Dziwna sytuacja z ex - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziwna sytuacja z ex

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Dziwna sytuacja z ex

Witam forumowiczów. Byłem z dziewczyną 4 lata ale niestety odeszła. Nie będę się na ten temat rozpisywał. Do rzeczy: Moja ex po rozstaniu chciała usilnie zerwać ze mną kontakt twierdząc "Może zerwijmy kontakt na jakiś czas wtedy Ja zatęsknię za Tobą, zajmij się w tym czasie pracą itd". Tak zrobiłem. Nie minęły 2 dni i zostałem zasypany setkami sms-ów, wiadomości na GG o treści "Gdzie jesteś ? Co robisz ? Dlaczego się nie odzywasz ?". Przyznam że od czasu zerwania często się widujemy, pomagamy sobie itd. Nie skłamię że nie próbowałem jej przekonać do powrotu bo tak nie było. Odpowiedź z jej ust była prosta "Nie kocham Cię już, nigdy nie będziemy razem". Chciała się ostatnio umówić na mieście pomyślałem sobie że ją wystawie. Oczywiście poszedłem na to spotkanie ale stałem kilka metrów za nią czekając na jej reakcję. Wiadomo co było po niespełna 5 minutach mojego "spóźnienia" telefony, sms-y o tej samej treści co wyżej. Na każdym spotkaniu zawsze pada z jej ust to samo pytanie "a wpadniesz jutro ? a zobaczymy się ? a to a tamto ?". Kilka dni temu wpadłem do niej choć nie chciałem bo wiedziałem że dojdzie do czegoś. No i tak się stało. Wielka kłótnia, w której oczywiście Ja miałem przewagę wytykając jej to że mnie zostawiła, brudy z przeszłości. Z żalem pobiegła zamknąć drzwi od mieszkania żebym czasami nie wyszedł i nigdy więcej nie wrócił. Powiedziałem jej że coś mi się wypaliło (co nie jest prawdą) tak po prostu palnąłem z ust na co ona "To skoro ci się wypala to po co się ze mną widujesz?". Odebrałem to jakby nie chciała żeby mi się wypaliło. Mówiąc krótko: bardzo ją kocham i chciałbym żebyśmy byli znowu razem ale nie rozumiem jej zachowania. Chciała zerwać kontakt, wyszaleć się a teraz wielkie żale i pretensje że Ja się oddalam. Chętnie poczytam wasze opinie na ten temat. Dzięki smile

Zobacz podobne tematy :
Odp: Dziwna sytuacja z ex

Pies ogrodnika, wyraznie Ci powiedziala ze nie bedzie z Toba, nie chce Cie ale tez Cie nie pusci zebys sie sie nie oddalil i innej nie znalaz.
Chce miec ciasto i zjesc ciasto.
Chce byc wolna a jednoczesnie miec faceta na skinienie palcem.
To jest chore, im szybciej to zakonczysz odcinajac sie calkowicie bez odpisywania, odbierania tel i spotkan tym wieksza szansa ze zmadrzeje i moze wroci. Jak nie to bedziesz kukla bez szacunku w jej oczach, przyjedz, wyjedz, pozamiataj.

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

3

to wygląda tak jakby nie chciała być z Tobą oficjalnie, ale żebyście się nadal widywali, jak kiedyś. niech się dziewczyna określi, bo nie każdy ma cierpliwość. nie daj jej sobą manipulować, że na każde jej wezwanie będziesz.... skoro Cię nie kocha to czemu chce się z Tobą widywać?? może nie chce żebyś sobie ułożył życie??

"jesteś różowy krem na cieście i byłbym Ciebie jadł o wiele częściej.. o ile zechcesz... jesteś jedyna w całym mieście, łaskawy zrządził los, że chciałaś mieć mnie w domu na jesień..."

Malutka to samo napisalismy w tej samej sekundzie smile

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

5

Poprostu Daniel napisał/a:

Pies ogrodnika, wyraznie Ci powiedziala ze nie bedzie z Toba, nie chce Cie ale tez Cie nie pusci zebys sie sie nie oddalil i innej nie znalaz.
Chce miec ciasto i zjesc ciasto.
Chce byc wolna a jednoczesnie miec faceta na skinienie palcem.
To jest chore, im szybciej to zakonczysz odcinajac sie calkowicie bez odpisywania, odbierania tel i spotkan tym wieksza szansa ze zmadrzeje i moze wroci. Jak nie to bedziesz kukla bez szacunku w jej oczach, przyjedz, wyjedz, pozamiataj.

Mogę się odciąć, zerwać kontakt, zmienić nr telefonu itd ale z drugiej strony nie chcę żeby wyszło że się poddałem i nawet nie zawalczyłem. Przyjaciele mi radzą żebym się nie poddawał ale też za bardzo nie starał. "Rób to z dystansem".

6

vort2, ale to ona Ciebie zostawila, to ona nie chce z Toba byc. chcesz sie plaszczyc i byc na kazde jej zawolanie? zeby w koncu wrocila, i po jakims czasie zeby Cie znowu zostawila? nie badz na kazde jej zawolanie, bo zwariujesz. jak chce sie spotkac napisz jej od czasu do czasu, ze nie masz czasu

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

7 Ostatnio edytowany przez Fevers (2013-05-16 12:06:37)

Vort2, sytuacja jest bardzo enigmatyczna. Przez moment wydawało mi się, że ona Cię testowała, a intuicję mam naprawdę silną, o czym nieraz się przekonałem. Ja gdybym był Tobą, to przy następnym spotkaniu powiedział jej coś takiego: "To nasze ostatnie spotkanie. Powiedziałaś, że mnie już nie kochasz. Podjęłaś decyzję, że nie chcesz, byśmy byli już razem. Szanuję Twoją decyzję, i choć się z nią nie zgadzałem, to nie miałem na nią wpływu. Dziękuję Ci za radość i smutki, które dzieliliśmy razem". I po tym odszedłbym bez słowa w swoją stronę. Bez złośliwości, bez samozaparcia, po prostu odszedłbym w taki sposób, w jaki wyszedłbym z pracy. Spokojnie, w zadumie i kontemplacji, bez wesołości i bez smutku. Po prostu z miną pokerzysty. I urwałbym kontakt. Na amen. Bez półśrodków w stylu spotykania się na stopie koleżeńskiej, przyjacielskiej itd. Zrobiłeś już pewne ruchy, daj teraz jej tą możliwość, to sam zobaczysz, czy chce być z Tobą, czy naprawdę to koniec.

8

Ona sie Toba bawi. Wie ze wszystko dla niej zrobisz i to wykorzystuje. pewnie mysli ze znalazla frajera (bez obrazy) ktory bedzie na kazde jej kiwniecie. Obudz sie bo taki pantofel z Ciebie ze szok

9

Fevers napisał/a:

Vort2, sytuacja jest bardzo enigmatyczna. Przez moment wydawało mi się, że ona Cię testowała, a intuicję mam naprawdę silną, o czym nieraz się przekonałem. Ja gdybym był Tobą, to przy następnym spotkaniu powiedział jej coś takiego: "To nasze ostatnie spotkanie. Powiedziałaś, że mnie już nie kochasz. Podjęłaś decyzję, że nie chcesz, byśmy byli już razem. Szanuję Twoją decyzję, i choć się z nią nie zgadzałem, to nie miałem na nią wpływu. Dziękuję Ci za radość i smutki, które dzieliliśmy razem". I po tym odszedłbym bez słowa w swoją stronę. Bez złośliwości, bez samozaparcia, po prostu odszedłbym w taki sposób, w jaki wyszedłbym z pracy. Spokojnie, w zadumie i kontemplacji, bez wesołości i bez smutku. Po prostu z miną pokerzysty. I urwałbym kontakt. Na amen. Bez półśrodków w stylu spotykania się na stopie koleżeńskiej, przyjacielskiej itd. Zrobiłeś już pewne ruchy, daj teraz jej tą możliwość, to sam zobaczysz, czy chce być z Tobą, czy naprawdę to koniec.

Moim zdaniem to jest super rada. No a jeśli będzie się do Ciebie odzywać, to po jakimś czasie powiedziałabym jej albo rybki albo akwarium, czyli chcesz mieć ze mną kontakt to wracamy do siebie, nie chcesz kontaktu to sorry i tyle. Taka zabawa tylko Cię rani.

10 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-16 13:51:59)

A ja za jej sucze zachowanie zaproponowałbym spotykanie się tylko na wulgaryzm. Tak, żeby się ogarnęła.. smile

11

Vort2 wyjaśnij sobie z nią wszystko do końca, bo wygląda na to, że ona chce przyjaźni, a Ty miłości. Tak się nie da. Więc ustalcie czy od tej pory będziecie się spotykać na płaszczyźnie tylko koleżeńskiej, albo że kontakt urywacie całkowicie. Inaczej Ty będziesz czuł się przez nią wykorzystywany, a ona może po prostu żyje w świadomości, że na przyjaźń z nią się godzisz. Więc naprawdę zróbcie sobie taką spokojną i szczerą rozmowę. Spytaj się jej czego ona od Ciebie oczekuje i potem powiedz jej co o tym myślisz. Jeśli Ci powie, że chce np przyjaźni, lub związku bez zobowiązań to powiedz jej, że Ty na to nie możesz się zgodzić, bo ją nadal mocno kochasz i pragniesz z jej strony czegoś więcej. No i ona wtedy zrozumie czemu kontakt chcesz zerwać.

Widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

12

Zachownanie tej dziewczyny jest dziwne: najpierw chciała zerwać z Tobą kontakt, a po kilku dniach zaczęła do Ciebie wypisywać. Samo to już by mnie zastanowiło.

Poza tym kiedy próbowałeś ją nakłonić do powrotu powiedziała:

vort2 napisał/a:

"Nie kocham Cię już, nigdy nie będziemy razem"

Pogódź się z tym. Ona bawi się Tobą i wie że jesteś na każdą jej prośbę. Spotykacie się, Ty jej pomagasz itd. Ona prowadzi jakieś dziwne gierki i moim zdaniem powinieneś z nią to wyjaśnić. Postaw sprawę jasno: albo dziewczyna się określi czego chce, czy spróbjecie jeszcze raz, albo zrywasz kontakt.

The fu­ture star­ts to­day, not to­mor­row.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziwna sytuacja z ex

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018