Centrum Medyczne LuxMed - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Centrum Medyczne LuxMed

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: Centrum Medyczne LuxMed

Co sądzicie o Centrum Medycznym LuxMed? Jakie sa Wasze odczucia i doświadczenia ze sprawowanej tutaj opieki medycznej i oferowanych usług?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Centrum Medyczne LuxMed

hmmmm
mam abonament z pracy od niedawna, byłam dwa razy u stomatologa niestety odniosłam wrażenie że pani doktor była zdzowiona po co przychodze co pół roku na kontrolę, zmianiłam na inną - polecaną i do niej czekałam miesiąc na wizytę,
ginekolog też podpytałam i wybrałam "najbardziej" chwaloną do niej z kolei czekałam 3 mies na wizytę

3

Poza tym mają straszny system odwoływania rezerwacji wizyt . Jakiś koszmar z nagraniami i przyciskaniami !

4

Ostatnio byłam w Krakowie u internisty. Zapłaciłam 90 zeta prywatnie (jakiś koszmar) za 15 minut , doktor się jeszcze spóźnił pół godziny - szok po prostu ! Nigdy tam już nie pójdę.

5

Ja poszlam kiedys na badanie krwi i nie maja tam zadnego systemu koeljkowego na okreslona godzine tylko wszyscy ida  do jednego gabinetu-zarowno ci co bede mieli pobierana krew, ci ktorzy przynosza probki moczu i kalu itp. skandal.Kiedys czekalam tam godzine!!!Co wiecej wyniki mialy byc za dwa dni robocze, a czekalam 5 dni!!!

6

ja tez nie byłam zadowolona z LuxMedu pamiętam jak poszłam do ginekologa z infekcją i on nawet "do mnie nie zajrzał" tylko przepisał mi leki na chybił trafił MASAKRA!!! Teraz moja firma zmieniła na  Medicover wydaje mi sie ze jest trochę lepiej ale to też zależy od lekarza do  jakiego pójdę hmm

egoistki zyją dłużej

7

Generalnie też nie mam najlepszych wrażeń z Lux Medu. Niby okay, wszyscy mili, ładnie w środku ale tak jakoś odczułam, że nikt specjalnie nie był mną zainteresowany. Rutynowe pytania, rutynowe badania , lekarze traktują pacjentów jak w zwykłej przychodni tyle ,że jest czysto i w miarę tam słuchają niby co kto ma do powiedzenia. Ale faktem jest ,ze liczyłam na jakiejś specjalne bardziej traktowanie no bo przecież skoro płacę to wymagam i mam prawo wymagać chyba ? Miałam problemy gastryczne, na prawdę byłam w wielkiej potrzebie żeby ktoś się mną tak z sercem jakimś zajął i powiem, że nie specjalnie miałam możliwość tego doświadczyć. Nie wiem, albo jestem wymagająca jakaś , albo są po prostu przeciętni.

8

Ja mam wykupione prywatne ubezpieczanie w LIUX MEDZie i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. Najczęściej korzystam z wizyt u ginekologa.

9

To jest niestety moloch. Jeżeli już ma się tam abonament, warto poczytać opinie nt. lekarzy w internecie i po tym umawiać się na wizyty. Niestety odległe terminy, spóźnienia, opóźnienia, liczni pacjenci dodatkowi to codzienność.

...

10

Herugaa napisał/a:

To jest niestety moloch. Jeżeli już ma się tam abonament, warto poczytać opinie nt. lekarzy w internecie i po tym umawiać się na wizyty. Niestety odległe terminy, spóźnienia, opóźnienia, liczni pacjenci dodatkowi to codzienność.

A w jakim mieście korzystasz? W Warszawie jest bardzo dużo placówek i zawsze można znaleźć dogodny termin i w miarę szybki. A co do lekarzy, to wiadomo jak wszędzie mogą być różni dlatego faktycznie opinie o lekarzach warto sobie poczytać również smile Ja do tej pory przeważnie trafiałam na dobrych specjalistów i jestem zadowolona.

Ja od kilku lat wykupuję u nich pakiety i jakoś nie było jeszcze takiej sytuacji w której bym się uskarżała na zła opiekę medyczną. Nigdy nie było momentu, kiedy ktoś by się na mnie krzywo popatrzył albo coś nie tak powiedział, akurat to muszę im przyznać bo za czasów kiedy leczyłam się państwowo to tak się nasłuchałam od pielęgniar "po co przychodze?" "co znowu?" "chorować można w domu", ręce opadały. Chodzę do przychodni w Warszawie przy Al. Jerozolimskich albo na Domaniewską, może nie mam skomplikowanego leczenia, bo zwykle jest to gin, stomatolog, dermatolog, ewentualnie ostatnio endokrynolog i owszem, czasami muszę trochę poczekać na wizytę ale to chyba normalnie, że do dobrego lekarza się trochę czeka? A juz na bank nie tyle co do lekarza państwowo, więc nie ma porównania na tym polu. No i plusem są zapisy online, czasami korzystam z faktu, że ktoś rezygnuje z wizyty

Ktoś tu­taj był i był,
a po­tem nag­le zniknął
i upor­czy­wie go nie ma

12

Korzystam z prywatnej opieki zdrowotnej w luxmedzie - moja cała rodzina ma tam pakiet i do te pory wszystko się sprawdza. Do specjalisty można umowić sie od razu, bez konieczności latania po skierowania do internisty. Badania od ręki. Jestem zadowolona. Płacę miesięcznie ponad stówkę, ale to koszt jeden wizyty u specjalisty prywatnie - a zdarza sie ze w miesiącu chodzę na kilka wizyt, wiec na pewno się opłaca.

13

Korzystam z luxmedu w Łodzi i jestem bardzo zadowolona.  Bajery techniczne przy rejestracji (czasem wygodne): numerki jak na poczcie, można się czasem zapisać tak by jednego dnia, bez
czekania obejść kilku lekarzy/badań. Pacjent po rejestracji dostaje wydruk z kolejnością wizyt i numerami gabinetów. Obsługa jest miła i pomocna. Biją NFZ na głowę wink

<3

14

Z tymi numerkami to duża wygoda trzeba przyznać smile Ostatnio potrzebowałam pilnej wizyty u ginekologa i choć nie było miejsc przyjeli mnie na dodatkowa wizytę i nie robili problemów.

15

Ostatnio poszukiwałam pakietu medycznego który spełni moje oczekiwania w 100% i wyobraźcie sobie że znalazłam 2 fajne pakiety iExpert jako podstawowy i TU Zdrowie jako rozszerzony. Warto zapoznać się z pełną oferta gdyż wg mnie to poważna konkurencja do w/w firm. Mają krótkie terminy oczekiwania nawet do specjalistów, brak limitów wizyt, największa ilość placówek medycznych i wiele badań bez recepty. Promocja do końca listopada - przez 3 miesiące 20% taniej.
zdrowotne.iexpert.pl/pakiety-prywatne/tu-zdrowie-pakiet-pelny

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Centrum Medyczne LuxMed

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018