Wróciła po pół roku (po tym jak zdradziła) i stawia warunki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Wróciła po pół roku (po tym jak zdradziła) i stawia warunki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Wróciła po pół roku (po tym jak zdradziła) i stawia warunki

związek trwał 5 lat, kryzys przez ostatnie kilka miesięcy związku. w następstwie kryzysu zostawiła mnie dla księcia z bajki, którego widziała 3 razy w życiu + relacje internetowe. Po pół roku wróciła do mnie. Dałem jej szansę. Wybaczyłem. Dałem również warunek, że zrywa z "księciem z bajki" jakikolwiek relacje, usuwa jego kontakt z fb, kasuje nr telefonu. Czy takie moje oczekiwania były zbyt duże? Powiedziała, że nie ma zamiaru usuwać tego kontaktu bo nie różni się on od pozostałych kilkuset znajomych, których prawie nie zna a ma tylko wśród fejsbukowych znajomych. Ponadto powiedziała że jak się zgodzi na mój warunek uruchomi to lawinę kolejnych warunków z mojej strony, choć takowych nie zamierzałem stawiać. Chciałem budować związek. W czasie powrotu usłyszałem od niej tylko raz, że mnie kocha (była wtedy pijana). Partnerka jednak oczekuje, że będę zachowywał się jakbyśmy się nie znali wcześniej, że to ja będę o nią zabiegał. Przy czym nie zaobserwowałem u niej żadnej skruchy i wyrzutów sumienia. Nawet stara się obwinić mnie za to, że odeszła. Uważa, że już wystarczająco dużo zrobiła, że łaskawie do mnie wróciła i że to ja teraz powinienem się o nią starać. Nie ukrywam, że wizualizowałem sobie, że wszystko się ułoży. Wyciągnąłem wnioski, dostrzegłem błędy. Miałem pomysły. Oczekiwałem jednak, że ona pokaże jakoś bardziej, że jej na mnie zależy. Bo na razie czuję, że robię coś na siłę. Podczas pierwszych spotkań była pełna obaw czy jest sens wracać do siebie, nie było w niej widać wogule optymizmu i nadziei, że się ułoży. To ja nakreślałem scenariusz z szczęśliwym zakończeniem. Teraz jesteśmy razem ale to bycie jest pozbawione zupełnie energii. Spotykamy się, ale na spotkaniach nie ma żaru. Ja się boję zaangażować bo nie czuję żadnego wsparcia z jej strony. Ona ma pretensję, że nie zabiegam o nią tak jak to robił "książe z bajki". A ja się czuję jak zło konieczne. Żebym nie przedstawił mojej partnerki tak demonicznie dostrzegam z jej strony  pozytywne działania, widzę że jednak by chciała, tylko robi to chyba ze zbyt małym zaangażowaniem. Czy powinienem przejąć inicjatywę i pierwszy zacząć okazywać jak mi na niej zależy (w sposób właściwy dla początku związku obcych ludzi) czy ta inicjatywa powinna wyjść od niej? Nieukrywam, że oczekiwałem, że to jednak ona będzie o mnie walczyć po tym co zrobiła. Czy lepiej zakończyć ten związek czy jeszcze dać mu szansę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wróciła po pół roku (po tym jak zdradziła) i stawia warunki

Ja bym podziękowała na Twoim miejscu.
Nie zależy jej na Tobie i to widać.

3

Nieźle się ustawiła. Zdradziła Cię i teraz ma jeszcze czelność stawiać warunki?

4

Chłopie uciekaj jak najdalej od niej.

5

Autorze, ja bym nie chciała takiego "powrotu". To z jej strony bardziej wyrachowanie niż jakiekolwiek uczucie. Wróciła, bo z tamtym nie wyszło, a Ciebie ma za kolo ratunkowe, żeby nie być samą i mieć na kim wyładować swoje frustracje.
Ja na Twoim miejscu, powiedziałabym jej, że nie zamierzasz jej zmuszać do bycia z Tobą, i że życzysz jej szczęścia. Może wśród tych "kilkuset znajomych" znajdzie sobie kolejną "ofiarę". Pożegnałabym się z nią jak najprędzej.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

6

Ok.Zacznijmy od ustalenia czym ten kryzys w waszym związku był spowodowany.
Może tym że,na horyzoncie pojawił się ten książe z bajki do którego potem odeszła.To po pierwsze.
Po drugie
Wyjaśnij królewnie że,ten jej kolega nie jest jednym z wielu jej fb-wych znajomych bo nie z każdym z nich była pół roku(moim zdaniem trwało to dłużej niż powiedziała),nie z każdym chodziła na randki,kawki i ewentualnie sypiała.Prawda?.
Po trzecie.
Uświadom jej że.to nie Ty zdradzałeś ją gdy byliście jeszcze razem a w związku z tym to nie Ty masz o nią zabiegać.
Ps.Wiesz napewno tylko o tym jednym księciu?.
Bo jeśli ona traktuje kaźdego tak samo to może każdy też był/jest jej chłopakiem.
To tak na początek.

7 Ostatnio edytowany przez tolkabezlolka (2013-05-11 12:42:52)

5 lat nie taki szmat czasu, jak wyobrażasz sobie następne lata?

Bądź mądrym chłopcem, zakończ to i poszukaj kogoś wartego uwagi smile

O.o

8

Póki nie znajdzie nsstępnego królewicz to będzie Ciebie tolerować.
Powiedz jej raz i na zawsze. WON.

9

Wasze bycie razem pozbawione jest energii.
A skąd ona ma się wziąć? Skąd ona ma się wziąć, skoro oboje przyjęliście postawę wyczekiwania na ruch tej drugiej osoby oraz oceniania, czy zachowanie tejże osoby odpowiada waszym oczekiwaniom?
Oboje przyczailiście się, oboje obawiacie się własnego zaangażowania, oboje czekacie na ruch partnera. Stąd wzajemny chłód, stąd wzajemna rezerwa, stąd wzajemne pretensje.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

10

Nie wyszlo z jednym, wrocila do Ciebie, az pojawi sie nastepny. Takie moje zdanie.

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

11

Ja jestem za opcja : zakonczyc.

Szkoda zycia.

12

"książę z bajki" jest jednym z setki znajomych ?
czy też ma setkę takich "książąt z bajki" ?

Jeżeli traktuje faceta z którym Ciebie zdradziła na równi z innymi znajomymi, to znaczy że z nimi tak samo Ciebie zdradzała lub może zdradzić ?

Poza tym, po powrocie ze zdrady, to zdradzony jest od stawiania warunków a nie zdradzacz.
Po tym jej zachowaniu które opisałes, jesteś na najlepszej drodze do powtórki z jej strony. Wtedy znowu Ty będziesz winny bo się za mało albo nie tak starałeś.
Pamiętaj, za zdradę zawsze winny jest zdradzacz.
To jego samodzielna decyzja, nie konsultowana z Tobą.
W czasie kryzysu w związku jest wiele uczciwych sposobów rozwiązań. Włącznie z rozstaniem
Ale zdrada, oszustwo to był jej wybór.
Dopóki nie będzie tego świadoma, nie ma sensu z nią nawet dyskutować, co dopiero tworzyć związek.
Nie szanuje Ciebie i nie jest wobec Ciebie szczera.
Dlaczego miałbyś jej zaufać ?

13

Drzazga napisał/a:

(...) Ale zdrada, oszustwo to był jej wybór.
Dopóki nie będzie tego świadoma, nie ma sensu z nią nawet dyskutować, co dopiero tworzyć związek.
Nie szanuje Ciebie i nie jest wobec Ciebie szczera.
Dlaczego miałbyś jej zaufać ?

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Jeśli ona tego nie zrozumie, to po kilku miesiącach
względnej stabilizacji znowu pojawi się kolejny "książę z bajki". Uwierz mi. Sprawdziłem
to na własnej skórze..

14

Ale z Ciebie jest ciapa. Zdradziła, wróciła i jeszcze warunki stawia? Gdzie Ty masz własną godność i szacunek do siebie?

15

Przeczytałem pierwsze zdanie i moja odpowiedź brzmi: olej su*ę

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Wróciła po pół roku (po tym jak zdradziła) i stawia warunki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018