Meble dla 5 letniej córki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Meble dla 5 letniej córki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Meble dla 5 letniej córki

MOże pomożecie i zasugerujecie jakie meble powinnam kupić do pokoju córki i gdzie. Zdecydowałam się na zakupy przez internet i szukam sklepu, Allego mnie nie interesuje bo się tam teraz zrobiło drogo.
Jeżeli macie jakiś sprawdzony sklep www to proszę o info.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Meble dla 5 letniej córki

Przypominam, że na forum nie umieszczamy treści o charakterze reklamowym, nie wklejamy linków/adresów komercyjnych stron internetowych i innych forów. Proszę tego typu informacje przesyłać w mail'ach.

Dziękuję za dostosowanie się i pozdrawiam.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3

Fajne i niedrogie są meble Labirynt albo Smile. Ja do pokoju dla córki kupiłam właśnie meble, ale zdecydowałam się po prostu na najtańsze, bo dzieci raczej szybko niszczą meble. Kupiliśmy meble Atriss, proste i funkcjonalne. Polecam

Reklama

4

Ja swojej córce kupiłam meble w Black Red White zestaw o nazwie Caps. Meble będą na długie lata (mam nadzieję), funkcjonalne, ładnie się prezentują. Cena nie jest jakaś wygórowana. Polecam

5

Godne polecenia są meble młodzieżowe marki Baggi, ja u nich kupiłam kolekcje Konie. Meble naprawdę cudowne, fajna kolorystyka oraz rzeżbienia. Meble na spokojnie można użytkować długie lata.

Reklama

6

moja siostra kupiła dla swojej córki meble z serii Tolo firmy PINIO w sklepie internetowym Puchatkolandia, nie wiem, czy to nie jedyny dystrybutor tych mebli w Polsce, mebelki w pokoju prezentują się przepięknie, no i są bardzo funkcjonalne

7

Poszukaj jakiegoś sklepu w necie. Nie jest to takie trudne smile Choć ja i tak bym wolała obejrzeć na żywo smile

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

8

Ja też wolę popatrzeć na żywo, w ciemno (tzn z internetu) nigdy bym nie kupiła mebli, nie mam zaufania

Kobieta nazywa sukcesami wszystkie swoje kapitulacje. (Chanel)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Meble dla 5 letniej córki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018