Taka jestem szczesliwa, ze was znalazlam ,teraz juz nie jestem sama! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Taka jestem szczesliwa, ze was znalazlam ,teraz juz nie jestem sama!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Taka jestem szczesliwa, ze was znalazlam ,teraz juz nie jestem sama!

Bardzo, bardzo sie ciesze, ze trafilam w to szczegolne miejsce.
Przeczytalam juz mnostwo watkow i w wielu znalazlam siebie sama - silna i wrazliwa,pomocna i bezradna, szukajaca bratnich dusz i odmiennych pogladow.
Wieksza polowa zycia juz za mna, wokol mnie zaczyna sie robic szaro , wiec probuje do codziennosci zapraszac kolory i zabawki.
Witam sie ze wszystkimi bardzo serdecznie i dziekuje wam za skarbnice tematow.
pinkpiwonia  to jeden z moich ulubionych kwiatow .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Taka jestem szczesliwa, ze was znalazlam ,teraz juz nie jestem sama!

Hejka! To fakt, warto znalesc sie w tym miejscu, wieczorkiem mozna poklikać..a nie tylko tv.

3

Ja też jestem szczęsliwa będąc na tym forum. Jestem na nim już dobry okres czasu a uwierzcie mi moje zycie jest jak wiatr raz dobrze raz zle ale tak pewnie ma każdy z nas... ale dzięki temu forum nie jestem już taka samotna... Co prawda ostatnio poznałam kogoś ale chyba muszę to zakończyć bo zycie z alkoholikiem to nie dla mnie a szkoda bo fajny facet znamy się ze Szkoły. Dzięki temu forum poznalam wielu fajnych i ciekawych zarazem ludzi nie osobiście ale jestem Wam wdzięczna za każdą wypowiedz pod moim nikiem pod każdym względem czy ona jest krytyczna czy też nie nie gniewam się DZIĘKUJĘ ZA TO , ZE JESTEŚCIE NETKOBIETKI I NETFACECI. Pozdrawiam cieplutko flores   ( DoRota1984 to byłam też JA )

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

Witaj kochana.W takim badz razie zapraszam w spolecznosciach na mile pogaduszki u wielkopolaninki.Rowniez zapraszam pozostal forumowiczki.Pozdrawiam

Nie można oprzeć stosunków rodzinnych na prawdzie, skoro nie ma jej w miłości.Kto w dzieciństwie zaznał chłodu matki, ten będzie marzł do końca życia.

- Regina Kantarska-Koper

5

Letizia, Flores,Wielkopolaninka serdecznie Wam dziekuje za mile powitanie !
wszystkim milego dnia, pozdrawiam pinkpiwonia

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Taka jestem szczesliwa, ze was znalazlam ,teraz juz nie jestem sama!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018