pomysly na romantyczne niespodzianki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » pomysly na romantyczne niespodzianki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 37 ]

Temat: pomysly na romantyczne niespodzianki

A wiec czy macie jakies kreatywne pomysly na romantyczne niespodzianki dla drugiej polowki? Najbardziej czesty to chyba kolacja przy swiecach albo striptiz. Ale szukam bardziej kreatywnych jak by dostac prezent trzeba go odszukac mapa skarbow albo bukiet zywych roz z ukryta jedna sztuczna i napisem: bede cie kochac az ostatnia roza zwiednie. Macie jakies fajne pomysly? Jesli jakies slabe to tez piszcie to moze razem uda je sie nam ulepszyc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pomysly na romantyczne niespodzianki

Pytanie czy facet to typ romantyka i czy ruszy go ten pomysł z różą.
Mimo, że ja jestem kobietą to ta róża z napisem na mnie wrażenia by nie zrobiła.

3

Pytalam o pomysly, a nie krytynke.

4

Przecież nie krytykuję.
Napisałam, że to zależy czy facet jest typem romantyka.

5

Nie bądź zła na jagodówkę. To dość niezwykłe w dzisiejszych czasach, że to kobieta pragnie zrobić swojemu mężczyźnie romantyczny prezent smile Na ogół, same chcecie być zaskakiwane, a o mężczyźnie jakoś zapominacie tongue

Dla mnie, z perspektywy mężczyzny, taki prezent z różą i napisem zrobiłby wrażenie, ponieważ każdy taki gest tylko cementuje bardziej związek i pewność w oczach partnera co do Twoich uczuć.

Co do pomysłu, to postaraj się wykorzystać coś, co go interesuje, a Ty sama nie przykładałaś do tego wcześniej szczególnej uwagi.

"Jeśli kochasz kwiaty, nie wyrywaj ich. Ponieważ jeśli wyrwiesz, to one umrą, a zdaje się, że one są tym, co kochasz. Więc jeśli kochasz kwiaty, pozwól im być. Miłość nie polega na posiadaniu. Miłość polega na docenianiu" - Osho

6

No tak, tylko związek może się rozpaść za rok, dwa, trzy, osiem i co z tą różą? Nagle przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie.
Tak jak pisałam, to zależy czy facet jest typem romantyka czy nie.
Ja bym takiego czegoś dostać nie chciała, bo wolę by mi POKAZANO (gestem) miłość na co dzień niż obdarowywano prezentami, upominkami i innymi tego typu rzeczami.

7

nie czepiajcie się róży - pomysł genialny wg mnie.

Faceci chyba rzadko bywają romantykami. I choć prawdą jest, że kobiety częściej pragną tego typu urozmaiceń, to faceci nie różnią się w tym od nas poza jednym wyjątkiem - udają, że ich to nie rusza. 

Chętnie poczytam o Waszych pomysłach i zaszcepię coś na grunt mojego związku.

Od siebie proponuję karteczki z krótkimi tekstami: kocham, tęsknię, pamiętasz mnie - cokolwiek, co dla dwojga ludzi ważne. Karteczki można przypiąć na lodówkę, szufladę, zapakowac razem ze śniadaniem.

Mój mąż kiedys wyjechał na kilka dni, a jego powrót zaplanowany był na porę, kiedy byłam w pracy. Powiesiłam naprzeciwko drzwi wejściowych łańcuch z tekstem: "WITAMY PANA TEGO DOMU". Taki sobie miły żart (jak sądziłam). Problem w tym, że z lotniska odwiózł go kolega, którego mąż zaprosił do domu. Nie muszę pisać jaka konsternacja zapadła....

8

Mi chłopak zrobił kiedyś bardzo miłą niespodziankę. Miał wyjechać na kilka miesięcy. Przed wyjazdem był u mnie i schował misia do mojego łóżka. Gdy wieczorem ścieliłąm łóżko, to znalazłam tego misia i dodatkowo spryskał go swoimi perfumami. Oj wzruszyłam się wtedy smile Ale to było jakieś 4 lata temu.

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

9

Ooo wreszcie jakies pomysly=) moj chlopak to jest romantyk, bo sama jestem czesto zaskawiwana. I nie zerwiemy wiec nie musze sie bac co z taka roza sie stanie, a nawet jesli cos sie stanie to nadal bede go kochala.

Ten pomysl z karteczkami juz przerabialam=) jak pojechalam na wakacje to potem w kieszeniach ubran i torbie znajdywalam pelno takich. Ja tez mu czesto chowam i znajduje po pewnym czasie.

Ten pomysl z napisem na drzwiach zabawny, niestetu Tobie sie nie udal, a ja nie zastosuje bo mieszkamy osobno.

Pomysl z misiem jest dobry dla dziewczyny. Chociaz ja nie lubie misiow. Ale zamiast misia moze byc poduszka. Mozna kupic z jakims napisem lub w ksztalcie. Mozna nawet zamuwic taka ze zdjeciem waszym. Widzialam tez takie fajne poduszki dwie i na jednej pisalo jego a na drugiej jej i byla zaznaczona strefa spania i ta jej wchodzila na druga poduszke jego wiec miala wieksza strefe do spania=)
Taka poduszke tez mozna schowac i spryskac perfumami jak bedziemy jechac=)

Dziekuje za super pomysly i prosze o wiecej

10

Nie macie zadnych pomyslow?=(

11

niespodzianki, które dałam swojemu chłopakowi (x) a jakie on mi (~):

x Śliwki w czekoladzie schowane w pudełeczku kupionym w Empiku
x Wysłana pocztówka podczas przerwy między zajęciami na uczelni
~ Zakładka z kotami w pożyczonej książce
~ Lakier do paznokci z kokardką
x Piwo z krową na etykietce
~ Bluza z kapturem do spania
x Koszulka z napisem po duńsku "Bliskość"
~ Zdjęcia w automacie w centrum handlowym i oprawienie ich w ramkę
x ciepły szalik na drutach
~ olejek o zapachu czekoladowo - pomarańczowym
x Zrobiłam projekt pudełka na herbatę w photoshopie i wydrukowałam to w drukarni + kartoniki do każdej torebki
x Miniaturowa buteleczka Jacka Danielsa
~ Moja ukochana gra dzieciństwa "Kapitan Pazur"
~ Mydełko oliwkowe z Grecji
~ Gameboy

I dużo różnych innych pomysłów, ciągle wymyślamy jakieś pierdółki wink

12

Dziekuje Ci Kornelio, jestes genialnia. Na nadchodzaca rocznice kupilam mojemu kubek z naszymi zdjeciami i teraz dalas pomysl z pudelkiem do herbaty i bedzie idealnie pasowalo=) podobal mi sie tez prezent co ty dostales z ta gra z dziecinstwa, zrobie z moim wywiad to tez moze cos fajnego dla niego wynajde z dziecinstwa

13

Szczerze, to nie uważam, by kobiety były romantyczne. Mają ogromny problem zawsze co kupić, co zrobić miłego dla faceta. Raczej to się skupiają na kosmetyki, co on może lubić, jakieś gadżety.
Pomysł z karteczkami fajny, tak jak pomysł z kubkiem. Ekstra.
Kiedyś dostałem kubek ze swoim imieniem, mam do dziś i pamiętam kto mi go dał. Jest wiele romantycznych rzeczy, które może kobieta zrobić - nagle zadzwonić w nocy, nagle na spacerze powiedzieć coś miłego, może wysłać list, kartkę dać, może odcisnąć swoje usta na kartce i podarować, może uciąć kosmyk swoich włosów, może podarować co dla niej ważne, jakąś małą rzecz co zawsze z nią, może wyciągnąć na coś czego on się nie spodziewa. No też zawsze może w gronie znajomych powiedzieć - uwielbiam Cię, albo mój to jest wyjątkowy, to wtedy facet rośnie smile Tego jest bez liku, i to nie są jakieś drogie prezenty.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

14

Ja widziałem świeczkę, wosk z niej to olejek do masażu świeczka rozpuszcza olejek który ładnie pachnie wanilia i robi się nim masaż, bardzo przyjemne i romantyczne big_smile

GG: 10258963 smile
matkow38@gmail.com smile

15

Dziekuje chlopacy za pomysly.

Remi, musiales trafiac na zle dziewczyny, bo z wszystkich pomyslow co chcialbys dostac to ja juz dalam kazdy mojemu obecnemu. Nawet ten z wlosami, tylko dodalam je do wlasno recznie robionej kartki, bo dziwnie tak same wlosy dawac=)

Chlopak159, wiesz gdzie mozna takie cos kupic? A czy to przypadkiem nie jest zbyt gorace? Nie chce mojego chlopaka torturowac smile

16 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-05-22 19:55:40)

Prosze Kaja1991 smile
link usunięty

matkow38@gmail.com smile

17

Dzieki za link smile. Niestety skasowany, poszukam na google

18

aha nie wiedziałem ze nie można używać linków heh hmm okej to wpisz w google albo w allegro świeczka do masażu, a jak nie znajdziesz to daj znać mi na gg smile

matkow38@gmail.com smile

19

Znalazlam z latwoscia zanim napisales co napisac=) dziekuje ci, fajny pomysl. Podobno nie goracy tylko cieply bo poczytalam juz. Polacze ten pomysl z kajdankami. Wystraszy sie ze chce go skrzywdzic a tu przyjemnosc=)

20 Ostatnio edytowany przez Kaja1991 (2013-05-23 01:26:55)

Ktos ma jeszcze jakies fajne pomysly te odwazne albo i mniej ale za to kreatywne?

Mi kiedys (dawno temu) dziewczyna wyslala ... list. (nie email ale takie papierowe cos o ile ktolowiek jeszcze pamieta. Napisany na zwyklym papierze w kratke. I pisany odrecznie, nie pamietam juz co tam bylo napisane ale byly tego ze 4-ry strony. Do tego przypiela spinaczami odbitki swoich zdjec: swoich rodzicow jak byli mlodzi, swoje jak byla niemowlakiem, jak byla malutka, jeszcze jakies, kilka naszych jak razem bylismy. Do tego narysowala zwykla kredka kwiatki. Mimo ze to bylo 15 lat temu i od tamtego czasu mialem wiele innych zwiazkow to nie zanosi sie na to by ten list kiedykolwiek wyladowal w koszu.

22

List to trafny pomysl. Moj chlopak tez zachowuje moje, ale tyle juz ich dostal ze traca na wartosci=(

Ja dostałem jeden i trzymam smile nie ma innego.

24

To trzymaj i nie zgub smile

25

Potrzebuje wiecej pomyslow.

Kup jej auto, jak nie ma pewnie sie ucieszy tongue

27

Nie ma prawka

Wydanie jej ulubionej ksiazki (jesli taka ma) z dedykacja jej autora - to moze nie byc proste, ale o to chodzi?

Hmmmmm, zaprosic ja na kolacje ..... do paryza?

30

Dedykacja na ksiazce to strasznie trudne. Ale dodam do swojej listy niespodzianek dla chlopaka. Wycieczki to tez fajny pomysl, jest tyle ciekawych miejsc. Szkoda, ze tak malo kasy..

31

???

32

Witam smile Ja także mam problem i to niemały. Za tydzień pierwsza rocznica i nie mam pojęcia co z tym zrobić... Prosiłam go aby nic nie kupował, ale jest taki, że sam coś zrobi... Postanowiłam iść jego śladem i zrobić krzyżówkę (On bardzo je lubi). Co Wy o tym uważacie??? Jak mniej więcej ująć pytania? Dotyczące nas? czy może zwyczajną, ale hasło będzie nas dotyczyło? Pomocy....

33

Ja tez kiedys zrobilam krzyzowke. Moja byla o mnie, ale staralam sie pisac takie rzeczy by nie wiedzial albo raz mu powiedzialam albo dawno temu, aby byla trudna i musial sie postarac zdobyc odpowiedzi (oczywiscie nie wystarczylo mnie zapytac). Pisalam tez takie rzeczy by mogl bardziej poznac moj charakter i co dla mnie jest wazne np, co najbardziej cenie w ludziach (na to pytanie mogl zgadywac). Najwazniejsze w tej krzyzowce bylo jednak haslo, ktore moze byc cieplymi slowami, komplementem ktory nigdy wczesniej sie nie mowilo albo miejsce w ktorym kryje sie prezent.

34 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-07-11 18:28:49)

Bardzo podoba mi się pomysł z misiem, i krzyżówka też genialna. Jestem fanką własnie takich romantycznych niespodzianek, a do tego nie drogich.

Postanowiłam stworzyć listę takich niespodzianek u siebie. Oto kilka z nich:
1. Na dwóch osobnych kartkach napiszcie rzeczy, które chcielibyście zrobić razem. Po napisaniu, stwórzcie jedną pełną listę. Te rzeczy, które znalazły się na obu kartkach zamieście na samej górze listy.

2. Kupcie obojętnie jaki przewodnik po świecie, Europie, Polsce czy kraju, który kochacie. Zaznaczajcie w niej miejsca, w których razem byliście, zamieszczajcie napisy, anegdoty, wkładajcie w nią pamiątki związane z tym miejsce (widokówki, bilety ze zwiedzanych miejsc, autobusowe, zdjęcia itp.).

3. Zróbcie mapę Waszych randek. Wydrukujcie mapę i zaznaczcie na niej miejsca w których byliście razem na randce, napiszcie przy tym miejscu coś miłego, z czym Wam się kojarzy dane miejsce. Np. Na tej łące, miałaś na sobie piękną czerwoną sukienkę.

4. Możecie też zrobić randkę wspomnień i podążać w któryś wieczór zgodnie, z powyżej przygotowaną mapą.

5. Zabierz partnera piknik ze wspomnieniami. Przygotuj wcześniej listę wspomnień i wykorzystaj ją, gdy będziecie zajadać pyszne kanapki.

6. Nie zmarnujcie swoich wspomnień, wykonajcie swoją książkę, w której zapiszecie rzeczy kojarzące się z Wami. Coś jak album, tylko zamiast zdjęć, Wasze wpisy. Możecie też wykonać to w albumie na odwrocie zdjęć.

7. Coraz popularniejsze są gry miejskie, keidyś bardziej znane jako gra w podchody. Przygotuj tą zabawę, możesz wykorzystać miejsca z Wami związane lub całkiem nowe przypadkowe, np. w okolicy Waszego miejsca zamieszkania. Na koniec nie zapomnij o romantycznej niespodziance.

8. Wrzuć do skrzynki na listy kopertę z krzyżówką. Niech to będzie krzyżówka, która odnosi się do Was i hasło niech też będzie związane z Wami lub tworzy słowo: kocham Cię, niespodzianka, uwielbiam Cię.

9. Przygotuj karty do gry we flirt i zamieść tam rzeczy związane z Wami. Opcja dla bardziej leniwych: kup gotowy zestaw tych kart i graj.

10. Piszcie "mini mail". Romantyczne, krótkie wiadomości mailowe lub na czacie fb. Piszcie o tym co robiliście razem, co robicie lub co chcielibyście robić. Nie zapominajcie przy tym o czułości i pomysłowości.

Zebrałam tych pomysłów trochę, coś ponad 20.
Pozdrawiam, speedy

Post edytowany ze względu na naruszenie regulaminu forum.

35 Ostatnio edytowany przez kareninka (2015-09-29 01:07:21)

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? Odkopuję temat, bo potrzebuję pomysłów (urodziny romantyka). Sama wymyśliłam 2 rzeczy, których nie zrozumiecie plus park trampolin.

36

A ja nie wiem ww jakim temacie napisać, ale ciekawi mnie czy macie jakieś pomysły na gry planszowe/ karty dla par? Co prawda to dopiero początek związku, ale chętnie poznam go lepiej, przełamię jakieś bariery czy dystans między nami (nie mówię, że od razu jakieś seks gry). Czekam na odpowiedzi smile

37

gra ego wersja love wink

Posty [ 37 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » pomysly na romantyczne niespodzianki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021