Dobre mleczko do ciała - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Dobre mleczko do ciała

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 43 ]

Temat: Dobre mleczko do ciała

Cześć. Lubię kiedy moja skóra ładnie pachnie i jest nawilżona. Przy codziennej kąpieli wieczornej używam niedość że płynu do kąpieli, mydła to jeszcze mleczka do ciała. Chciałabym aby to mleczko dawało pożądany efekt...Jakie polecacie?

Never, never give up wink
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dobre mleczko do ciała

Polecam Ci mleczko z Garniera do przesuszonej skóry w białej butelce . Nawilża bardzo dobrze  a do tego ma ładny delikatny zapach , sama go cały czas używam , kup go a sama się przekonasz  że jest rewelacyjny!!!

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

3

Dobry jest też z Dove, tylko na pożądany efekt trzeba poczekać po kilku smarowaniach. Zapach ma przyjemny.

4

Ja też polecam garnier, ale czerwony, albo różowy. Tylko czerwony jest do skóry bardzo suchej.

5

Nivea Body pielęgnujące mleczko, takie w granatowym opakowaniu smile Fajniutkie i super pachnie.

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

6

O właśnie. Nivea to granatowe jak najbardziej, ale jeszcze biało-różowe jest dobre. Z dodatkiem ryżu i lotosu. I ładnie pachnie.

7

Ja moge uzywac tylko takich kremow do bardzo wrazliwej skory, uzywam na zmiane balsam z serii AA, w sumie obojetnie jaki, a jak czuje, ze takie nawilzanie nie wystarcza, to siegam po keranorm z apteki. Nawilza nawet najbardziej sucha skore.

8

również polecam nivea body, jest super:)

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

9

Polecam mleczko do ciała Neutrogena do skóry suchej uważam, że jest o wiele bardziej skuteczne niż te z linii Garniera.

10

Spróbuj balsamu AA malinowego, jest świetny (przynajmniej jak dla mnie:)). Fajna konsystencja, szybko się wchłania i ten delikatny zapach jest super. Jeśli chodzi o Garnier to ja mam negatywną opinię.

Kto marzy o doskonałości, zazwyczaj poucza, poprawia, daje lekcje innym i wszyscy od niego uciekają.
L. Kołakowski

11

Delicious napisał/a:

O właśnie. Nivea to granatowe jak najbardziej, ale jeszcze biało-różowe jest dobre. Z dodatkiem ryżu i lotosu. I ładnie pachnie.

zgadzam sie z Delicious.Czerwony byl dla mnie dobry.

12

ja z kolei polecam AA. obecnie mam migdałowy. ale często sięgam po kosmetyki tej firmy, bo są godne zaufania, skuteczne i delikatne.

13

Meduza ma rację, też polecam mleczka Neutrogeny.

14

Nie wniosę do tematu niczego nowego, ale potwierdzę, że Nivea z olejkiem migdałowym i Neutrogena są najlepsze. :-)

Jestem zboczona, a ty mężczyzno, podgatunku, nie wmówisz mi, że to nienormalne.

15

a ja nie polecę ci mleczka, tylko masło kakaowe do ciała w płynie. Bez skoljarzeń, to nie masło, tylko nawilżający balsam do kąpieli lub pod prysznic, sam zapach jest tak wspaniały, że poczujesz się boginią, myjąc się nim. Polecam!
Dostępny jest w drogeriach np. Rossmann, Natura. Kosz: około 10 zł za 500 ml, firma Ziaja. Warto, naprawdę!

16

Używam to samo masło kakaowe co lady/nnn/ i nie zamienię go na żadne inne...
Ma wspaniały zapach, doskonale nawilża i dodatkowo lekko poprawia koloryt skóry. Szczerze polecam wink

Masło kakaowe Ziaji kiedyś namiętnie stosowałam i uważalam, że nigdy przenigdy nie zmienię, ale w pewnym momencie cos się zepsuło, zmienili opakowanie i wraz z opakowaniem chyba jeszcze coś w recepturze, bo przestało mi odpowiadać sad Poza tym okazało sie, że mam lekko atopową skóre i zaczęłam szukac bardziej aptecznych kosmetyków. Polecam balsam po opalaniu la roche posay anthelios. wiem, że niby jest po opalaniu itd, ale ja stosuję już od pewnego czasu codziennie i skóra mi się taka mięciutka zrobiła i na dodatek szybko się wchłania, więc nie ma problemu z odczekiwaniem przed włożeniem ubrania. jak dla mnie boski.

biedronka morderca ]:-P

18

Ja polecam kosmetykę naturalną.
http://www.mydlarnia.info/
Tutaj jest link do strony, z której korzystam w zakresie zmagań pielęgnacyjnych. Wybór mleczek jest bardzo duży, a cenowo są tańsze, niż w wielu innych podobnych sklepach. Warto też zwróci uwagę na promocje, bo doś często są organizowane;)

19

Ziaja!!! Jestem zakochana w kokosowym. Moja siostra ma oliwkowe i też chwali:)

Don't let your dreams just be dreams

20

okej, zrobiłam to! kupiłam nowy balsam smile
tym razem firma lirene - czerwone, kuszące opakowanie, a zapach jeszcze lepszy (czerwone wino). na ten cudowny zapach reagują wszyscy, bo każdemu się podoba.
cena powiedziałabym normalna - jakieś 11-12 zł za 250 ml.
jak na razie spisuje się doskonale i zgodnie z przeznaczeniem (dla skóry suchej).
polecam i pozdrawiam smile

21

tylko krojony balsam z Mydlarni u Franciszka(mają też sklep internetowy). ślicznie pachnie, świetnie się wchłania no i ta orginalna forma!

22

Mega fantastyczne są mleczka do ciała Firmy SORAYA z kolekcji Świat Natury. Zaczęłam od mleczka antycellulitowego z olejkiem jojoba, które najpierw urzekło mnie swoim zapachem,potem doskonałym nawilżeniem i bardzo dobrą konsystencją. Potem kupiłam sobie drugie mleczko z tej serii z olejkiem z róży chilijskiej regenerująco-ujędrniajace i tu też mogę napisać same superlatywy.A więc świetna kolekcja, świetne mleczka do ciała w świetnej cenie  Absolutnie POLECAM!!!

Luksja Care Pro tylko że to mleczko pod prysznic ze składnikami balsamu, ma ładny delikatny zapach, dobrze myje a jeszcze lepiej nawilża.

24

Znam te mleczka i faktycznie mają dobry skład. Glicerynę roślinną, kwas mlekowy, olejki. A które masz? Bo ich jest zdaje się kilka. Ja używam tylko owsianego, bo polubiłam zapach.

Na razie mam Nourish, czyli ten z pestkami dyni. Ale pozostałe trzy też mam zamiar wypróbować w najbliższym czasie wink

26

Neutrogena jest genialna!

.....w życiu mam różnie, raz na wozie, raz pod wozem, ale próbuje żyć najlepiej jak umiem ...w końcu nie muszę być idealna smile ....wystarczy, że jestem wyjątkowa smile

27

No nie jest zła, ale nie pachnie tak fajnie jak Luksja tongue

28

bluepearl napisał/a:

No nie jest zła, ale nie pachnie tak fajnie jak Luksja tongue

Neutrogenę używam żeby nawilżyć i odżywić skórę, takie jest główne przeznaczenie balsamu tongue jeśli chodzi o zapach to polecam Ci CH 212 Sexy, przy nim Luksja i te inne się chowają. Z tą drobną różnicą że Herrera to balsam perfumowany, i głównie o to w tym balsamie chodzi, żeby pachnieć.

.....w życiu mam różnie, raz na wozie, raz pod wozem, ale próbuje żyć najlepiej jak umiem ...w końcu nie muszę być idealna smile ....wystarczy, że jestem wyjątkowa smile

To ja zostanę przy mojej luksji wink Szczególnie w upały sprawdza się znakomicie, gdy nie chodzi o to by mocno pachnieć, tylko czuć się świeżo i pachnieć delikatnie.

30

Sarenka napisał/a:

Cześć. Lubię kiedy moja skóra ładnie pachnie i jest nawilżona. Przy codziennej kąpieli wieczornej używam niedość że płynu do kąpieli, mydła to jeszcze mleczka do ciała. Chciałabym aby to mleczko dawało pożądany efekt...Jakie polecacie?

Ja z ręką na sercu mogę ci polecić ręcznie robione, rozświetlające mleczko do ciała VEDARA Spring. Ma w swoim składzie drobinki naturalnej miki, które doskonale rozświetlają skórę i poprawiają jej koloryt. Przy tym jest lekkie, fajnie nawilża skórę i szybko się wchłania smile

31

Ja ostatnio polubiłam balsamy z Greenland - cena w hebe może i wysoka, bo ponad 20 zł, ale jakośc super smile

32

Amelia* napisał/a:
Delicious napisał/a:

zgadzam sie z Delicious.Czerwony byl dla mnie dobry.

Kiedyś używałam ich mleczek, ale potem okazały się dla mnie zbyt tłuste. Mam wrazenie że strasznie powoli się wchłaniają i zostawiają tłusty film na skórze sad Obecnie testuję balsam z Lirene smile

33

123EwkaMarchewka321 napisał/a:

To ja zostanę przy mojej luksji wink Szczególnie w upały sprawdza się znakomicie, gdy nie chodzi o to by mocno pachnieć, tylko czuć się świeżo i pachnieć delikatnie.

Z luksji są mleczka do ciała?

34

nestia napisał/a:
123EwkaMarchewka321 napisał/a:

Z luksji są mleczka do ciała?

Są, widziałam w drogerii smile

35

Ja polecam mleczko Nivea Body, pięknie pachnie, szybko się wchłania i świetnie nawilża smile

36

Kupiłam Mleczko pomarańczowe - Źaja.Ładnie pachnie,szybko się wchłania,dobrze nawilża skórę.Jest niedrogie
a dobre.Polecam

Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.

37

Ja polecam krem do ciała intensywnie regenerujący passione body dermiki. Jest on świetnym wyborem dla dziewczyn, które mają problem z bardzo suchą skórą. Nadaje się też świetnie dla kobiet dojrzałych, bo silny składnik regenerujący wpływa na skórę odmładzająco. Ja należę do tej pierwszej grupy i chętnie ten kremik polecam smile

38

Balsam z Garniera, czerwone opakowanie

39 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-05-08 11:11:14)

post usunięty ze względu na naruszenie regulaminu forum

40 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-05-08 11:12:41)

Ja używam balsamu z Neutrogeny z maliną nordycką a jak mam bardzo przesuszoną skórę to Cetaphil. Obydwa doskonale nawilżają skórę, szybko się wchłaniają a skóra jest nawilżona i delikatna w dotyku. Dodam jeszcze że dwa razy w tygodniu używam peelingu z Lirene.

41

ja tam malinie nordyckiej nie wierzę, w sumie to w ogóle neutrogenie nie ... jakoś tak, kupiłam kilka kosmetyków i nic nie spełniło moich oczekiwań, niestety, zwłaszcza krem do rąk był fatalny, kleił się i nie nawilżał tak, jak powinien.
A może któraś z Was próbowała kosmetyków himalayaherbals

42

Może wypróbuj cetaphil, o którym wspomniałyśmy w innym temacie? Dermoprotektor jest świetny jeśli chodzi o nawilżanie, nie podrażnia, błyskawicznie się wchłania - sama po niego sięgam.

Posty [ 43 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Dobre mleczko do ciała

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018