Chciałbym tę znajomość rozwinąć. Pomocy, nie wiem co zrobić. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Chciałbym tę znajomość rozwinąć. Pomocy, nie wiem co zrobić.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Chciałbym tę znajomość rozwinąć. Pomocy, nie wiem co zrobić.

Witam wszystkich. Otóż mam taki mały problem, poznałem bardzo fajna dziewczynę która podoba Mi się, byliśmy na jednym spotkaniu jakieś 3 dni temu i rozmawialiśmy na różne tematy, śmialiśmy się i takie tam. Ale to było jak koleżeństwo. Teraz dręczy mnie pytanie ponieważ nie wiem jak zaczynać aby ruszyć to dalej. Nigdy nie byłem w dłuższym związku, bo jestem trochę nieśmiały, czasami boję się powiedzieć to co bym chciał, ale to nie o to chodzi. Nie wiem dokładnie co zrobić, aby iść krokami dalej. Jeżeli jest ktoś kto może pomóc niech odpisze, będę bardzo wdzięczny.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chciałbym tę znajomość rozwinąć. Pomocy, nie wiem co zrobić.

Witam  Cie. Jesli chcesz jaka kolwiek porade to nie zastanawiaj sie nad tym sprobuj sie z nia umówic ponownie do kina lub do jakies restauracji na kolacje . a to ze jestes niesmiały to nic nie znaczy . Przy niej mozesz sie zmienic .Wiecej wiary w siebie . I nie poddawaj sie i nie rezygnuj z tego bo moze ci sie udac naprawde udany zwiazek . Mysle ze nie chciał bys pózniej załowac.A to ze nie byłes  w dłuzysz zwiazku to mozesz wreszcie sprobowac

3

Odp: Chciałbym tę znajomość rozwinąć. Pomocy, nie wiem co zrobić.

No tak masz racje tylko czasem jest problem że nie wiem co powiedzieć a nie chcę aby nastała taka cisza i zrobiło się głupio. Chcę zabrać ją do kina na film o którym mówiła ale nie miała czasu, tylko że w kinie to rozumiem ale na przykład nie będę miał pojęcia o czym rozmawiać jak zostaniemy sami, aby nawiązać lepszy kontakt.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Chciałbym tę znajomość rozwinąć. Pomocy, nie wiem co zrobić.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018