Brzydula - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Brzydula

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 64 ]

Temat: Brzydula

Czy wam też podoba się ten serial?? Uważam, że jest niezły, z "jajem"-zaskoczyła mnie w nim kreacja Jacka Braciaka-jest przednia:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brzydula

Nie za bardzo mi się podoba, oglądałam początkowe odcinki. Wersja kolumbijska  jest  zdecydowanie lepsza. Jacek Braciak dobrze gra, ale tylko On...

3

Jak dla mnie to ten serial był bardzo ciekawy na początku. Teraz to się za bardzo ciągnie i w sumie w tych krótkich odcinkach tak na prawdę czasami nic się nie dzieje, co w rezultacie powoduje, że serial staję się nudny powoli... takie moje zdanie... Także wydaję mi się, że Ula powinna przejść metamorfozę naglę i , że tak powiem "po całości" a nie tak jak to się dzieje obecnie, stopniowo, czyli najpierw grzywka, później styl ubierania itp...

pomimo tej wypowiedzi oglądam, gdyż jest tam kilka fajnych postaci np właśnie wyżej wspomniany Jacek Braciak...

4

to prawda, aczkolwiek mi najbardziej podoba się postać Violetty"dasz wiarę?!" Kubasińskiej granej przez Małgorzatę Sochę wink

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

5

Bożena napisał/a:

Wersja kolumbijska  jest  zdecydowanie lepsza.

Zgadzam się. Zerknełam na niego kilka razy tak przypadkiem i chociaż nie oglądam jako fan to porównując z wersją kolumbijską którą też miałam okazje pare razy widzieć jednak orginal wydaje mi się byc lapszy. Zresztą podobnie uważam że jest przy Niania(choć ten serial akurat lubię)

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

6

lubię smile
choć w niektórych chwilach mam wrażenie jakby był to serial idiotyczny.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

7

Coraz bardziej zaczyna mnie nudzić ten serial.Myślałam,że w końcu będzie wielkie "wow" i serialowa brzydula przejdzie jakąś wielką metamorfozę stając się atrakcyjną kobietą,a tu niestety od chwili zmiany grzywki nic się nie wydarzyło,a w dodatku niektóre sceny ciągną się jak flaki z olejem.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

8

Ja oglądam trochę z przyzwyczajenia trochę z ciekawości. Plusy - jest krótki i mimo że czasami (jak już pisałyście) trochę nudny i to można znieść. Ula i Marek niestety mało ciekawi i wg mnie są najsłabsi w całym serialu ale inne postacie - Pschemko i Wioletta rekompensują. Wolę ten serial niż nienaturalną Magdę M. czy inne seriale TVN typu Teraz albo nigdy, czy 39 i pół (choć na początku wydawał się ok).

"Nie ma przymusu religii. Prawość wyróżniła się od nieprawości. (K2:256)"

9

Dokładnie ten obecny, ciągnący się wątek Marka i Ulki faktycznie jest nudny. Ula wogóle do momentu słynnego pocałunku była inna , zachowywała sie inaczej-była profesjonalistką jesli chodzi o pracę i uład z Markiem(szef-pracownik)-teraz czasami przesadza i jest infantylna-Trochę fascynowała swoją osobowością-młoda, niebogata, niezbyt urodliwa ale wykształcona, znająca języki, oczytana-również czekam na wielkie wow, bum itp-wersji kolumbijskiej nie oglądałam wcale-myślałam, że to nudziarstwo straszne:)

10

Mnie sie tak różnie widzi:P zależy od odcinka, ale wole kolumbijskie jak co tongue

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

11

ogladam ze wzgledu na to ze,jest nie za dlugi,i ze wzgledu na pewne postacie.rola VIOLI nadaje temu serialowi troche ozywienia.a ULA W KONCU BY MOGLA PRZEJSC TA METAMORFOZE

12

A ja Wam powiem, ze dzieki temu serialowi poznałam swojego aktualnego chłopaka smile haha, bo tam byl watek ze wiola zapisała sie na sympatia pl, i tak jakos ja zobaczylam co to za portal i tak samo moj chlopak (on uwielbia Brzydule) no i tak sie poznalismy hihi smile a co do serialu to faktycznie ten watek uli i marka staje sie coraz bardziej nudniejszy hmm

13

ok Violka -Violką, Pshemko-Pshemkiem ale nie mówcie , że nie lubicie popatrzeć sobie na to ciacho i posłuchac jego głosu;) Mam na mysli oczywiście Marka;))hihihihhhi

14

MALA MI..a to ci historia jak z filmu,.hi hi.a jezeli chodzi o Marka jako facet..tak sobie mnie sie widzi.oj narazilam sie wszystkim wielbicielkom Mareczka.smiech

15

wiedziałyście o tym, że Pshemko i Paula to para w zyciu prywatnym........?????:-))

16

mi się Marek też jakos nie podoba jako facet.. bywają fajniejsi tongue ale szanuję wybór jego fanek wink

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

17

A ja po obejrzeniu 40 pierwszych odcinków już wielbię postać Pshemka, boska kreacja bohatera, facet umie zagrac smile I Iza jest słodka smile Niecierpię Alexa i Adama ;P A Ula jest dobrze grana tylko miejscami jej zachowanie już jest oczywiste, jak częśc akcji, ale i tak przyjemnie się to ogląda. To jedyny polski serial, który sobie jako tako upodobałam smile

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

18

nie wiedzialam ze PSHEMKO I PAULA TO PARA .hi,hi.ja patrze na Alexa i tak sobie mysle,co znowu wymysli za intryge.dobrze wg mnie gra taka zaraze..smiech

19

tak nieźle gra takiego mąciciela, zazdrośnika.......i niezły jest ten jego księgowy Adam-jego teksty i sposób mówienia wywołują u mnie uśmiech na twarzy;) niektóre sceny, w których podlizuje się Aleksowi są poprostu przekomiczne.......-chociaż może sytuacja i lizusostwo jest trochę przerysowane:)

20

i chyba dlatego,ze przerysowane jest to plaszczenie sie Adama mozna sie posmiac..

21

ja za to po pierwszych odcinkach nie miałam najlepszego zdania o tym serialu. ostatnio mnie wciągnął i jak tylko mam czas to sledzę losy Urszuli i Mareczka.
Mam ten plus że nie oglądałam żadnych innych seriali pod znakiem "Brzyduli" i losy tej pary są dla mnie nowe i wciągające!

It's the little imperfections it's the sudden change in plans
When he misreads the directions and we're lost but holdin' hands
Yeah I live for little moments like that

22

Ja tez nie ogladalam innej wersji,wiec nie mam skali porownawczej

23

kora40 napisał/a:

Ja tez nie ogladalam innej wersji,wiec nie mam skali porownawczej

no własnie i o  ile przyjemniej ogląda sie filmy w wersji pierwszej.

Biorac pod uwagę taką "nianię"- zdecydowanie wolałam oglądac tę amerykańską niż polską (sorry za off top)

i tak samo by było z Brzydulą.... oglądając wczesniejsze wersję- polska na pewno by mi do gustu nie przypadła. na szczęście jest inaczej!

24

a tak swoja droga moglibysmy stworzyc nasz polski serial,bez wzorcow

25 Ostatnio edytowany przez Kolorowa jak Diabli (2009-05-17 18:14:54)

Ja lubię Brzydulę. Najbardziej Przemko i Violette (prze V i 2 T smile Bobek-niezłe ciasteczko smile a Ula taki kopciuszek. Podsumowując ckliwy romans z happy endem-lubię takie smile

Mam dla Ciebie nocy letniej sen...

26

kora40 napisał/a:

Mamy "Klan" big_smile:D:D:D

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

27

kora40 napisał/a:

mogliby.. ale najlepiej nie bardzo długi. bo polskich tasiemców mam już dosć ( zresztą wszystkich tasiemców ciągnących sie w nieskończoność). wolę filmy parenasto odcinkowe. takie gdzie od razu na początku wiadomo że po iluśtam odcinkach będzie koniec!

28

co do tasiemcow zgadzam sie.seriale ciagnace sie latami wnerwiaja..mnie przynajmniej..     fakt jest ,,KLAN,.ktory to juz leci ile lat?hi,hi.a kto pamieta dokladnie 1 odcinek?ja kiedys go ogladalam..ale zaprzestalam..a tak swoja droga ciekawe ile odcinkow ,,BRZYDULI,,JEST?wie ktos?

29

Brzydula się jakoś kończy- gdzieś to czytałam! W wikipedii pisze, że jest ich 158. ale czy będzie jeszcze jeden sezon, nie mam zielonego pojęcia!

co do innych seriali, tylko jeszcz eKlan oglądam- z przyzwyczajenia i z tego tytułu że o tej godzinie mam włączony tv przy robieniu obiadu. i tak jakoś leci!

30

Ponoc od wrzesnia nastepna seria z  ukka w roli glownej

31

kora40 napisał/a:

Ponoc od wrzesnia nastepna seria z  ukka w roli glownej

naprawdę? to ciekawe jak ta seria sie skończy? bo ja myślałam że już wszystko sie w niej wyjaśni!

a propo  serialu; Violka coraz bardziej mnie zachwyca!

32 Ostatnio edytowany przez elviska18 (2009-12-21 16:44:13)

...

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

33

są bardzo stonowani!
choć w przedwczorajszym odcinku, jak Ula tłumaczyła Bartkowi dlaczego to takie dziwne że Marek jest z nią- to aż mnie coś ścisło. taki smutny obraz świata.

34

A ogladalyscie mczoraj ulke u majewskiego?a co do violki zdolna ,dziewczyna.

35

kora40 napisał/a:

A ogladalyscie mczoraj ulke u majewskiego?a co do violki zdolna ,dziewczyna.

trochę oglądnęłam.. taka dziwna z niej dziewczyna. natomiast wczoraj cały program "Miasto Kobiet" oglądnęłam. Mówili akurat o serialach i gościem była minn. Małgosia Socha- super wywiad! Opowiadała o propozycji grania w Brzyduli i td.

36

nie ogladalam tego wywiadu.a gosia s.zauwazcie,ze jest obsadzana w rolach pustych dziewuch,ktore potem nabieraja rozumu,.hi hi.dobra z niej aktorka

37

kora40 napisał/a:

nie ogladalam tego wywiadu.a gosia s.zauwazcie,ze jest obsadzana w rolach pustych dziewuch,ktore potem nabieraja rozumu,.hi hi.dobra z niej aktorka

właśnie, a prywatnie jest naprawdę fajną i rozumną dziewczyną- przynajmniej z wywiadów mozna tak ją odczytać.

38

kiedys ogladalam jakis wywiad z gosia,tez wydala mi sie sympatyczna

39

"Fan zlotów" -czyli zlot fanów-dobre to było w wykonaniu Małgosi Sochy:)

40 Ostatnio edytowany przez elviska18 (2009-12-21 16:59:18)

...

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

41

ale tak to jest z szuflatkowaniem aktora.
przecież pan Grabowski- wspaniały aktor; po zagraniu roli Ferdka Kiepskiego został totalnie zaszufladkowany. a przecież grał i gra w tylu fantastycznych rolach.. i w w wersjach kinowych, serialowych czy na deskach teatru. a i tak każdy wywiad z nim zaczyna się od pytania o tego nieszczęsnego Ferdka.

42

Socha dopiero teraz w tym serialu mogła pokazać że jest naprawdę dobrą aktorką, zawsze pokazywali ją w takich głupkowatych rolaach, była w cieniu, nie zauważalna... w Brzyduli stała się bardzo wyrazistwa, to fakt gra słodziutką idiotkę ale dzieki czemu wiadc jak dobrze umie grać..myślę że to ważna postać w serialu... i komiczna smile

a jak myslicie co wydarzy się w nowym sezonie?? jakie propozycje??

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem."

43

Judith napisał/a:

Brzydula się jakoś kończy- gdzieś to czytałam! W wikipedii pisze, że jest ich 158. ale czy będzie jeszcze jeden sezon, nie mam zielonego pojęcia!

co do innych seriali, tylko jeszcz eKlan oglądam- z przyzwyczajenia i z tego tytułu że o tej godzinie mam włączony tv przy robieniu obiadu. i tak jakoś leci!

tak, na razi ezostalo nakreconych 158 odcinkow, kilku nie ogladalam ale spoko - mozna szybko to nadrobic - podobno na stronkach Plejady w wakacje mozna wszytko zobaczyc za darmo - wszystkie odcinki... Uwielbiam ten serial, a Volka jest po prostu mistrzynia teksciorow. czy Wy tez ja cytujecie w pracy? ha, bo ja tak smile

44

wszystkie mozna obejrzeć ???? zaraz sprawdzę bo interesowałyby mnie poczatki Uli:)

45

nie znalazłam tych powtórkowych poczatkowych odcinków za to znalazłam metamorfozę Uli-będzie nosila niezłe ciuszki i zmieni całkowicie fryzurkę-krótkie do ramion pocieniowane woski będzie miała w kolorze czekolady;) lepsza z niej będzie laska niz Paulina heheheh;))

46

Nie lubię tego serialu, denerwuje mnie ta Uleńka

Never, never give up wink

47

A ja lubię Brzydulę. Najbardziej Viole i jej przekręcone przysłowia <lol>

Don't let your dreams just be dreams

48

Nie przegapiłam ani jednego odc.. big_smile mój facet też się w niego wciągnął tongue mi się on bardzo podoba smile szkoda tylko, że są wakacje i filmu nie ma na razie ;P

49

Seriał całkiem ciekawy, aczkolwiek czasem przez te 30 minut czy 20 nie dzieje się nic ciekawego, tak jakby odcinek został nakręcony na siłę. Wtedy jest niezły niedosyt. Ale ogólnie serial w porządku, choć wszystko nieco naciągane;)

With such a sensitive mouth i'm easy to see through

50

ja poprostu uwielbiam ten serial! smile a szczególnie Violettę i jej powiedzonka hehe i przyznam szczerze, że nawet polska wersja jest bardzo dobra - w porównaniu do Ugly Betty (dla mnie to jest dopiero tragiczny serial) a kolumbijską wersję też bardzo lubiłam ;]

51 Ostatnio edytowany przez MortarChaos (2009-08-23 14:02:53)

Violetty nie lubię i tej Pauli big_smile
Przemko jest najlepszy big_smile !

52

Ja lubię ten serial, bo postać Violetty jest bezbłędna... ;D
Co do Pauliny mam mieszane uczucia, czasami jej nie lubię, jakaś taka mało sympatyczna, a czasami jest mi jej tak żal..

53

Uwielbiam ten serial! smile Małgorzata Socha świetnie gra rolę Violetty i te jej tekst "dasz wiarę" uwielbiam go wink ale myślałam że na brzydule wezma ładniejsza dziewczyne chociaż ta nie jest jeszcze taka zła...czekam na metamorfoze...aaaaa i Marek jest przystojny big_smile a Paulina jest bardzo ładną kobietą smile

Nigdy nie wiesz kiedy spotkasz mężczyzne, który pachnie jak Twoje marzenie...

54

A tutaj można zobaczyć poniedziałkowy odcinek BrzydUli super-seriale.pl poza tym super strona z serialami!

55 Ostatnio edytowany przez Sky-high-etris (2009-10-24 08:39:09)

Można też obejrzeć odcinek do przodu na brzydula.tvshow.com.pl

Oto i on... boski prototyp.
Mutant, który nigdy nie wszedł do masowej produkcji, zbyt pokręcony, by żyć i zbyt rzadki, by umrzeć...

Posty [ 1 do 55 z 64 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Brzydula

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018