Fizjoterapeutki :D - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Fizjoterapeutki :D

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Fizjoterapeutki :D

Czy są tu może jakieś fizjoterapeutki? a może któraś z was pracuje z niepełnosprawnymi dzieciakami? albo ogólnie z dzieciaczkami? Odezwijcie sie smile:):)

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fizjoterapeutki :D

Odzywam się:)  Od 10 lat w zawodzie i z nie jednego pieca chleb się jadło. Pracowałam z dziećmi niepełnosprawnymi i z dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną.

Czy poszukujesz czegoś konkretnego poprzez założenie tego wątku? smile smile smile

"Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki."
                                                                                                                     -Anthony de Mello

3

Nie ale miło bedzie sie podzielić doświadczeniami smile

4

Ja pracuję z dziećmi, ale sprawnymi. Prowadzę w przedszkolach gimnastykę korekcyjną i bardzo to lubię. Waśnie dzisiaj zaczęłam zajęcia w nowym roku szkolnym i jestem podekscytowana. Choć niedługo w związku z tym stracę głos, bo na ogół mówię cicho, a na sali to musi mnie być słychać i zawsze moje gardło się buntuje. A Ty co lubisz w swojej pracy najbardziej?
Miło, że jest miejsce gdzie można będzie sobie fachowo podyskutować smile

Bez kochania się umiera, tak samo jak z kochania.

5

Hej, a ja pracuję na fizykoterapii. Już 12 lat w zawodzie:)

Traktuj innych tak,jakbyś chciała ,żeby oni Ciebie traktowali wink

6

Ja pracuje z chorymi dzieciaczkami, niemowlętami, ogólnie to mam wczesną interwencję, pracujemy metodami Vojta, Bobath, SI itp smile
Uwielbiam moją prace mimo ze trzeba patrzeć na dzieciece niepełnosprawności ...
Ćwiczenia korekcyjne tez prowadze smile

7

za niecały miesiąc zacznę drugi rok fizjoterapii, więc chyba też się zaliczam ;P to widzę, że w razie czego mam kogo prosić o rady ;]

Chodzić swoimi ścieżkami...

8

ja ucze sie jako przyszła masażystka. na tym kierunku jest taki przedmiot jak fizjoterapia ale bardzo duzo nauki hmm

9

no niestety, nauki jest sporo ^^ ale "dla chcącego nic trudnego". Podobno big_smile

10

ja mam już drugi semestr fizykoterapię smile nie mniej to chyba nie jest moja mocna strona...

...I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę, że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem do spełnienia...
...Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele, które dopiero zaczynają świecić...

11

uczcie sie uczcie Fizjoterapia to świetny zawód smile

12

pauli890 napisał/a:

ja mam już drugi semestr fizykoterapię smile nie mniej to chyba nie jest moja mocna strona...

Ja mam pierwszy, ale też jakoś mam co do niej mieszane uczucia. Wolę kinezyterapie xD

13

Powiem wam szczerze, ze o wiele większą skuteczność terapeutyczną daja właśnie ćwiczenia, czyli ruch, czyli Kinezyterapia, ja osobiscie nie wierze w zabiegi fizykoterapeutyczne, no może jedynie z wyjatkiem Vioforu:) Bo u niemowląt przynoszą niesamowitą poprawe smile

14

Hm. Na pewno duży nacisk powinno się kłaść na kinezę, ale fizykoterapia też daje efekty. Wiem chociażby po mojej babci smile zależy od zabiegu, ale działać działa.

15

Witam... jestem dyplomowaną fizjoterapeutką... Pozdrawiam

"każda kobieta zasługuje na to żeby byc czyjąś księżniczką 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku a nie tylko kilka godzin w tygodniu"

Nie dam się więcej poniżyć !!

16 Ostatnio edytowany przez yagienka (2013-07-02 12:34:55)

Dziewczęta, to może opowiecie coś więcej o tych studiach? smile Od października wybieram się na fizjoterapię i widziałam w planie takie przedmioty, jak: siatkówka, basen, piłka nożna. Ciekawi mnie, jak to wszystko wygląda. Nie pytam, czy nauki dużo, bo na pewno tak, choćby samej anatomii, fizjologii czy biochemii. wink Chodzi mi o to, czy po tych studiach jest się dobrze przygotowanym do zawodu, czy dużo jest przedmiotów-śmieci, które do niczego się później nie przydadzą?

Wybieram się na PWSZ w Lesznie. Kończę jedne studia, ale chcę troszkę zmienić branżę, a może nawet - kto wie - uda się połączyć fizjoterapię z obecnym zawodem, ale to na razie takie ciche plany.

Mam 28 lat. Myślicie, że nie jest za późno na podejmowanie takiej decyzji? wink

17

Nie jestem fizjoterapeutką, ale mamą niepełnosprawnego dziecka.Z tego co słyszę, same studia dają niewiele - na dzisiejszym rynku trzeba mieć skończone jakieś dodatkowe kursy - albo PNF, albo Bobath czy SI.A to kosztuje....Same studia dają niewiele.

"Rzeczywiście tak jak księżyc, ludzie znają mnie tylko z jednej , jesiennej strony"
"We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars"

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Fizjoterapeutki :D

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018