W trójkącie - jej sukienka - jego koszula i ja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » W trójkącie - jej sukienka - jego koszula i ja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2013-06-12 12:23:36)

Temat: W trójkącie - jej sukienka - jego koszula i ja

Nastał sądny dzień!
Oto ja, leniwa posiadaczka kilku par jeansów, tshirtów i trampek musi założyć coś exlusive, bo lada dzień znajomi mają ślub.

De facto problem dotyczy małżonka, bo jako świadek pasuje, żeby współgrał kolorystycznie i ze mną i ze świadkową, a ja nie bardzo mam wyobraźnię, żeby to fajnie połączyć

Mój zestaw to mięta + nude  (obuwie)
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGbyc_8BXP15BaYV7OIo4EaUb3p-e_fy6sxHEfJLq25IeQhhCVhttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSCrnETMJWXjw_KNCaX0VOehzsLg0dHZH-AkVc7JoY8ddEeaZJs

Jej zestaw chaber + turkus (obuwie)
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQn6-OynHWIQtJokTWVRs4C595Wriq6wg8-Kak-iqwq82n0cBflBAhttp://static2.iwoman.pl/i/galeria/121/6/302969.jpg

Mąż ma czarny garnitur i dobrze prezentuje się w żywych kolorach - czerwieniach, fioletach, pomarańczy.
Pytanie na dziś - jaką koszulę i jaki krawat ma założyć mąż, by pasował do nas obu albo do żadnej ale żeby i tak to fajnie wyglądało tongue

Zobacz podobne tematy :
Odp: W trójkącie - jej sukienka - jego koszula i ja

Ja lubię klasykę, więc biała koszula. A krawat - granatowy będzie pasował do obu zestawów

3

Problem w tym, że mąż nie toleruje białej koszuli, nawet na ślub nie założył białej tylko lekko różową:D

4

To może niech założy koszulę w kolorze nude i miętowy krawat?

Dum spiro, spero

No to może koszula delikatnie błękitna, podobna do koloru butów świadkowej i ciemny krawat, np. granat albo mocny fiolet? Jakiego koloru ma garnitur? Bo gdyby miał np. granatowy albo stalowy, to pasowałby czarny krawat

6

Garnitur ma czarny, pisałam powyżej wink

Muszę na żywo popatrzeć na proponowane przez Was zestawienia, może coś mi wpadnie w oko.

A tak swoją drogą, czy traktowanie faceta jak dodatku do kiecki i butów (bo żeby pasował) to dobry tor myślenia ?:)

7

Bubuś napisał/a:

A tak swoją drogą, czy traktowanie faceta jak dodatku do kiecki i butów (bo żeby pasował) to dobry tor myślenia ?:)

Ja lubię kiedy podczas ważniejszych okazji koszula i krawat mojego męża ładnie komponują sie z moim ubraniem, ale to że lubię wcale nie znaczy, że tego koniecznie oczekuję wink, aczkolwiek mąż sam zwykle stara się do mnie dopasować choćby krawat. Mimo wszystko proponuję, aby koszula i krawat Twojego mężczyzny zgrały się z Twoją sukienką i dodatkami, bo pomimo funkcji świadka, to przecież Wy będziecie stanowić tutaj parę i warto byłoby to podkreślić. Świadkową w tym temacie zwyczajnie pominęłabym.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

No ja natomiast uważam, że moja stylizacja kończy się na mnie i mój facet nie musi mieć akcentów kolorystycznych, które będą współgrały np. z moją sukienką. Ale wiem, że większość dziewczyn lubi takie dopasowanie wink

Jeśli chcesz, żeby pasował do Twojej sukienki :> w sposób nawiązujący do koloru sukienki, to może wybrać krawat w miętowym odcieniu i do tego dobrać koszulę.

9

Szczerze mówiąc to nie rozumiem teorii dopasowywania kolorów ubrań pary na takie wyjścia.. Tak jakby facet miał być moją torebką.
Ale nie bierz tego osobiście, to tylko moje zdanie.
Gdybym miała jednak wybierać to byłaby to koszula kremowa/nude.

be not afraid
and fight like a man .

10

Ja bym zdecydowanie zaproponowała mężowi koszule w kolorze NUDE. Ktoś już wyżej napisał, że o ile chcecie dopasować się ubiorem to powinniście myśleć o sobie. Ja tez pominęłabym świadkową...

11

Powiem tak, do straszej ma pasowac, bo tak to już jest na weselach, ale ogólnie dla mnie jest wiochą, jeśli idziemy gdzies na wesele, a tu babeczka czerwona kieca, a jej mężuś czerwony krawat. Jak dla mnie masakra z lat 70-tych.

12

panna_m napisał/a:

Przede wszystkim koszula powinna być jakoś tonacyjnie dopasowana do stroju kobiety, natomiast kompletnym nieporozumieniem jest dobór identycznego koloru krawata i skuienki. Pierwsza z głównych zasad dotycząca dobory kolorów - krawat i koszula są w kontrastujących kolorach (np. błękitna koszula i czerwony krawat). Druga ? koszula i krawat są w tym samym kolorze, lecz krawat musi być nieco ciemniejszy od koszuli (o jeden ton).

13

apolityczna napisał/a:

Przede wszystkim koszula powinna być jakoś tonacyjnie dopasowana do stroju kobiety, natomiast kompletnym nieporozumieniem jest dobór identycznego koloru krawata i sukienki. Pierwsza z głównych zasad dotycząca dobory kolorów - krawat i koszula są w kontrastujących kolorach (np. błękitna koszula i czerwony krawat). Druga ? koszula i krawat są w tym samym kolorze, lecz krawat musi być nieco ciemniejszy od koszuli (o jeden ton).

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » W trójkącie - jej sukienka - jego koszula i ja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018