i co dalej... ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: i co dalej... ?

jestem zdolowana. Bylam z facetem kilka miesiecy nasz zwiazek sie rozpadl bo mnie zdradzil/al. mimo to ja go kochalam  i ciezko bylo mi o nim zapomniec. po kilku nastepnym miesiacach, przez przypadek nasze drogi znowu sie zeszly... zaczelismy byc razem. mam 18 lat, on 21 no i zaszlam z nim w ciaze. niby jest fajnie itp ale jakbyl ostatnio pijany to weszlam na jego facebooka i widzialam ze pisal z jakimis laskami z jedna ze "kazdy wagon da sie odczepic" albo pisal z taka ktorej wie ze nie nawidze i tam tez cos bylo .... powiedziec mu o tym ze to przeczytalam? on sie wscieknie bo sam mi nic nie przeglada a on nienawidzi jak ktos mu gdzies grzebie... pomocy co mam robic jest mi strasznie smutno sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: i co dalej... ?

dziewczyno zwiewaj od niego puki jesteś młoda. wiem, że nie będzie Ci łatwo bo będziecie mieli dziecko. Jeżeli sądzisz, że z czasem on się zmieni to i owszem ale raczej na gorsze, niestety. Skoro już na początku Waszej wspólnej drogi on rozgląda się za innymi panienkami to co będzie dalej? A skoro zajrzałaś na jego profil na FB to znaczy, że coś podejrzewałaś, prawda?

3

no tak to prawda sad ... ale nie wiem czy mam sily na te nerwy... duzo juz sie stresuje, boje sie o dziecko. Tymbardziej nie chce byc samotna matka sad .... Czyli powiedziec mu o tym ze przejzalam jego fb? wscieknie sie niesamowicie ale moze tak bedzie lepiej ...

4

Nic nie bedzie lepiej, tylko gorzej.
On jest przy Tobie, bo akurat nie ma nic innego, ale widac, ze szuka...
no to i znajdzie sad
Moze lepiej jak teraz odejdziesz, jak bedzie juz dziecko, wszystko bedzie trudniejsze.

5 Ostatnio edytowany przez kochamkonwalie (2013-05-31 13:16:19)

Nie bój się, że będziesz samotna matką bo mając 18 lat jeszcze całe życie przed Tobą i na pewno znajdziesz kogoś dla kogo będziesz najważniejsza, będzie Cię szanował, kochał i zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. Zdaje się, ze teraz tego nie masz prawda?

Zdaje się, że chcesz odpowiedzi na pytanie czy powiedzieć mu, że zaglądałaś jego FB. To zależy co chcesz osiągnąć. Jeżeli nie chcesz nic więcej wiedzieć to powiedz. Jednak jeżeli chcesz się dowiedzieć całej prawdy o nim to nie mów ale za to sprawdzaj, nie tylko Fb ale i telefon i pocztę. Może to pozwoli Ci podjąć decyzje albo się uspokoić. Chociaż w to drugie niestety nie wierzę.

6

Ola jesteś bardzo młoda, a dziecko powinno być najważniejsze
mam taką koleżankę po wielu rozstaniach i powrotach też zaszła w ciąże nie mogła się od niego uwolnić to trwało na przestrzeni paru lat. I krótko mówiąc wpadła w obsesje, że ją zdradza, sprawdzała wszystko, gdzie bywa z kim gada, ich relacje bardzo się popsuły, ciągłe afery chłopak bardzo się zniechęcił, ale to tak strasznie, że nie ma teraz ani alimentów, ani pomocy tylko pozwy sądowe...
Może i miał coś na sumieniu nie był aniołkiem to napewno nie, ale traktował ją do czasu dobrze, a teraz to jej nienawdzi...
Nawet jeżeli nie będziecie ze sobą to lepiej zachować poprawne relacje, nie kierować się emocjami, bo skoro jest taki że spokojnie może pozbyć się balastu, to lepiej go do tego nie prowokować awanturami, niech to się samo skończy poprostu, bo facet też chyba wart uwagi nie jest skoro tak mówi... ale może poprostu się od ciebie odciąć i zniknąć, a ty zostaniesz z małym dzieckiem bez kasy...

a to co mówi kochamkonwalie, to tylko w marzeniach wygląda tak ładnie, bo zanim sama oswoisz się z dzieckiem, ze szkołą, to przyjdze czas na wychowywanie to znczy że nie bedziesz miała czasu na zawieranie znajomości i romansów, może upłynąć pare miesięcy jak nie lat zanim, ty będziesz na tyle dorosła żeby znaleźć faceta który będzie chciał wychowywać twoje dziecko a nie będzie między wami 20 lat różnicy...
ale cuda się zdarzają.

7

Jestem na prawde w ciezkiej sytuacji... To jest czlowiek o 2 twarzach ... on na prawde sie stara i  w ogole, wspiera mnie, ale z drugiej strony to juz chyba jest typ ze czasami lubi jakies wyskoki... Podejrzewam ze jak mu powiem to moze to byc koniec... Ale nie wiem czy umiem byc w takim zwiazku, gdzie ciagle bede myslala co robi kiedy np idzie z kolegami czy cos. Jeszcze problem w tym ze moi rodzice bardzo go lubia, i mama sie zalamie ze zostana sama z dzieckiem ....

8

Pewnie, że nie jest tak od razu, że za tydzień czy za miesiąc pojawi się kochający facet, który pokocha również Twoje dziecko ale chyba lepiej to zrobić teraz a nie zmarnować kilka lat i być w punkcie wyjścia.

Dobra a może potrzeba po prostu szczerze porozmawiać o swoich uczuciach i potrzebach. Spróbować popracować nad związkiem. Dowiedzieć się jakie były motywacje jego korespondencji z inną.

Ola czy on dawał Ci powody do zazdrości już wcześniej?

9

Czego oczekujesz po tym jak mu powiesz?
Myslisz, ze sie przestraszy (czego?), zacznie przepraszac, tlumaczyc sie, ze nic nie chcial, nie myslal itd.
A ja mysle, ze poczuje sie wielki (jaka to baba zazdrosna, a ja taki przebojowy)...
rozkreci podziemna dzialalnosc, a potem juz z gorki ...
klotnie, tajemnice, protensje... on bedzie co raz gorszy, a Ty w co raz gorszym stanie.

10

w sumie to moze i nie dawal, bo kryl sie z wszystkimi kolezankami. nic nie mowil. Nic mi nie mowi o zadnych kolezankach bo wie ze bylabym zazdrosna czy cos. Ale chyba macie racje. Po prostu trzeba sie wziasc za siebie i odejsc mimo wszystko...

11

Na pewno trzeba się wziąć za siebie. Czy odejść mimo wszystko to Ty będziesz wiedziała najlepiej bo to Ty jestes w tym związku ale skoro napisałas tu na forum bo boisz się porozmawiać ze swoim facetem to nie jest to dobry znak sad

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018