Hej Dziewczyny,
Piszę tu, bo mam pewien problem. Przez jakiś czas miałam spory problem z trądzikiem, po jakimś czasie wszystko powoli zaczęło wracać do normy. Wtedy zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne. No i wygląd buzi dalej się poprawiał, ale pozostał pewien problem. Zawsze, co 28 dni, dzień przed wystąpieniem krwawienia z odstawienia następuje straszny wysyp na mojej twarzy. Bardzo mnie to męczy, bo zanim sprawa znów się unormuje, to minie conjamniej 2 tyg i nie mogę nacieszyć sie zdrowym i ładnym wyglądem mojej twarzy. Wydaje mi się to dziwne, bo przecież tabletki antykoncepcyjne powinny zapobiegać takim sytuacjom. Mój lekarz też tak twierdzi. Miała któraś z Was taki problem? Proszę o opinie. Pozdrawiam
Podobne tematy
Lekarz przede wszystkim powinien potrafić Ci pomóc w tej sytuacji. Najprawdopodobniej masz źle dobrne tabletki. Miałas robione przed ich dopasowaniem badania hormonalne ?
Również się z tym zgadzam jak ja brałam tabletki nic takiego sie nie wydarzyło zgłoś się najlepiej do lekarza:)