dziwna propozycja i cieżka decyzja??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » dziwna propozycja i cieżka decyzja???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: dziwna propozycja i cieżka decyzja???

Witam was netkobietki smile mam bardzo duży problem a tak naprawde nie mam do kogo się zwrócić aby podjąć odpowiednią decyzje?... a wiec chodzi mi o to że jakis czas temu zadzwoniłam do mamy z nawet troche dziwnym argumentem bo spytałam sie czy nie zna kogos kto by mi pomógł w miare swoich możliwości wychowac wraz ze mną moje dzieci i ktos taki który bedzie mnie wspierał w dobrych i złych chwilach... - powiem wam że wziełam to w niepamięć bo brakło mi sił i dlatego tak powiedziałam, ale rzecz w tym ze moja mama niedawno odezwala sie do mnie i powiedziala ze jest ktos taki, który nawet chciałby sie zdecydować na to aby zabrać mnie i moje dzieci do holandii bo własnie tam mieszka.... ja na chwile obecną mam męża i dwie córki 6lat i 1,5 roku. z mężem nie układa mi sie zabardzo, kocham jego ale i też jednoczesnie nienawidze co bardzo mnie to męczy, mam do niego dużo żalu i to wszystko do mnie wraca a po za tym za dużo krzywdy mi zrobił abym mogła jakoś z nim przetrwać. wiem że teraz bedzie mi ciężko odejsc od niego a choćby dlatego że on mi nie pozwoli na to choćby nie wiem co. a taki wyjazd za granice był by dobry, tylko boje sie jak to bedzie, jak ja bym to zniosła i dzieci, ja wiem ze na początku jest ciężko ale puzniej moze byc tylko lepiej, przynajmniej ja tak mysle. teraz będąc z mężem, jestem ciągle smutna i przygnębiona, staram sie uspakajac i nawet udalam sie do psychologa ale to nie wystarcza. ja nie mam gdzie pujsc anie gdzie odejsc bo nie mam swojego mieszkania ani zadnych finansów na to zeby mieć choc troche lepszy start na życie. moje życie z mężem nie ma już sensu i jestem o tym przekonana noi jeszcze ta wiadomość o ewentualnym wyjeżdzie z polski. naprawde nie wiem co mam robic? oczywiscie chodzi tez o to ze wiadomo ze nie wyjade odrazu bo tak nie chce , musze spraw duzo zalatwic ogarnąć sie jakoś ale to tylko ewentualność. pomóżcie mi prosze bo mam taki dylemat ze męczy mnie to coraz bardziej. pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :
Odp: dziwna propozycja i cieżka decyzja???

Chyba bez zgody meza nie mozesz dzieci za granice zabrac.
Masz 22-23 lata, jestes bez pracy i mieszkania i masz dwojke dzieci? Gratuluje odpowiedzialnosci.
Powiedz czemu z mezem sie nie uklada? Bije? Pije? Nie pomaga? Nie pracuje?
Jak sobie wyobrazasz wyjazd do czlowieka ktorego nie znasz? A no tak , przeciez nie znasz slowa odpowiedzialnosc.

Świadomy swoich zalet nieświadomie zapominam o swoich wadach smile

odpowiedzialność
1. ?obowiązek moralny lub prawny odpowiadania za swoje lub czyjeś czyny?
2. ?przyjęcie na siebie obowiązku zadbania o kogoś lub o coś?

4

kobieto! strach sie bac
to nie moze byc prawda

jestem w ciaglym stawaniu sie

5

Dla mnie ta propozycja to chyba swego rodzaju sponsoring. Rozumiesz chyba z czym to się wiazę? Nie znasz faceta ? Wiesz coś o nim? On wie coś o tobie? Skad Twoja mama go wzieła ? Nie mówię że to jest złe, ale naprawdę trzeba dobrze przemyśleć to co chcesz zrobić. A fakt jest taki że mąż nie pozwoli Ci na pewno zabrać dzieci za granicę, no chyba że wymyślisz jakąś bajeczkę żeby uśpić jego czujność

przygarnij kropka...

6

A co, jeśli ten Holender okaże się dokładnie taki sam, jak twój mąż, albo gorszy? Nawet, jeśli uda ci się wywieźć dzieci, to to nie będą jego dzieci !!!
PRZEMYŚL TO

Nie rób priorytetu z kogoś, dla kogo jesteś opcją czasami jedną z wielu .

7

to nie jest holender!!! polak. moze i jego nie znam ale mysle ze warto sprubowac. wiem co to jest odpowiedzialnosc i zaangazowanie. moge jego poznac w polsce i nie musze odrazu nigdzie wyjezdzac, jesli sie nie uda to bede musiala zyc tak dalej do momentu kiedy naprawde wszystko kiedys sie ulozy. mam paszporty dla dzieci a mąż nic nie zrobi, a z casem bedzie musial sie pogodzic z moim zdaniem i moja decyzja, a wszystko dla dobra dzieci i mnie równiez, mój mąż zdradził mnie i ta inna kobieta jakis czas temu urodzila jego dziecko a do cholery jasnej ze mna mial juz dzieci, nj gorsze jest to ze mysli szczególnie o tamtym dziecku, kupuje jemu drogie zabawki, a moim córką żałuje na większość rzeczy a przyznajcie mi racje że to troche chore. co mam w takim razie robić???? ja się mecze i dzieci też....

8

mam wrazenie, ze sobie zrobilas z nas jaja.. Nie wierze, ze mozesz byc tak pokrecona.. Mamusia tez fajna nie ma co.. Dziewczyno spojrz na dzieci a nie na swoje widzi mi sie.. Gdzie je pchac za granice do obcego ch... Jak one za ojcem w ogien by poszly tylko mi nie mow ze nie bo nie uwierze.. Masz rodzine tzrymaj sie jej maz Ci nie pasuje rozwiedz sie a potem lataj po swiecie... Poza tym dzieci nie wywieziesz bez zgody taty nawet wyrabiajac paszport czy dowod tymczasowy musi byc zgoda obpjga rodzicow.. Boze co z tymi babami sie porobilo ..

9

wiera1990 napisał/a:

to nie jest holender!!! polak. moze i jego nie znam ale mysle ze warto sprubowac. wiem co to jest odpowiedzialnosc i zaangazowanie. moge jego poznac w polsce i nie musze odrazu nigdzie wyjezdzac, jesli sie nie uda to bede musiala zyc tak dalej do momentu kiedy naprawde wszystko kiedys sie ulozy. mam paszporty dla dzieci a mąż nic nie zrobi, a z casem bedzie musial sie pogodzic z moim zdaniem i moja decyzja, a wszystko dla dobra dzieci i mnie równiez, mój mąż zdradził mnie i ta inna kobieta jakis czas temu urodzila jego dziecko a do cholery jasnej ze mna mial juz dzieci, nj gorsze jest to ze mysli szczególnie o tamtym dziecku, kupuje jemu drogie zabawki, a moim córką żałuje na większość rzeczy a przyznajcie mi racje że to troche chore. co mam w takim razie robić???? ja się mecze i dzieci też....

aha czyli decyzje podjelas .. Wobec tego coz mozemy Ci zyczyc tylko powodzenia...

10

Trzeba było od tego zacząć. Ja przeszłam podobnie, jak ty zdradę męża i jego córkę z inną. Jednak zastanowiłabym się nad angażowaniem się w inny związek. Ten się rozpadł, nie ma czego ratować. Uwierz mi i nie czekaj na jego zmianę. Natomiast związać się z drugim- najpierw go dobrze poznaj, dopiero zdecyduj. Tu nie uzyskasz odpowiedzi zrób tak lub tak. To twoje życie, już jest skomplikowane. A co, jeśli po wyjeździe okaże się, że nie nadajesz się do życia na emigracji? Będziesz za bardzo tęsknić za polskimi realiami? Tam też nie jest łatwo. Byłam, mieszkałam, to wiem. Holandia wcale nie jest rajem. Ale to prawda, że żyje się łatwiej, niż w Polsce.
Masz bardzo dużo do przemyślenia, bo to twoje życie.

Nie rób priorytetu z kogoś, dla kogo jesteś opcją czasami jedną z wielu .

11

Wiera patologia

12

Poprostu Daniel napisał/a:

Wiera patologia

nie mam emotki z oklaskami smile

13

Przecież go nie znasz, możesz wpaść z deszczu pod rynne.

14 Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-05-06 15:47:19)

Ćwierć wieku temu leniwe matoły, bez wykształcenia i znajomości podstaw jakiegokolwiek języka wyjeżdżały do zachodniego "raju" pracować jako kierowniczki sklepów lub barów. Były bardzo zdziwione, że kończyły na ulicy, obsługując najgorszy sort "klientów".
Miały jednak pewnego plusa: nie zabierały do tej "pracy" swoich dzieci.
Nie mam nic więcej do dodania.

15

prowokacja
nikt nie może być tak durny

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)

16

End_aluzja napisał/a:

prowokacja
nikt nie może być tak durny

A ostatnia kobieta mojego przyjaciela? big_smile big_smile big_smile
A mimo to pracuje jako protokolant sądowy sad i dużo osób daży ją szacunkiem sad.

17

nie znam kobiety;)
ale z tego co wiem protokolant spisuje to co inni mówią prawda?
podejrzewam, że zdecydowanie łatwiej robić to osobom, którer .. nie myslą..
wtedy ich własne mysli nie zakłocają zapisywanych cczyichs mysli

18

End_aluzja napisał/a:

nie znam kobiety;)
ale z tego co wiem protokolant spisuje to co inni mówią prawda?
podejrzewam, że zdecydowanie łatwiej robić to osobom, którer .. nie myslą..
wtedy ich własne mysli nie zakłocają zapisywanych cczyichs mysli

Problem w tym, że ta kobieta kończy właśnie resocjalizację i chce naprawiać charaktery spaczonych dzieci.
Nie zauważa tylko, że jej własne dziecko, (któremu poświęca średnio 10 godzin tygodniowo  roll) ma wszystkie objawy choroby sierocej.
Uważa też, że 200zł, (które daje co miesiąc matce) wystarcza zupełnie na utrzymanie jej i siedmioletniego syna  roll roll roll.

Głupota nie zależy od wykształcenia sad.

19

jasne, że nie
czasami pochodzi od mamusi, która znajduje córeczce sponsora..
kurcze pomyślmy - jaki facet musi być tak zdesperowany, że zgadza się przyjąć i utrzymać pod swoim dachem kobiete z dwójką dzieci?
myslicie, że jest zboczeńcem i lubi zadawać bół?
a może to pedofil? a ona będzie zamykać oczy i udawać, że nic nie widzi, bo przecież jest biedna, daleko od domu, nie zna języka, nie ma z czego zyć i nie ma wyboru??

20 Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-05-06 17:53:23)

End_aluzja napisał/a:

jasne, że nie
czasami pochodzi od mamusi, która znajduje córeczce sponsora..
kurcze pomyślmy - jaki facet musi być tak zdesperowany, że zgadza się przyjąć i utrzymać pod swoim dachem kobiete z dwójką dzieci?
myslicie, że jest zboczeńcem i lubi zadawać bół?
a może to pedofil? a ona będzie zamykać oczy i udawać, że nic nie widzi, bo przecież jest biedna, daleko od domu, nie zna języka, nie ma z czego zyć i nie ma wyboru??

Pewnie odziedziczyła inteligencję po matce big_smile.

No cóż... Są mężczyźni, z którymi nie chce być dobrowolnie nawet najbardziej zdesperowana kobieta.
Na to, że będzie lubił przylać i znęcać się psychicznie daję 100%.
Pedofilię obstawiam w 15-stu.
Tak, czy siak dzieci będą miały przechlapane. I tylko ich w tej sprawie jest szkoda sad.
Zajrzałem do innych postów Wiery. Jakoś nie może się zdecydować, czy syn jej męża to dziecko z poprzedniego związku, czy jego aktualna zdrada. Ma też duży problem z ustaleniem jak długo jest w obecnym "związku".
Tylko jej nienawiść do ortografii zawsze jest taka sama big_smile big_smile big_smile.

Pani protokolantka umiała się przynajmniej wysłowić big_smile.

21

Wiero przeczytalam wszystkie Twoje posty..........oj dziewczyno chyba sama nie wiesz o czym piszesz....nie myslisz,ze nie  mozna wrocic do twoich starszych postow......trzeba byc odpowiedzialnym i prawdomownym w tym ,co sie pisze sad  nie rozumiem takich postaw sad Co Ty chcesz   zgotowac   swoim  dzieciom?????? Przemysl ,bo nie zyje sie chwila!

22

Autorko-a dziewczyn już nie lubisz?

23

YOGI pragmatyk kitów mu nie wciśniesz wink ale tacy ludzie jak Wiera są.

odwiedź mnie na [tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » dziwna propozycja i cieżka decyzja???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018