Żylaki jak leczyc??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Żylaki jak leczyc???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Żylaki jak leczyc???

witam...
Chciałem uzyskac poradę od Państwa, jak zacząc leczyc żylaki nóg( gdzie?) i co zrobić by nie powstawały dalej. Czy jest możliwe całkowite wyleczenie żylaków czy niestety NIE?  Jak wygląda ich leczenie?
Dziękuję wszystkim za poświęcony czas.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Żylaki jak leczyc???

Tez bym chciała wiedzieć. Mam 28 lat łydki w zylakach a uda w pajaczkach. Nie śpię po nocach bo boli ????

3

Neukolln, podstawą jest znalezienie dobrego lekarza, najlepiej chirurga naczyniowego, który poprowadzi proces leczenia, którego technika zależy od wielkości zmian.

W ramach terapii stosuje się leki doustne, działające wzmacniająco na ściany naczyń żylnych, zmniejszające ich przepuszczalność, działające przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i przeciwkrzepliwie. Niektóre preparaty dostępne są w aptekach bez recepty.

Istotna jest także właściwa pielęgnacja nóg, zwłaszcza, gdy praca ma charakter stojący. Pomóc mogą naprzemienne masaże zimną i ciepłą wodą; trzymanie nóg wyżej np. podczas siedzenia, a także stosowanie kremów i żeli zawierających heparynę i wyciągi z kasztanowca czy arniki (mają dodatkowe działanie, bo zmniejszają pajączki).

Jeśli dolegliwości są poważniejsze, lekarz może zadecydować o zastosowaniu pończoch uciskowych lub, w ostateczności, o chirurgicznym usunięciu żylaków.

4

Ja żylaki zoperowałam na lewej nodze i jestem bardzo zadowolona. Nic mi się nie odnawia, nic nie widać. Zabieg jest krótki, pod narkozą. A po tygodniu można już normalnie chodzić. Niedługo zabiorę się za drugą nogę.

Polecam wam krem varosin, działa bardzo skutecznie i rozwiązał mój problem z żylakami w kilka tygodni- {bit.ly/2IX6gne}

6 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-12-17 12:06:24)

Możecie też brać kapsułki [spam], są dobre dla osób z niewydolnością żylną,  mają bardzo dobre działanie na żyły , wzmacniają napięcie ścian żył,  wzmagają przepływ krwi, mi bardzo pomogły na moje ciężkie i bolące nogi, jest spora poprawa a biorę te tabletki dopiero miesiąc.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Żylaki jak leczyc???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018