Zakochalam sie w przyjacielu! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zakochalam sie w przyjacielu!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Zakochalam sie w przyjacielu!

Czesc dziewczyny!!! Mam wielki problem... i nie wiem jak go rozwiazac!!!
Od dluzszego czasu przyjaznie sie z dwoma wspanialymi facetami. Obaj sa naprawde wyjatkowi! Pawel i Michal. Nie mam zadnych innych przyjaciolek, pomimo ze znajomych z pracy i ze szkoly mi wogole nie brakuje. I wydaje mi sie ze z zadna z nich nie potrafilabym sie tak dobrze dogadac jak z moimi mezczynami smile ! Nasza paczka jest poprostu nierozerwalna!!!!  Jednak ostatio cos sie zmienilo. Sama nie wiem jak do tego doszlo... ale zakochalam sie w Pawle! i to malo powiedziane, ja mam kompletnewgo bzika na jego punkcie!!! ale to jeszcze nie wszystko! zauwazylam ze od pewnego czasu Michal, ten drugi mezczyzna, chyba(a nawet na pewno) tez cos do mnie czuje! Ta sytuacja jest naprawde... 'dziwna' i musze ja jakos rozwiazac.. bo boje sie ze nasza przyjazn moze na tym ucierpiec!!!! Ale ja go naprawde kocham!!!!!! nie wiem co mam robic! POOOOOOMOCCCCYYYY!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zakochalam sie w przyjacielu!

heh:D najpierw trzeba się zastanowić, czy w ogóle między Tobą a tym Pawłem ma szansę cokolwiek zaistnieć? - Ty się w nim zakochałaś, a on czuje coś do Cb? Jeśli nie, to będziesz musiała sama się z tym uporać, jeśli tak, to trzeba pomyśleć, co zrobić, żeby nie skrzywdzić Michała. Może szczera rozmowa? - skoro się przyjaźnicie, to nie powinno być problemu... a tak w ogóle jesteś pewna, ze Michał startuje do Cb ? Może on po prostu Cię lubi i ma swój dziwny sposób na to, by okazywać że jestes dla niego wartościową przyjaciółką, ale nie myśli o Tobie w kategorii dziewczyny... Jeśli okaże się że będziesz z Pawłem, to faktycznie może pojawić się problem... Ale wiesz, prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko, bo jeśli naprawdę się kogoś kocha i szanuje, to jego uczucia także. Nie jest to łatwe, ale to prawdziwa próba dla przyjaźni...

3

Odp: Zakochalam sie w przyjacielu!

Małymi kroczkami odsuwaj się od tego, którego nie kochasz, a przybliżaj do tego którego kochasz. Zobaczysz co się dzieje.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zakochalam sie w przyjacielu!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018