Czy on szuka tzw. "klina" ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Czy on szuka tzw. "klina" ?

Witam. Proszę o komentarze. Napisze krótko. Poznałam się z X kilka dni temu i pisaliśmy ze sobą, głównie na gg. Zauważyłam, że mamy bardzo podobne podejście do życia, podobny charakter, jednym słowem rozmowa "kleiła się", jest o czym rozmawiać. Podchodzę z dystansem, ale nie wiem już co myśleć. Chłopak jest po rozstaniu, niecałe 2 tygodnie temu rozstał się z dziewczyną po kilkuletnim związku. Mówi, że się jemu podobam i że widzi wiele podobieństw w nas, że się dogadujemy i chciałby mnie poznać na żywo. Przy każdej rozmowie wspominał o spotkaniu. Ostatnia rozmowa przebiegałą jak najbardziej w porządku, nawet spytał czy na drugi dzień też popiszemy. Od tego czasu milczy 2 dni. Tak sobie myślę, czy on po prostu nie szukał zwyczajnie "klina", takiej "zapchajdziury" po rozstaniu... Po niby wszystko się dobrze toczy, ale jednak coś nie tak...Nie zaangażowałam się, jednak widzę, że nasza znajomośc miałaby szanse się rozwinąć, ze względy na podobieństwa. Ja od 2 dni też nie piszę. Mam wrażenie, że on szukał klina i po naszych rozmowach może nie chce mnie zranić i się powoli wycofuje ? hm... nie wiem co myśleć.. Bo codziennie wspomina o spotkaniu i codziennie jest kontakt.. aż nagla "zonk" i cisza zupełna. Nie rozumiem tego.. Proszę Was o jakieś komentarze. Czy dać spokój już teraz gdzie jeszcze nie jestem zaangażowana czy może próbować jakoś walczyć o tę znajomość ? Jak wytłumaczycie jego zachowanie ? Czekam na Wasze opinie smile Pozdrawiam Czytających smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy on szuka tzw. "klina" ?

po prostu spytaj go o to...  wy kobiety czasami nie potraficie się spytać a to nie boli..  może ma ważny powód

3

Ja wychodzę z założenia, że każdy po rozstaniu powinien trochę odpocząć w samotności, nie wiązać się od razu "na pociesznie" z kimś nowym, bo nic dobrego z tego nie będzie. Człowiek po rozstaniu czuje się samotny, szuka kogoś kto się nim zainteresuje, żeby zapomnieć o poprzedniej dziewczynie albo dowartościować się (najczęściej podświadomie), a druga osoba cierpi.

Wiem coś o tym, niestety. Znajomego zostawiła dziewczyna, a on przyjechał do innej i paru dniach(!) mówi, że jest w niej zakochany. Nic dobrego z tego nie wyszło. To nie była miłość ani nic podobnego, po prostu ciężko mu było samemu.

Nie twierdzę, że w Twoim przypadku jest podobnie, ale istnieje duże prawdopodobieństwo. Po związku najlepiej "odpocząć", zamiast rzucać się w ramiona nowej osobie, bo wtedy krzywdzimy i siebie, a jeszcze bardziej tą osobę.

"Jeśli chce się być szczęśliwym nie wolno gmerać w pamięci"

4

Podpisuje się pod postem mariette. Po rozstaniu najpierw trzeba nauczyć się od nowa jak to jest być singlem, a dopiero później szukać sobie partnera.

lubię poznawać nowe cycki

5

Nie musi szukać klina świadomie. Podświadomie może próbować zapełnić pustkę. Po rozstaniu, jeśli został skrzywdzony to każda kobieta zachowująca się inaczej  niż jego była może być dla niego niesamowicie atrakcyjna. Dajcie sobie czas, po zerwaniu trzeba zrobić rachunek sumienia, co i dlaczego nie wyszło i "odchorować stratę" tym bardziej, że był to kilkuletni związek.

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

6

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)
Wiem, że takich sytuacji jest na pęczki. Pewnie macie rację. Dostałam dziś od niego krótką wiadomość, krótkie 2 słowa na powitanie, echhh dzisiaj chciałabym pogadać, poproszę o szczere wyjaśnienie.

Vrakis- masz rację, spytam po prostu o to, bo to nie boli, a ciekawe co odpowie.

Mariette- właśnie dlatego nie wiem czy się nie wycofać, bo też uważam, że jest takie duże prawdopodobieństwo.

Prawy- jak się z Wami nie zgodzić ? masz rację, też tak uważam.

Agnik- z Tobą również się zgodzę, dać sobie czas ? no ja tak jemu mówiłam, ale on śpieszy się.

Jesteście z południa Polski może ? tak odbiegłam od tematu troszkę;p

7 Ostatnio edytowany przez mefruta (2013-06-02 21:11:03)

Bardzo możliwe, że w tym momencie nawet gdyby chciał odpowiedzieć Ci szczerze, prawdziwie to mogłoby mu się to nie udać. Z pewnością był/jest związany ze swoją partnerką uczuciem, skoro był z nią przez spory kawałek czasu. Nie można wykluczyć żadnej z możliwości. To naprawdę indywidualna sprawa. Dużo również zależy od powodu rozstania. Choć nawet jeśli związek zakończył się z powodu wypalenia się uczucia to i tak on z nią trochę przeżył i musi minąć chwila zanim będzie w stanie spojrzeć na to całkowicie obojętnie. Z pewnością jesteś pewnego rodzaju odskocznią od całej tej sytuacji. Jednak jeśli coś się między nimi wypaliło, coś nie grało, to pomagasz mu w utwierdzeniu się w przekonaniu, że to co miał z nią go nie zadowalało i warto otworzyć się na coś nowego. Nie ma innej opcji jak podjęcie ryzyka. Staraj się na początku zachować dystans i bądź czujna. Czasem z takiego przypadku może powstać coś naprawdę fajnego. smile

8

miałam identyczną sytuacje, tylko, że u mnie Pan X rozstał się z Panią Y prawie rok temu, ale widziałam, że często o niej wspomina, że wciąż mają ze sobą kontakt, piszą wiele komentarzy na fejsbuku itd, spotykaliśmy się miesiąc, też baaardzo nalegał na kontakt, przyjeżdżał do mnie, zawsze chciał żebym ja zostawała jak najdłużej, bardzo się starał, wyglądał naprawdę na zakochanego, aż tutaj prosze nie odzywa się od tak już piąty dzień, gdzie wcześniej pisał praktycznie codziennie smile

ach ci faceci.

9

jezeli rozstal sie dwa tygodnie temu po kilkuletnim zwiazku, to conajmniej dziwnym byloby , gdyby kogos szukal.

Moje zdanie.
jesli-to do wiadomych celow.

pozdrawiam.

jestem w ciaglym stawaniu sie

10

nie  koniecznie każdy musi miec jakis tam czas na odpoczynek po wcześniejszym nieudanym związku, u mnie zasada jest taka, ze na nieszczęśliwa miłość najlepszym lekarstwem jest nowa miłość i tak sie sprawdza, nie mam problemu z poprzednim partnerem i wspomnieniami, żyję nowym uczuciem i to mnie leczy... nowe uczucie, emocje, wiara i nadzieja..

11

miałkowa napisał/a:

miałam identyczną sytuacje, tylko, że u mnie Pan X rozstał się z Panią Y prawie rok temu, ale widziałam, że często o niej wspomina, że wciąż mają ze sobą kontakt, piszą wiele komentarzy na fejsbuku itd, spotykaliśmy się miesiąc, też baaardzo nalegał na kontakt, przyjeżdżał do mnie, zawsze chciał żebym ja zostawała jak najdłużej, bardzo się starał, wyglądał naprawdę na zakochanego, aż tutaj prosze nie odzywa się od tak już piąty dzień, gdzie wcześniej pisał praktycznie codziennie smile

ach ci faceci.

no to ty się odezwij na co czekać, kobieta też powinna się starać i zabiegać o faceta oni tez tego potrzebują...

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018