Hollywood styl - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Hollywood styl

...jak ubrać siebie i partnera na imprezę klubową w stylu amerykańskim-hollywoodzkim? Proszę o propozycje;)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Hollywood styl

no myślę, że tylko elegancki garnitur smile nic innego nie przychodzi mi do głowy myśląc o hollywoodzkim stylu smile

3

Odp: Hollywood styl

A dla Ciebie krótka, błyszcząca sukienka smile

4

Odp: Hollywood styl

Wampirku, pytam z ciekawości - na co ostatecznie padł Twój wybór? smile

5

Odp: Hollywood styl

W stylu amerykańskim hmmm... macie dużo możliwości, bo kowboje i indianie też są amerykanami wink ale chodzi o imprezę hollywoodzką, więc myślę, że garniak dla faceta i mucha, a dla Ciebie długa do ziemi kreacja wink

6

Odp: Hollywood styl
ladyanna napisał/a:

W stylu amerykańskim hmmm... macie dużo możliwości, bo kowboje i indianie też są amerykanami wink ale chodzi o imprezę hollywoodzką, więc myślę, że garniak dla faceta i mucha, a dla Ciebie długa do ziemi kreacja wink

juz jesli to nie garniak tylko porzadny smoking - o ile to Oscary maja byc:)

7

Odp: Hollywood styl

Ja również postawiłabym na kreację po same kostki. Z odrobiną hollywoodzkiego blasku. smile
Do tego smoky eyes i mocne, albo całkiem naturalne usta. Włosy upięte, a jeśli nie to delikatne fale.
Np. taką:

http://s6.ifotos.pl/img/hollywood_eraqexq.jpg

Dla przełamania szpilki i kopertówka w jednym, innym niż czarny kolorze. Np złote czy czerwone. Co kto lubi. smile

8

Odp: Hollywood styl

Facet garnitur, a kobieta ma cały asortyment możliwości! Długa elegancka suknia, może zainspiruj się jakąś hollywodzką ikoną stylu? Np. Marylin Monroe.

9

Odp: Hollywood styl

Dobry wybór smile Śliczna suknia swoją drogą firmy ASOS wink bardzo lubię ich kreacje smile
Rzuciłam garniak, bo smoking jest dość drogi, jak na jednorazową imprezę wink

10

Odp: Hollywood styl

No chyba, że istnieje możliwość wypożyczenia smokingu na jeden wieczór.
Choć ja nie lubię takich opcji bo jest ryzyko, że zupełnie niechcący można poplamić, podrzeć czy przypalić kreacje, a wtedy nie ma zmiłuj. Trzeba płacić. smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024