Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

Czy w Katowicach można gdziekolwiek coś zjeść?Jakoś w centrum nie spotkałam zbyt wielu miejsc, a już grzeszących oryginalnościa to wcale!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

No właśnie, nie bardzo jest gdzie tu coś zjeść, najwyżej KFC albo Mc Donalds;\ Ja jak pomieszkiwałam tam przez pół roku chodziłam na pierogi do Jazz Klubu:) Więcej fajnych miejsc nie znam. Ale tam tez podawali fajny sok, mieszanka bananowego z czarnej porzeczki, nie tylko fajnie wygląda ale i super smakuje;) wiem,że jak się zmienili barmani, to jak pytalam o ten sok, to się dziwili i musiałam im tłumaczyć jak to się robi, a szkoda!!!Bo to był taki typowy i tradycyjny sok dla tego miejsca!!!

3

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

Dokładnie Jazz Club Hipnoza to jedyne godne polecenia miejsce w Katowicach !!! Nie tylko miejsce gdzie można dobrze zjeść, ale i gdzie są fajne koncerty smile Ale z sokiem masz rację, przez całe studia zamawiałam "Łaciate" bo tak nazywał się ten genialny soczek o którym wspominasz a ostatnio po dwóch latach emigracji jak poprosiłam o Łaciate to barmanka spojrzała na mnie jak na wariatkę wink Ale po wytłumaczeniu jej o co mi chodzi zrobiła mi ten soczek smile

4

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

Jeszcze dobre jedzenie jest w City Rocku przy skrzyżowaniu Sokolskiej z Chorzowska.

5

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

dobre jedzenie i tanie w Chcie na ul. Sobieskiego, Green Way'u na ul. Warszawskiej, w wspomnianym Jazzie i to byłoby na tyle chyba smile

6

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

Jeszcze Patio na Stawowej:) Mnie jedzenie tam bardzo smakuje:)

7

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

"Złoty Osioł" na ul.Mariackiej-serwują dania wegetariańskie. Porcje są duże i jest niedrogo. W sam raz dla studentów:)

8

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

Fajna wyżerka zapowiada się w weekend w Katowickiej Silesi. Burger King organizuje imprezę, będzie można wygrać darmowe jedzonko.

9

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

od srody mozna jesc w Burger Kingu, a w ten weekend maja byc w silesii podobno whoppery do wygrania! ciekawe co jeszcze szykuja..^^

10

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

Pamiętam fajne knajpy z Katowic, nie wiem czy wszystkie jeszcze działają:

Karczma pod Młynem - trzeba mieć samochód by tam dojechać, ale serwują świetne jedzenie, szczególnie regionalne, cenowo średnio, ale warto

PETRA - ulica 3 maja samo centrum, 13-15 zł dobry zestaw z kebapem (tak się chyba pisze poprawnie - od  kebap) mekka Straży Miejskiej i lubiących tanio, dużo i całkiem smacznie jak na cenę zjeść.

Mad Mick - ciekawe spojrzenie na "hamburgery", które nie koniecznie są aż takim fastfoodem, pamiętam miłą obsługę, duży wybór dobrych dań, średnie piwo i mało tam miejsca,

Sushi Bar Nigiri - bardzo dobre, ale drogie sushi, no ale gdzie jest tanie i dobre sushi? tongue

Restauracja Wiejska Chatka - dobre jedzenie, cenowo średnio, no i marketingowcy kupują Cię chlebem ze smalcem big_smile Nie jest to miejsce na randkę ani na dietę wink

Cogitatur - był bardzo dobry lokal z klimatem, ale chyba już nie istnieje?

Dobra Karma - jedzenie dobre, ale mało i cenowo średnio, ale nie jest drogo.

(wspomniany już) Złoty Osioł - wszytko podobnie smakuje, ale jest dobre, oryginalne w wykonaniu i niezbyt drogie
(wspomniany już) City Rock -, ceny średnie, jedzenie ok ale bez przesady
(wspomniana już) Hipnoza - no klasa sama w sobie, ale ceny nie są niskie

Pizzeria u Batmana - naprawdę dobra pizza i ceny umiarkowane

NIE polecam:

A Dong - drogo, jedzenie słabe
Pizzeria Avanti - pizza beznadziejna,

Nie chce robić reklam ale w necie są specjalne portale z komentarzami i ocenami restauracji, "pogooglaj" za nimi smile

11

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?
Sonia napisał/a:

Jeszcze Patio na Stawowej:) Mnie jedzenie tam bardzo smakuje:)

Jadałam w Patio kilka lat temu, nie wiem czy się od tamtej pory coś zmieniło czy nie. Wtedy jedzenie było pyszne, i obsługa też miła smile

12

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

Na ulicy Kamiennej jest Party Pizza - moją długie menu, ale ja polecam trzy pizze:
Serowe Party
Mięsne Party
Włoskie Party

Rewelaja ;-)

13

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?
Alunia napisał/a:

Czy w Katowicach można gdziekolwiek coś zjeść?

o matko, to tak zle na Slasku?;)

14 Ostatnio edytowany przez agnes91 (2012-03-29 21:22:02)

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

Bez przesady. nie ma dobrego jedzenia tylko w McDonalds.
Poza tym nie urażając nikogo uważam, ze to syf.

Jeżeli chodzi o Pizze:
ul. Jankego Piotrowice Pizzeria Da Luca - przepyszna włoska pizza robiona przez rodowitego Włocha. Wszystkie przysmaki sprowadzane prosto z Włoch. Nie jest najładniej w środku, można stwierdzić, że trochę obskurnie. Ale jedzenie jest najlepsze. Niczym się nie rożni od tego podawanego we Włoszech smile Właściciel jest osobą temperamentną wiec w zależności od humoru wyda jedzenie na wynos bądź nie.

Capello w Świętochłowicach - kawałek, fakt faktem już nie Katowice. Pyszna pizza z pieca. Najlepsza jaką jadłam nim nie odkryłam pizzy "u Włocha" smile

Z ogólnodostępnych sieciówka Sicilia - makarony, steki jak i pizze dla mnie są pyszne. Niektóre dania są drogie, ale znajdą się też i tańsze.

Z kuchni amerykańskiej polecam Grill Point na Paderewskiego w Centrum Handlowym Belg- dobre świeże burgery, niezłe desery. Minus jest drogo. Ale warto zobaczyć miejsce, bo jest dość ciekawe.

Villa Rosa/ Pan de Rossa - są to dwie te same restauracje jedna znajduje się w Piotrowicach, a jedna na Dolinie Trzech Stawów. Mają pyszne jedzenie w dobrej cenie. Można się wybrać na dobry obiad jak i na romantyczną randkę. Dużo bardziej opłacalne niż wyżej wymieniony Grill Point przynajmniej jeżeli chodzi o ceny.

Patio Park przy parku Kościuszki w Katowicach - dobre jedzenie, miła obsługa no i klimat. Cenowo całkiem w normie. Pyszne desery!

Kiedyś na Mariackiej była taka knajpka Blueberry z kuchnią meksykańską i włoską. Na początku ulicy w zielonej kamienicy (jak się ładnie zrymowało). Jedzenie było genialne. Naprawdę. I ceny bardzo dobre. Swojego czasu moja ulubiona miejscówka na jedzenie smile Niestety lokal już zamknięty, ale następca całkiem dobrze się trzyma i jedzenie tez jest całkiem całkiem.

Jeżeli już jesteśmy na Mariackiej to Złoty Osioł - kuchnia wegetariańska, niedroga. Całkiem dobra. I zawsze mnóstwo ludzi. Warto wpaść tak dla samej ciekawostki.

Wspomniana wcześniej Hipnoza, ale tu wszyscy wyżej się wypowiedzieli na temat, także ja nie będę się rozpisywać.


Pewnie nie opisałam wszystkiego, ale jak sobie przypomnę to na pewno zaktualizuje posta wink
I proszę nie narzekajcie, ze nie ma gdzie jeść, bo wiele miejsc jest nieodkrytych.
I równie wiele nie rozreklamowanych smile

15

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?
Alunia napisał/a:

Czy w Katowicach można gdziekolwiek coś zjeść?Jakoś w centrum nie spotkałam zbyt wielu miejsc, a już grzeszących oryginalnościa to wcale!!!

jak chcesz zjeść naprawdę dobrze i za niewielką kasę to polecam ci jechać kawałek za Katowice do Zajazdu Country w miejscowości Kobiór. Magda Gessler robiła tam rewolucję i zmieniła kuchnię o 180stopni, teraz mają pysznie i tanio no i w razie czego przenocować można i odpocząć na świeżym powietrzu

16

Odp: Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

Czytam i nie mogę uwierzyć w to co widzę... w Katowicach jest mnóstwo miejsc, gdzie jest naprawdę dobra kuchnia, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać... Jak ktoś chodzi tylko po jednej ulicy, to nic dziwnego, że nie znajduje nic oprócz KFC Czy Maca.

Dla przykładu: Sztolnia, Restauracja moodro, EMCEK, Toscana, Restauracja Śląska, Pasibus, Patio i wiele innych.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Katowice - czy tu można gdziekolwiek cos zjeść?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024