1

Temat: "Płaski brzuch"

*** - suplement diety na bazie zielonej glinki, kopru włoskiego, prebiotyków i probiotyków,
opakowanie zawiera 60 tabletek, co wystarcza na przeprowadzenie miesięcznej kuracji.



Opis producenta : *** - to suplement diety na bazie zielonej glinki, kopru włoskiego, prebiotyków i probiotyków. *** został stworzony dla każdego, kto pozbyć się chce wzdętego po jedzeniu brzucha. Formuła o podwójnym działaniu została stworzona przy zastosowaniu najnowszuch odkryć naukowych oraz w oparciu o: kompleks składników odżywczych uzyskanych z kopru włoskiego ułatwiającego trawienie i zielonej glinki zmniejszającej uczucie wzdęcia po posiłkach, a także o kompleks probiotyków (bakterii kwasu mlekowego) oraz prebiotyków wspomagających wewnętrzne oczyszczenie organizmu z toksyn i przyczyniających się do stworzenia równowagi flory bakteryjnej w jelitach.

WYBRANE SKŁADNIKI:

ZIELONA GLINKA - stymuluje procesy trawienne oraz łagodzi uczucie wzdęcia po posiłkach

KOPER WŁOSKI - działa oczyszczająco na organizm, jest wspaniałym dodatkiem każdej diety odchudzającej, stymuluje trawienie, zawiera sole mineralne i witaminę C, które mają korzystny wpływ na redukcję cellulitu.

PROBIOTYKI I PREBIOTYKI - regulują florę bakteryjną jelit, sprawiają, że odchudzanie staje się po prostu przyjemniejsze     
   

Działanie : Zrównoważona flora bakteryjna w układzie pokarmowym, na wzdęty brzuch po jedzeniu.
Opakowanie : 60 tabletek


Moja Opinia

Długo szukłam preparatu, który pomógłby mi w walce ze zbędnymi fałdkami tłuszczyku na brzuchu i dodatkowo regulowałby pracę jelit i zapobiegał wzdęciu po jedzeniu. Natrafiałam przeważnie na diety. Kiedy koleżanka poleciła mi Płaski Brzuch oparty na naturalnych składnikach pomyślałam spróbuję. Dzisiaj polecam go Wam, bo to sprawdzony produkt, który oceniam bardzo wysoko. Polecam! Podam jeszcze orientacyjną cenę: około 60 zł za 60 tabletek. Warto!
Więcej onformacji znajdziecie na stronie: www.***



//edytowane z powodu reklamy, jednak nie kasuję, bo widzę, że dziewczyny się rozpisały smile
impresja

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "Płaski brzuch"

Ja ogólnie nie mam problemów z nadwagą i nie myślę o stosowaniu żadnej diety.Ale po dwóch porodach został mi brzuch,który mi przeszkadza.Czy ten produkt przyniósłby jakieś rezultaty w moim przypadku???

3

Odp: "Płaski brzuch"

Oliwka, najlepszy rezultat dadzą ćwiczenia, bez nich nawet tabletki nie pomogą... Mogą być jedynie "wspomagaczem".

4

Odp: "Płaski brzuch"

Ok, ja chciałabym mieć ładny zgrabny brzuszek, mam leciutką oponkę, która pod obcisłą bluzką wygląda jak trzeci miesiąc ciąży...to jakie ćwiczenia proponujesz oprócz tradycyjnych brzuszków ?

5

Odp: "Płaski brzuch"

Hmmm ćwiczenia....No tak wiem o tym:)A co proponujesz?

6

Odp: "Płaski brzuch"

oliwka- jeśłi nie myśłisz o tradycyjnych brzuszkach to polecam twistera -  to jest takie kółko na którym stajesz i się kręcisz. Robisz to dziennie przez 20 minut. Moj kolega mi to polecił na moje wieczne boczki. Miesiac ćwiczen plus dieta i mają być wyniki. Wielkim plusem tego urządzenia jest to że jest małe i mało kosztuje. Ja za swój dałam 20 złotych. Stram się ćwiczyć codziennie ale ostanio przez nasze kobiece dni nie mogę. Ale czuję mięsnie o jakich nie miałam pojecia że instnieją:) pozdrawiam

7

Odp: "Płaski brzuch"

nie słyszałam jeszcze o takim suplemencie. ale brzuszek już mam płaski, na szczęście. Już schudłam tyle ile chciałam, jedynie co to od czasu do czasu jeszcze Formoline łykam, ale to już coraz rzadziej.

8

Odp: "Płaski brzuch"

ja też o tym nie słyszałam... a mam taką zasadę, jak czegoś nie znam to nie łykam tongue a Formoline to już sprawdzone miałam tongue

9

Odp: "Płaski brzuch"

Polecam ćwiczenie " aerobiczna 6 weidera" wpiszcie w gogle i powinno wyskoczyc smile
J asie wykruszyłam i nie wytzrymałam ale znajomi twerdza ze sa rewelacyjen efekty

10

Odp: "Płaski brzuch"

6weidera pochłania strasznie dużo czasuuu.
Tzn. na początku nie tak dużo, ale później coraz więcej.
Ale twister czy hula hop brzmi zachęcająco. Może się skuszę.
aleX, jakie osiągnęłaś wyniki tego twistera?

11

Odp: "Płaski brzuch"

a6W jest programem ukierunkowanym na budowę tkanki mięśniowej, nie na redukcje tkanki tłuszczowej.Polecić można brzuszki klasyczne(choć katują kręgosłup)krótkie spięcia,nożyce, unoszenie nóg leżąc.na początku dla mało zaawansowanych najlepsza opcja to np 3-5 seri po 8-10 powtórzeń