Prywatne centrum medyczne czy państwowa służba zdrowia? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Prywatne centrum medyczne czy państwowa służba zdrowia?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Prywatne centrum medyczne czy państwowa służba zdrowia?

Gdzie się leczycie i jakie są Wasze doświadczenia w korzystaniu z usług prywatnych ośrodków i państwowej służby zdrowia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prywatne centrum medyczne czy państwowa służba zdrowia?

o zdecydowanie prywatne centrum medyczne, zupełnie inaczej jest się traktowanym,człowiek czuję,że o niego dbają, i traktują indywidualnie a nie masowo. KOrzystałąm z usług prywatnego centrum, akt jest drogo,ale warto, jeśli się jest kimś raczej podatnym na choroby lub po prostu kimś kto wymaga stałej opieki lekarskiej.

3 Ostatnio edytowany przez asiunia24 (2009-01-18 22:17:19)

jeśli chodzi o mnie to badania ginekologiczne i dentystę- oczywiscie leczenie prywatnie.

4

Dentysta, ortodonta-prywatnie. Ginekolog państwowy ale nie narzekam. Na państwowym dentyście się przejechałam a ortodonta wymuszony bo skończyłam już 13 lat... A jeśli chodzi o szpitale jestem za prywatyzacją. Nie codziennie trafiam do szpitala, ba, niektórzy ostatni raz byłam tam jak miałam chyba ze 4 lata... a niestety podatki trzeba płacić ( ja jeszcze nie płacę ale chyba wielu ludzi jest w takiej sytuacji jak ja). Jeśli muszę-idę do szpitala i wtedy płacę i wiem za co płacę.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

5 Ostatnio edytowany przez Olinka (2011-04-02 02:05:26)

Przykre to jest, że choć płacimy ogromne składki na ubezpieczenia, to wciąż jesteśmy zmuszeni do korzystania z prywatnych poradni i klinik. W moim przypadku wygląda to tak, że jeśli stomatolog to wyłącznie prywatnie, tu nie ma odstępstw, zęby ma się jedne, a wszyscy wiemy doskonale jaki zakres usług stomatologicznych oferuje nam fundusz. Dermatolog, chirurg, okulista, ginekolog, pediatra- to moja sprywatyzowana przychodnia, która ma podpisany z NFZ kontrakt i naprawdę świadczy usługi na najwyższym poziomie. Obsługa rewelacyjna, krótkie terminy, mili lekarze, tu człowiek naprawdę nie czuje się intruzem.

W ubiegłym roku czekał mnie jednak dosyć poważny zabieg chirurgiczny, a że poza efektem klinicznym bardzo zależało mi też na kosmetyce (było to widoczne miejsce, więc bałam się pozostawionej brzydkiej blizny) musiałam skorzystać z prywatnej kliniki i tam dopiero naprawdę poczułam, że jestem w Europie. Sala była dwuosobowa z prywatną piękną łazienką, obsługa, personel, lekarze, opieka, to wszystko naprawdę spełniało najwyższe standardy. Niemniej skłamałabym, że kilkukrotne wcześniejsze pobyty w państwowym szpitalu kojarzą mi się źle, w takich miejscach wiele zależy bowiem od ludzi, a ja miałam to szczęście, że trafiałam do życzliwych i dobrych lekarzy.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

6

Olinka napisał/a:

Przykre to jest, że choć płacimy ogromne składki na ubezpieczenia, to wciąż jesteśmy zmuszeni do korzystania z prywatnych poradni i klinik. W moim przypadku wygląda to tak, że jeśli stomatolog to wyłącznie prywatnie, tu nie ma odstępstw, zęby ma się jedne, a wszyscy wiemy doskonale jaki zakres usług stomatologicznych oferuje nam fundusz. Dermatolog, chirurg, okulista, ginekolog, pediatra- to moja sprywatyzowana przychodnia, która ma podpisany z NFZ kontrakt i naprawdę świadczy usługi na najwyższym poziomie. Obsługa rewelacyjna, krótkie terminy, mili lekarze, tu człowiek naprawdę nie czuje się intruzem.

W ubiegłym roku czekał mnie jednak dosyć poważny zabieg chirurgiczny, a że poza efektem klinicznym bardzo zależało mi też na kosmetyce (było to widoczne miejsce, więc bałam się pozostawionej brzydkiej blizny) musiałam skorzystać z prywatnej kliniki i tam dopiero naprawdę poczułam, że jestem w Europie. Sala była dwuosobowa z prywatną piękną łazienką, obsługa, personel, lekarze, opieka, to wszystko naprawdę spełniało najwyższe standardy. Niemniej skłamałabym, że kilkukrotne wcześniejsze pobyty w państwowym szpitalu kojarzą mi się źle, w takich miejscach wiele zależy bowiem od ludzi, a ja miałam to szczęście, że trafiałam do życzliwych i dobrych lekarzy.

Witaj,

a czy słyszałaś może o "chirurgii jednego dnia"

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Prywatne centrum medyczne czy państwowa służba zdrowia?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018