nagła zmiana zachowania chłopaka, co o tym myslicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » nagła zmiana zachowania chłopaka, co o tym myslicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1 Ostatnio edytowany przez qwerty123 (2013-06-26 22:01:12)

Temat: nagła zmiana zachowania chłopaka, co o tym myslicie?

witajcie,

Jestem z chłopakiem od listopada, wszystko ładnie, pieknie, kochamy sie, zawsze jak jest jakis problem to przeprowadzamy rozmowe, wyjasniamy sobie wszystko, mowimy o swoich potrzebach, po prostu związek IDEALNY do tego momentu. Od kilku dni (wlasciwie od tygodnia) zauważyłam że moj chłopak ma jakis dziwny dystans do mnie, jest obojetny. Kiedyś potraił pisać do mnie czy dzwonic codziennie, teraz mozemy sie do siebie nie odzywac nawet przez 2 dni. Odniosłam nawet wrażenie że on jest ze mna bo jest. Słuchajcie co ja mam zrobic teraz? Czy ja postapiłam w czymś zle? po prostu zmiana o 180 stopni, normalny facet który mowi i tym co mu nie pasuje zawsze jest szczery tym razem nic sie nie odzywa...Dodam że kiedyś rozmawialiśmy na takie poważne tematy i kiedy ja poruszyłam przykładowo problem rozstania miał on łzy w oczach, ja wiem że bardzo mnie kocha. jestem jego pierwsza dziewczyna to spokojny chłopak, chyba że sie pomyliłam sad

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2013-06-26 22:02:09)

Odp: nagła zmiana zachowania chłopaka, co o tym myslicie?

A czy po tych 2 dniach, gdy się odzywa do Ciebie jest wszystko ok? I na czym polega jego obojętność wobec Ciebie?

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

Margolinka napisał/a:

A czy po tych 2 dniach, gdy się odzywa do Ciebie jest wszystko ok? I na czym polega jego obojętność wobec Ciebie?

tak tak, dzwoni albo pisze smsy i jest ok. ale bywają dni kiedy on sam zasypuje mnie smsami, a kiedy nie odpisze to jest "kotku dlaczego nie odpisałas? coś sie stało?" kiedyś przeszło mi przez myśl ze może ja go jakos ograniczam ale coś takiego odpada ponieważ spotykamy sie jedynie raz w tygodniu w weekendy i to on zazwyczaj pierwszy sie odzywa.
Obojetnosc wobec mnie polega na tym że ostatnio nie usłyszałam żadnego miłego słowa od niego na smsy jedynie odpisuje "tak" "nie" "nie wiem" i w ogole czuje taki emocjonalny dystans z jego strony, coś takiego że my jestesmy razem ale jakos niekoniecznie (nie potrafie tego dokładnie opisac), teraz rzadko mówi mi o swoich problemach a dobrze wie o tym że ja mu we wszystkim pomoge. jestesmy ze sobą od listopada a facet nie potrafi sie konkretnie otworzyć.

4

Może ma problemy właśnie, w pracy, szkole, domu... Dla mnie brak kontaktu przez 2 dni, to żaden problem. To zupełnie naturalne, ze każde z was ma swoje życie poza związkiem. 2 dni bez telefonu, to na prawdę nic takiego. Zastanowiłabym się bardziej nad tym "dystansem". Spróbuj na spokojnie z nim o tym porozmawiać, ale oko w oko, nie przez telefon czy smsy.

5

Margolinka napisał/a:

Może ma problemy właśnie, w pracy, szkole, domu... Dla mnie brak kontaktu przez 2 dni, to żaden problem. To zupełnie naturalne, ze każde z was ma swoje życie poza związkiem. 2 dni bez telefonu, to na prawdę nic takiego. Zastanowiłabym się bardziej nad tym "dystansem". Spróbuj na spokojnie z nim o tym porozmawiać, ale oko w oko, nie przez telefon czy smsy.

dziękuje za rade, postaram sie tak o tym nie myslec. Gdyby coś sie "stało" opisze tutaj ta sytuacje.
A jak reagowac na te jego oziebłe smsy?

6

Na "oziębłe smsy" spróbuj na początek reagować tak... "przydałoby się jeszcze w tym smsie, oprócz NIE WIEM, słowo KOCHANIE, było by milej". Czy jakoś tak. Pamiętaj, szczera rozmowa, na spokojnie, bez wyrzutów i kłótni. Tylko tak dojdziesz do tego co się dzieje.

7

Ja znów uważam inaczej, i odradzam powyższej rady, nie upominałabym się na pewno o słodkie słowa.
Zapytałabym go jeden raz - czy wszystko jest ok. Jeżeli odp Ci twierdząco, albo będzie udawał, że nie wie o co Ci chodzi to wtedy odpisz mu - Rozumiem. Bardzo mi przykro, że nie umiesz mi zaufać i się otworzyć/powiedzieć mi co Ci leży na sercu, ponieważ ja się martwię.
I od tej pory też trzymałabym duży dystans, zaczęła się zachowywać jak on, albo nawet jeszcze gorzej.
To powinno do niego przemówić.

8

A ja się zgadzam z Margolinką- najlepsze rozwiązanie to spokojna rozmowa, wszelkie gierki moim zdaniem są bez sensu.

9

Tylko, że przeze mnie zasugerowana reakcja to nie są żadne gierki, a właśnie konkretne zachowania.
Albo wytłumaczy o co chodzi, albo niech spodziewa się tej samej oziębłości od partnerki.
Szacunek można bardzo szybko u mężczyzny stracić gdy nie reaguje się odpowiednio na pewne zachowania.

10

słuchajcie, mój chłopak ma się spotkać ze mną w weekend, pójdziemy sobie na spacer i wtedy ja porusze ten temat.. powiem że zauważyłam że zaczynamy się tak jakby od siebie oddalać, zapytam czy jest mnie pewny bo ja odnoszę trochę inne wrażenie i jeśli jest coś nie w porządku to liczę że mi o tym powie. ja sądzę że taka rozmowa powinna tutaj pomoc. nie będę traktowała go chamsko czy robiła podobne numery bo wydaje mi się że nie będzie to zbyt dojrzałe. co sadzicie?

11

Jeśli Tobie to nie pasuje to powiedz mu o tym. Bo niestety prawdą jest, że im mniej kontaktu ze sobą tym człowiek od drugiego się oddala. To już nie są czasy, że wysyła się listy i pół roku czeka się na odpowiedź. Ja osobiście bym nie wytrzymała, gdyby mój facet nie miał czasu co wieczór napisać "kocham Cię" albo co rano głupiego "dzień dobry" to przecież minutka wysłać takiego smsa i zawsze lepiej jest wiedzieć, że ktos jest. Ale ja to ja i odkąd jestem w związku (3 lata) nie było dnia by nie napisać do siebie smsa (nawet gdy się kłociliśmy) czy nie zadzwonić. To w pewien sposób uzależnia i dlatego nie rozumiem jak można 2 dni nie odzywać się do ukochanej osoby...

12

a czy ja zasugerowałam coś chamskiego?
to nie ma nic wspólnego z chamstwem tylko pokazujesz, że jesteś smutna, bo nie traktuje Cię tak jak powinien.
Obchodżcie się z facetami jak z jajkiem to na pewno bardzo Was będą szanować.
Idź mu powiedz, żeby Ci pisał w smskach Kochanie i Misiaczku, na pewno dużo osiągniesz.

13

Dobry pomysł- powiedz na spokojnie, co Cię niepokoi, czym się martwisz. Może ma jakieś problemy, jak zasugerowała Margolinka, trudno powiedzieć, co jest przyczyną jego zachowania. To on powinien Ci to wyjaśnić. Trzymaj się

14

Faceci jak coś robią, to przeważnie mają plan. Jak się nie odzywa,jak stosuje obojętność, to wie dlaczego. Są tylko 2 wyjścia - chce wpłynąć by partnerka się troszkę zmieniła, albo poznał kogoś innego i nie chce mu się.
Faceci także lubią słyszeć, wiedzieć, że są wyjątkowi i jedyni. A nie jakiś mit pokutuje, że facet to facet, ma grubą skórę, ma się zajmować tym co męskie, nie zależy mu na komplementach itp...

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

15

Remi napisał/a:

Faceci jak coś robią, to przeważnie mają plan. Jak się nie odzywa,jak stosuje obojętność, to wie dlaczego. Są tylko 2 wyjścia - chce wpłynąć by partnerka się troszkę zmieniła, albo poznał kogoś innego i nie chce mu się.
Faceci także lubią słyszeć, wiedzieć, że są wyjątkowi i jedyni. A nie jakiś mit pokutuje, że facet to facet, ma grubą skórę, ma się zajmować tym co męskie, nie zależy mu na komplementach itp...

ale co oznacza że poznał inna i mu się nie chce? a co będzie jeśli dziewczyna się zaangażuje to facet nie ma języka żeby otwarcie powiedzieć tylko odwala jakieś podchody? w moim przypadku to niemożliwe ale współczuję dziewczynom jeśli ich facet postępuje w taki sposób.

16

SweetLady napisał/a:

...Szacunek można bardzo szybko u mężczyzny stracić gdy nie reaguje się odpowiednio na pewne zachowania.

Można też, gdy się reaguje.
Jaką opcję wybrać?

17

qwerty123 napisał/a:

ale co oznacza że poznał inna i mu się nie chce? a co będzie jeśli dziewczyna się zaangażuje to facet nie ma języka żeby otwarcie powiedzieć tylko odwala jakieś podchody? w moim przypadku to niemożliwe ale współczuję dziewczynom jeśli ich facet postępuje w taki sposób.

Jak facet poznaje inną, to ona w jego myślach. Czas poświęca jej. Wtedy olewkę ma na inne, bo go nie interesują... Dopóki nie ma pewności, zawsze opcja rezerwowa być musi.
Ma się pracę, szuka lepszej, jak się znajdzie to się odchodzi. A nie - rezygnuję z pracy, potem szukam tej lepszej smile

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

18

Remi, z tym że tak robią "faceci z klubów"
A istnieją jeszcze tacy którzy nie robią sobie z wszystkich opcji awaryjnych
Może musi przez cały dzień robić jakiś projekt w pracy, kto wie, a wiadomo jak wtedy wszystko w okół denerwuje

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » nagła zmiana zachowania chłopaka, co o tym myslicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018