten buscopan i jest naprawde rewelacyjny! jezeli chodzi o roznego rodzaje bóle brzucha! itp smile

24

Widzę coraz więcej zwolenniczek buscopanu,miło jest jak znajdzie się dobry lek który i nam pomaga i nie obciąża zbytnio kieszeni swoją wygórowaną ceną a busco taki właśnie jest i dobry i tani smile.Dziewczyny znalazłyśmy swój złoty środek smile!

25

buscopan sie tak sprawdza w naszych brzuchowych dolegliwościach ponieważ jest lekiem rozkurczowym ,a nie typowo przeciwbólowym, tak powiedziala mi pani w aptece:)

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Buscopan czy stosowałyście ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018