najgorszy film jaki widziałaś/eś - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » najgorszy film jaki widziałaś/eś

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 179 ]

Temat: najgorszy film jaki widziałaś/eś

Jaki był najgorszy film który oglądaliście?

Mi zapadł w pamięci film "Serce na dłoni". Kiedy czytałam recenzje wydawał mi się taki fajny, super, wart zobaczenia.
A okazało się że była to wielka żenada polskiego kina. Nikomu nie polecam!

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: najgorszy film jaki widziałaś/eś

"Ja Wam pokażę!" -dla mnie koszmar, przepchany reklamami, dno, beznadziejna gra aktorska. do książkowej wersji mu daleko.

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

3

to chyba właśnie tak jest że jak coś reklamują i reklamują to przeważnie jest to lipa.. takie przynajmniije odnoszę wrażenie

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!
Reklama

4

Oj, takich filmów niestety trochę widziałam, ale nigdy nie dotrwałam do końca, bo po co big_smile
Ostatnio zdarzyło mi się obejrzeć film "Totalny kataklizm" - idiotyczna komedia...po prostu dno...
Co by tu jeszcze dopisać...horror - który okazał się jakąś bajką - "Mgła"...
Jak mi się jeszcze coś przypomni, jakie filmy należy omijać - to dopiszę wink

Być jak płynąca rzeka...

5

no właśnie trudno tak napisać wszystkie nazwy.. ja póki co wymieniłam tylko jedną choć wiele "szmiry" już widziałam.. będę myśleć i dopisywać jakby co wink

Reklama

6

szmiry u nas bez liku.kupe lat temu jako kino nocne widzialam wloski film caly film trwalo wesele.smiech.zasnelam.jak sie obudzilam za godzine,to wesele trwalo dalej.hi hi.dziewczyny tytulu nie pamietam..ale fabule..zapadla mi w pamiec.smiech.pozdrawiam.

7 Ostatnio edytowany przez malenstwo<3 (2009-05-10 18:10:10)

Najgorszy film jaki kiedykolwiek widzialam to "Zombie Nation". Nisko budzetowa, przereklamowana zenada! Chociaz musze przyznac, ze bylo wiele innych nielepszych niz ten.Najgorsze jest to, ze ja nie wypozyczam filmow DVD, a kupuje, wiec nie jest fajnie jak nie uda mi sie dolaczyc do kolekcjo fajnego filmu:/

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

8

noelle87 napisał/a:

"Ja Wam pokażę!" -dla mnie koszmar, przepchany reklamami, dno, beznadziejna gra aktorska. do książkowej wersji mu daleko.

oj! zgadzam sie!! porazka na maksa!!!

9

zgadzam sie: film Ja wam pokażę- nie do przebicia!
mnie osobiscie denerwują filmy scien- fiction na czele z Godzillą, czy Gwieznymi Wojanami. Nie przebrnęłam także z Trylogią Tolkiena! mi sie te filmy nie podobały.

It's the little imperfections it's the sudden change in plans
When he misreads the directions and we're lost but holdin' hands
Yeah I live for little moments like that

10

Oj, Trylogia Tolkiena to dla mnie miodzio smile Uwielbiam smile
Za to pamiętam najgorszą szmirę pt." Statek widmo" z liną, która obcinała ludzi w pół smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

11

Ansja ja pamietam jak oglądałam film o szalonej windzie co katowała ludzi -to dopiero był koszmar!!!! siedziałam wtedy u ciotki i wujka i zaśmiewalismy się w głos że ktoś wpadł na tak głupi pomysł scenariusza big_smile
aaa i z tą samą ciotką oglądałam kiedyś jakiś film w którym główną rolę grała Jane Seamour- nasza słynna p. doktor, film tragedia ale jakie absurdalne akcje- utknęła z córką w centrum handlowym, w sklepie sportowym i była taka scena że stały koło pólki z latarkami i innymi akcesoriami "podróżnika", zgasło światło, choć było dość jasno, a p. doktor wyjęła z torebki zapałki i udawała że dają jasność.. żenada, no ale nie ma jak film w tvp 1 big_smile tongue

p.s a władca pierścieni mi się podobał smile

12 Ostatnio edytowany przez kircke (2010-05-21 17:49:59)

dla mnie 'zohan - fryzjer coś tam'. wyłączyłam po 15 minutach. ani śmieszne, ani smutne. po prostu żałosne, mimo, że lubię adam'a sandler'a (:

13

kircke napisał/a:

dla mnie 'zohan - fryzjer coś tam'. wyłączyłam po 15 minutach. ani śmieszne, ani smutne. po prostu żałosne, mimo, że lubię adam'a sandler'a (:

Zgadzam się....ten film to jakaś masakra! Na siłę ma bawić, ale mnie nie rozbawił...

Dodam jeszcze, że nie cierpię polskich produkcji typu : Killer, Ja Wam pokaże czy Superprodukcja...

Być jak płynąca rzeka...

14

"zaczyna się od pocałunku" a fe!! za nic go nie zrozumiałam, nic w nim romantycznego, śmiesznego- a ponoć to komedia romantyczna, nudny, denny.. ble.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

15

kircke napisał/a:

zgadzam się! tragedia!

16

Najgorszy film jaki widziałam to "dentysta". Po 20 min wyłączyłam, za nic nie dało się tego oglądać. Po prostu tragedia

17

Piła. niby horror ale nic a nic się na nim nie bałam tylko płakałam, bo mi żal było tych ludzi i dla mnie to nie był straszny film tylko smutny. Poza tym za dużo części.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

18

Dahna, zależy co kto lubi. Mnie się Dentysta podobał. A Piła...początkowe części były dobre, ale późniejsze już coraz gorsze. Ostatnia którą widziałam, chyba to była 4 to raczej pokaz masakry, a nie dobrego horroru.
Wspomniana wcześniej Superprodukcja to dla mnie najgorszy film. W ogóle nie lubię polskich, ale ten był już naprawdę okropny.

19

kircke napisał/a:

ja po 15 minutach zaczęłam liczyć panele na podłodze...

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

20

jak dla mnie największą porażką była najnowsza część Indiany Jonesa i pokój 1408. Totalne gnioty ^^

Chodzić swoimi ścieżkami...

21

"Sweeney Todd" -tak mnie drażni ten film, że jeszcze nawet całego nie obejrzałam, no i wszystkie polskie komedie romantyczne.

P.S. Natomiast "Piłę" bardzo lubię:=)

22 Ostatnio edytowany przez mala_mi (2011-01-16 21:16:29)

...

powietrze pachnie jak malinowa mamba  : )

23

Ansja napisał/a:

Oj, Trylogia Tolkiena to dla mnie miodzio smile Uwielbiam smile
Za to pamiętam najgorszą szmirę pt." Statek widmo" z liną, która obcinała ludzi w pół smile

Też obejrzałam "Statek widmo" i byłam trochę zniesmaczona smile. Ale jeszcze gorsze jest "Przedwiośnie". Sztywna gra aktorów, zero pasji. Gdyby nie ścieżka dźwiękowa i wspaniałe utwory Michała Lorenca film byłby równie "interesujący" jak "Statek widmo" smile

Dum spiro, spero

Ja rowniez nie znosze wladcow pierscieni, gwiezdnych wojen ani zadnych galaktycznych filmow,a najnudniejszy film jaki w zyciu widzialam to Ring....Zenada totalna jak dla mnie.Mial byc horror a to byla bajka o dziewczynce co ze studni wylazila jak po drabinie tongue W ogole zabijajaca kaseta??nie mieli juz co wymyslic...

Mężczyznę można wykastrować jednym zdaniem: wolę byś był moim przyjacielem niż kochankiem.

25 Ostatnio edytowany przez Ansja (2010-01-20 18:07:10)

Co do trylogii Tolkiena istnieje oczywiście duże prawdopodobieństwo, że nie podejdzie wielu osobom, kolejnym odbije się niesmacznie, a jeszcze innym posmakuje. Ja zaliczam się do grupy trzeciej smile Całość obejrzałam jakieś 6 razy, a liczba ta będzie rosnąć.

Dziś dorzucam mega niewypał - "2012". Na samą myśl zaczynam ziewać. Katastrofa dzieje się - owszem, ale nie w filmie... Katastrofa dzieje się wśród odbiorców, którzy podczas seansu zastanawiają się "gdzie jest wyjście?". Albo "kurczę, też chcę być super bohaterem jak ten gość, co uratował połowę ludzkości nurkując na 10 minutowym wdechu"..

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

26

"jeszcze raz"

27

Najgorszy film jaki widzialam to ,,wojna polsko-ruska"   Co za szmira!!!!!!!!!

-Wszyscy jesteśmy wariatami,tylko nie każdy został zdiagnozowany -

28

"Basen" -> najgorszy film jaki w życiu widziałam ! Do dziś nie wiem o co w nim chodziło! A poza tym odrzucają mnie polskie romansidła typu "Nigdy w życiu" - ciągle Ci sami aktorzy ( chociaż niektórych bardzo cenie ale nie w tych filmach), podobna fabuła i maksymalny marketing!!!

I've got the power!

29

Cała twórczość Pana Uwe Bolla
oraz obecna polskie komedie typu kochaj i tańczy

30

'Podróż do wnętrza Ziemi'  miało być poważnie i wciągając wyszło śmiesznie  głupio;/

31

Naprawdę duuuużo jest takich filmów. Z tych, które widziałam ostatnio: "2012" i "Book Of Eli" (chociaż ten drugi był tak słaby, że smiałam się prawie przez cały seans)

Jestem zboczona, a ty mężczyzno, podgatunku, nie wmówisz mi, że to nienormalne.

32

Dużo tych filmów, ostatnio oglądałam 'Złoty środek" beznadzieja....

33

"Chłopaki na ibizie" masakra!!

34

Dla mnie największym rozczarowaniem była "Wojna polsko ruska".
Dużo osób wychwala ten film, ale dla mnie to było DNO.

35

Oglądałam "Wojnę polsko- ruską" z moim lubym i mi się podobał:) Totalnym nieporozumieniem był dla mnie "Jeszcze raz" (podobnie zresztą jak inne polskie romansidła), a co do "Lejdis" to bardzo polecam! Mimo, że "Testosteron" był nudny, to kontynuacja w damskiej wersji była dla mnie genialna:) A moja kochana Iza Kuna- nachwalic się jej nie mogę:) Dereszowska tak samo:)

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

36

Mi tez spodobała sie "wojna polsko-ruska" - i choć nie lubię twórczości Maslowskiej (może inaczej - nie znam jej twórczości- dlatego, że zrazilam się  po jednej książce) to film bardzo mi się spodobał."Lejdis" no cóz - może nie jest to jakiś wybitny film , bardziej z serii lekkich, łatwych i przyjemnych ale i tak bardzo przypadl mi do gustu. Jest taki ..hmmm odstresowujący:)

Dla mnie jednym z najgorszych filmów jakie ostatnio widziałam - i wiem, że tu się naraże - był "Zmierch" i jego kolejna odslona...po prostu nie dla mnie...

"Dobrzy ludzie śpią lepiej od złych, ale ci drudzy bawią się znacznie lepiej, kiedy nie śpią." Woody Allen

37

Iron man2!!! Choćby nie wiem jak facet was namawiał na ten film nie idźcie na niego. tongue

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

38

A mój najgorszy to horror produkcji afrykańskiej(!!!) widziałam go na jakimś festiwalu i naprawdę maskara. Sala drżała nie ze strachu tylko ze śmiechu!!! Nie pokocham filmu afrykańskiego;)

Posty [ 1 do 38 z 179 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » najgorszy film jaki widziałaś/eś

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018